سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بازداشت متهم به قتل در جورج فلوید مرگ: به روز رسانی

Ryan W. Miller, Trevor هیوز و فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:48 PM EDT 29 مه سال 2020مینیاپولی

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

مینیاپولیس – سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد جمعه روز پس از ویدئویی منتشر شده از او برگزاری زانو خود را به جورج فلوید گردن به مدت حداقل هشت ساعت قبل از فلوید درگذشت.

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت چوین بازداشت و رو سوم-قتل درجه و طرح اتهامات. پس از آن هزینه امکان پذیر است و هزینه های دیگر افسران درگیر هستند و پیش بینی فریمن گفت.

فلوید خانواده منتشر شد بیانیه ای پس از دستگیری آن را "خوش آمدید اما سر رسیده و قدم در راه عدالت است." خانواده گفت: آنها می خواستند برای دیدن چوین به اتهام قتل درجه اول و همچنین اتهامات عنوان شده برای سه نفر دیگر از افسران.

دستگیری پس از مینیاپولیس ساکنان از خواب بیدار شد جمعه به دود مواج, آتش سوزی, سوزاندن پلیس و پوشش خود را در خیابان ها پس از دیگری شدید شب از اعتراضات پس فلوید مرگ است. تظاهرات برخی از خشونت نیز بریدن در سراسر کشور. تظاهرات پیش بینی شده در بسیاری از شهرستانها جمعه شب و از طریق آخر هفته.

ماندن تا به روز در جورج فلوید داستان با ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین تحولات:

 • معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت که او صحبت می کرد با فلوید خانواده: "ما با خوشنودی و سکوت ما همدست در تداوم این چرخه خشونت است."
 • فلوید و چوین می دانستم که هر یک از دیگر قبل از fatal encounter - آنها هم مشغول به کار در یک نوار یک شهرستان رسمی و یک نوار مالک گفت.
 • فلوید خانواده استخدام یک معاینه پزشکی به انجام کالبد شکافی مستقل خود را وکیل بن Crump می گوید.
 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شهردار این شهرستان به نام معترضان را "اراذل و اوباش" و گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." توییتر بعد از قرار دادن منافع عمومی توجه کنید که توییت گفت: آن را نقض قوانین در مورد "ستایش خشونت است."
 • سی ان ان خبرنگار و خدمه دستگیر شدند اوایل جمعه و بعد از آن منتشر شد.
 • اعتراضات و تظاهرات در محل در سراسر کشور یک شبه. در لوئیزویل, کنتاکی, اعتراض به تقاضای عدالت برای Breonna تیلور بود که پلیس در ماه مارس خشونت تبدیل شد. هفت نفر به ضرب گلوله کشته شد اما انتظار می رود به بهبود می یابند.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم جمعه:

شهرستان وکیل می گوید چوین رو قتل و طرح اتهامات

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت که دفتر او هنوز هم بررسی شواهد در Floyd مرگ که اما آنها "کافی مجاز شواهد برای اثبات این مورد فراتر از شک معقول" در هر دو از یک سوم قتل درجه و اتهام قتل نفس.

فریمن گفت: اتهامات مشابه به کسانی که در برابر سابق مینیاپولیس افسر پلیس محمد نور در تیراندازی مرگ جاستین Damond.

پرسید چرا چوین بازداشت نشده بود و قبل از برگزار هزینه ثبت فریمن گفت: "این تا کنون سریع ترین ما تا کنون به اتهام یک افسر پلیس است."

فریمن نمی خواهد نظر خاص چه قطعه از شواهد منجر به چوین بازداشت اما گفت که او بررسی فیلم فلوید مرگ و افسر بدن فرسوده دوربین صحبت به شهود به دست آمده و گزارش مقدماتی از معاینات پزشکی.

"ما در حال حاضر قادر به کنار هم قرار دادن شواهد و مدارک که ما نیاز داریم. حتی در اواخر بعد از ظهر دیروز ما از همه که مورد نیاز ما" فریمن گفت.

فریمن گفت: او نمی خواهد حدس و گمان در مورد سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd بازداشت اما گفت که او پیش بینی اتهامات عنوان شده علیه.

شکایت را فراهم می کند جزئیات جدید

با توجه به شکایت چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه از جمله دو دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید بود و غیر پاسخگو است.

پلیس به صحنه نامیده می یافت فلوید نشستن در یک ماشین با دو نفر دیگر پارک شده در اطراف گوشه ای از فروشگاه با توجه به سند.

افسر توماس خط شروع به صحبت کردن با فلوید کشیده تفنگ خود را و اشاره آن را در Floyd باز پنجره. لین گفت فلوید برای نشان دادن دست خود را و هنگامی که فلوید قرار دادن دست خود را بر روی فرمان خط قرار دادن اسلحه خود را در جلد چرمی قرار دادن.

خط دستور فلوید از ماشین بیرون کشیده و او را از ماشین و دستبند او را. فلوید "شد سازگار" و نشست روی زمین. لین پرسید: اگر فلوید بود "در هر چیزی است."

هنگامی که خط و افسر J. A. Kueng ایستاده بود فلوید تا او را در تیم ملی, ماشین, فلوید به زمین افتاد و گفت او claustrophobic. زمانی که افسران چوین و Tou Thao وارد در تیم ملی ،

فلوید نیست به طور داوطلبانه در ماشین و "با تلاش ماموران توسط عمدا در حال سقوط است." در حالی که ایستاده در خارج از ماشین فلوید شروع کرد و گفت او نمی تواند نفس بکشد.

این سند می گوید که چوین تلاش برای به دست آوردن فلوید به ماشین اما پس از آن کشیده فلوید از ماشین و فلوید سقوط بر روی زمین رو به پایین هنوز هم دستبند.

Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و لین برگزار می شود پاهای خود را سند می گوید. Chuavin قرار داده و زانو خود را "در این منطقه از آقای Floy'ds سر و گردن" و فلوید شروع کرد و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

زمانی که خط پرسید: "ما باید رول او را در کنار خود" چوین گفت: "نه ماندن قرار داده که در آن ما به او کردم." زمانی که لین گفت که او "نگران هذیان هیجان زده یا هر" chaubin گفت: "به همین دلیل ما او را در معده است."

پس از فلوید متوقف تنفس لین گفت: "می خواهید به رول او را در کنار او."

Kueng بررسی Floy'ds پالس و گفت: او یکی ندارد.

اولیه گزارش کالبد شکافی یافت "هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق" با توجه به این سند که نشان می دهد فلوید موجود شرایط بهداشتی – بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا – همراه با مهار توسط پلیس و هر "بالقوه باده در سیستم خود را" کمک به مرگ او.

خانواده به دنبال قتل درجه اول شارژ

خانواده جورج فلوید منتشر شد بیانیه چهار شنبه خواستار مسئولان به تجدید نظر از اتهامات عنوان شده علیه چوین.

"ما انتظار یک قتل درجه اول مسئول است. ما می خواهیم یک قتل درجه اول مسئول است. و ما می خواهیم برای دیدن دیگر افسران بازداشت" بیانیه ای گفت:. "ما از مقامات به تجدید نظر از اتهامات عنوان شده برای منعکس کردن درست رفتار این افسر."

فعالان تکرار این تماس گفته است که یکی از بازداشت نمی شد به اندازه کافی. در یک کنفرانس مطبوعاتی در داخل شهر مینیاپولیس سالن حضور داشتند سابق NBA پرداخت کننده Stephen Jackson و بازیگر Jamie Foxx, اعضای جامعه, به نام برای دستگیری هر چهار افسران درگیر در این حادثه.

"ما راضی نیست با یک افسر گفت:" وکیل و وزیر Nekima لوی آرمسترانگ. "همه آنها را همدست در قتل او و همه آنها نیاز به کمک پاسخگو فقط به عنوان اگر آن را به چهار مردان سیاه و سفید که به کشته شدن کسی."

Barr می گوید تحقیقات فدرال 'اقدام به سرعت'

دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری است "اقدام سریع" با بررسی آن در Floyd مرگ است.

"در این ویدئو تصاویری از این حادثه به پایان رسید که با مرگ آقای فلوید در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس بودند دلخراش برای تماشا و عمیقا نگران کننده" بر روز جمعه گفت.

وزارت دادگستری راه اندازی کرده است تحقیقات موازی در اینکه افسران متعهد نقض حقوق مدنی است. بر گفته مقامات دولتی را اول را شارژ تصمیمات قبل از وزارت دادگستری می کند.

– کریستین فیلیپس

بایدن اوباما صحبت کردن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در یک فیلم آدرس جمعه گفت: او با جورج فلوید خانواده گفت: "آن زمان برای ما به یک نگاه سخت در حقایق ناراحت کننده. آن زمان برای ما به صورت عمیق زخم باز در این کشور است."

اضافه بایدن: "ما با خوشنودی و سکوت ما همدست در تداوم این چرخه خشونت است."

در بیانیه رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت که او دوستان خود و میلیون ها نفر از آمریکایی دیگر به اشتراک بگذارید "غم و اندوه" فلوید پس از مرگ است.

در حالی که آن را طبیعی می خواهید در ایالات متحده آمریکا برای بازگشت به "عادی" در میان coronavirus اوباما گفت: "عادی" برای بسیاری از آمریکایی ها است "درمان متفاوت در حساب از مسابقه است."

"این نباید 'عادی' در سال 2020 آمریکا است. نمی توان آن را 'normal'," او اضافه شده است. "اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر شود."

اعتراض: آنچه یک خبرنگار را دیدم در طول جورج فلوید تظاهرات — تا زمانی که او به طور موقت کور اسپری فلفل

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. Walz: 'از آن زمان برای ما به تمیز کردن خیابان های ما'

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خواسته برای پایان دادن به خشونت و غارت که دور تظاهرات مسالمتآمیز احترام فلوید.

"همانطور که ما قرار داده و با حضور در خیابان برای بازگرداندن نظم در آن است برای باز کردن فضا به دنبال عدالت و درمان پس از آنچه اتفاق افتاده است" Walz گفت: در یک کنفرانس خبری.

Walz خطاب انتقادات در مورد عدم حضور پلیس یک شبه طی این تظاهرات گفت که رهبری محلی نیاز به درخواست خاص به عنوان ماموریت برای سربازان دولت و اعضای گارد ملی.

"شما نمی خواهد که امشب" Walz گفت. "وجود دارد هیچ کنترل اجتماعی است. ... که یک شکست تحقیرآمیز است که نمی تواند رخ دهد."

"این فصل است که نوشته شده این هفته یکی از تاریکترین فصل" Walz گفت.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون تکرار فرماندار پیام از پرداختن به مشکلات ساختاری در داخل پولیس در وزارت امور خارجه اضافه کرد که محاکمه افسران درگیر در Floyd بازداشت به تنهایی نمی خواهد منجر به عدالت است.

"ما فقط رفتن به تعمیر ویندوز و رفت و برگشت تا شیشه ای," او گفت:. "ما قصد داریم به رفع یک جامعه است."

فلوید چوین امنیتی مشغول به کار در همان نوار

جورج فلوید و اخراج افسر پلیس درک چوین می دانستم که هر یک از دیگر قبل از کشنده روبرو می شوند که در طی آن چوین برگزار زانو خود را به Floyd گردن به مدت حداقل هشت ساعت به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد شهرستان رسمی و یک نوار مالک گفت.

مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز گفت CNN و MSNBC که فلوید و چوین شد مدت زمان طولانی همکاران که کار امنیتی در همان نوار, El Nuevo بازار مال فروشان.

صحبت کردن با KSTP-تلویزیون سابق نوار صاحب مایا سانتاماریا گفت چوین کار کردن وظیفه امنیتی خارج از 17 سال در حالی که فلوید مشغول به کار در داخل نوار. سانتاماریا گفت که او به فروش می رسد باشگاه چند ماه پیش.

بیشتر در درک چوین: مینیاپولیس پلیس در مرکز جورج فلوید مرگ تا به حال سابقه شکایت

فلوید را تنظیم خانواده مستقل کالبد شکافی

جورج فلوید خانواده استخدام پزشکی قانونی برای انجام مستقل کالبد شکافی خانواده وکیل در روز جمعه گفت.

"ما فقط صحبت به تازگی با دادستان منطقه" وکیل بن Crump گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "ما در حال رفتن به زندان بازگشت از بدن ما در حال در آوردن دکتر مایکل بادن برای انجام مستقل کالبد شکافی."

Crump گفت: خانواده مشکوک مقامات شهرستان از تلاش برای ایجاد یک غلط روایت از طریق گزارش کالبد شکافی.

"خانواده اعتماد نمیکند هر چیزی که از مینیاپولیس اداره پلیس. چگونه می توانید آنها؟" Crump گفت.

بادن یک آسیب شناس پزشکی قانونی شناخته شده برای بررسی مشخصات بالا و میر از جمله جفری اپستاین. بادن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همچنین روز شنبه خانواده های Breonna تیلور Ahmaud Arbery و فلوید صادر مشترک فراخوان کنگره شنوایی و ملی نیروی کار با هدف پایان دادن به خشونت نژادی و افزايش پلیس پاسخگویی در ایالات متحده

"در حالی که ما سپاسگزار برای فوران عشق و حمایت از این مهم است که در حال حاضر بیش از همیشه استفاده می کنیم صدای ما را به تصویب تغییر تقاضا پاسخگویی در سیستم قضایی ما و حفظ میراث از Breonna, Ahmaud و جورج زنده" خانواده گفت: در یک بیانیه مشترک.

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: 'هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟'

مینیاپولیس بیدار سوخته به ساختمان خیابان های سنگین با پلیس

چندین آتش سوزی سوخته در سراسر مینیاپولیس در صبح روز جمعه به عنوان مسلح از اعضای گارد ملی و پلیس مسدود شده و تقاطع ها در کانون اعتراض منطقه. یک ارتش کوچک از شدت زرهی مینیاپولیس ایالت گشت سربازان در زمان به عقب کنترل از سوم حوزه منطقه یک شبه پس از معترضان و تظاهر کنندگان تصرف پلیس فرعی و تنظیم آن را به آتش کشیده.

مینیاپولیس آتش نشانی و حفاظت شده حداقل 100 افسران مبارزه برای مهار یک آتش سوزی در MIGIZI بومی جوانان آمریکایی مرکز, درب, دور از یک مغازه مشروب فروشی که سوزانده شد به آن فریم های یک شبه.

مینیاپولیس اداره پلیس روز جمعه گفت که این مناطق در سه بلوک در اطراف سوم آن حوزه ساختمان خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته "برای دلایل ایمنی."

"این خیلی خسته کننده به تماشای همه چیز را سوزاند. آن را مانند احساس درماندگی گفت:" اندرو Papacosta, 61, که زندگی در یک آپارتمان مجاور به سوخته liquor store.

Papacosta گفت که او و همسایگان خود محافظت ساختمان خود را برای دو قبلی شب اما فرار از منطقه چهار شنبه هنگامی که آن را بیش از حد نا امن.

"ما فقط می دانستم که هنگامی که خورشید پایین می رفت ... این سختی به دلیل وجود این احساس ترس. من در میانهی شب خواب در سه روز," او گفت:. "من کاملا تحسین معترضان در اعتراض به مرگ جورج فلوید. اما من هم زندگی در این جامعه و این خیلی غم انگیز برای دیدن تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل یک شبه به ضرب وشتم."

اخبار بیشتر در پلیس مرگ جورج فلوید

 • پلیس در سراسر آمریکا صحبت کردن در برابر اقدامات پلیس مینیاپولیس
 • روزنامه نگاران گزارش اخبار. اما ما همچنین مردم است. جورج فلوید مرگ به ارمغان می آورد درد و نا امیدی.
 • پس از جورج فلوید مرگ هنوز هم فکر می کنم khezri زانو شد مشکل ؟
 • جورج فلوید به عنوان یک "غول مهربان" به عنوان خانواده خود می نامد مرگ 'قتل'

خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez و خدمه منتشر شد پس از دستگیر شدن

رژیم صهیونیستی. تیم Walz عذرخواهی جمعه برای دستگیری خبرنگار سی ان ان و خدمه. "من مسئولیت کامل. کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد," او گفت:.

خبرنگار عمر Jimenez بود گزارش زنده در "روز نو" هنگامی که پلیس پیشرفته نسبت به او و خدمه اش. Jimenez پلیس گفت که او یک خبرنگار نشان داد که اعتبار خود را و خواسته که در آن آنها می خواهم او و خدمه به ایستاده به طوری که آنها می تواند در ادامه گزارش می شود و از راه خود را.

"ما را به جایی که شما می خواهید ما را. ما در حال خارج شدن از راه خود را" Jimenez گفت. "هر کجا که شما می خواهید ما خواهد شد. ما فقط از راه خود را هنگامی که شما پیشرفت از طریق تقاطع."

یک پاسخ توسط پلیس نمی تواند شنیده شود به عنوان Jimenez توضیح داد ، یک افسر سپس گفت Jimenez او تحت بازداشت است. Jimenez پرسید که چرا او تحت بازداشت بود اما گرفته شده از صحنه است. بقیه خدمه پس از آن دستگیر شد که زنده شات در ادامه با دوربین بر روی زمین است.

سی ان ان گفت: بعد جمعه که Jimenez منتشر شده بود و مینه سوتا که رژیم صهیونیستی. تیم Walz عذرخواهی کرد برای دستگیری او.

"وجود دارد یک لحظه دقیقه پس از آن اتفاق افتاد که در آن همه چیز شروع به غرق شدن در کمی" Jimenez گفت: در سی ان ان پس از آزادی. "من فقط به اشتباه به عنوان شما."

"آنها در نهایت آمد با وسایل ما ... unclipped ما دستبند است و زمانی که ما به رهبری," او گفت:, "هیچ, 'ببخشید این است که یک سوء تفاهم بزرگ.'"

اعتراض فوران در لوییویل با 7 شات شبانه

حداقل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در جریان اعتراض در لوئیزویل, کنتاکی, بیش از تیراندازی پلیس از Breonna تیلور که کشته شد در آپارتمان او در حالی که خواب.

تیراندازی فوران پس از صدها نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و خواستار عدالت برای تیلور – یکی از چندین مرگ و میر غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار نقشه کشی توجه ملی در هفته های اخیر.

آن را شروع به عنوان یک تجمع مسالمت آمیز با چند صد مردم در راهپیمایی را از طریق مرکز شهر شعار تیلور نام و خواستار افسران درگیر در مرگ او به صورت اتهامات عنوان شده علیه. اما به عنوان خورشید مجموعه, تنش افزایش یافت. پلیس ضد شورش درگیر شدند با صدها نفر از معترضان در خارج از لوئیزویل مترو سالن افسران آزاد ابرها از گاز اشک آور و شلیک رگبار گلوله از گلوله های لاستیکی در جمعیت است.

در پایان شب ده ها تن از وسایل نقلیه و ساختمان ها تا به حال پایدار صدمه به اموال. جمعیت را تکان داد یک پلیس حمل و نقل, ون, نزدیک به سرنگونی آن است. از بعد از ظهر جمعه به اداره پلیس گفت هیچ آگهی در این مورد.

– مندی مک لارن, دارسی Costello, کامرون تیگ رابینسون بیلی Loosemore و سارا Ladd

Breonna تیلور عکسبرداری: آنچه که در مورد FBI لویی تحقیقات پلیس

بیشتر گسترش تنش در اطراف ما

تظاهرکنندگان جمع شده در سراسر کشور پنج شنبه شب به اجرای عدالت برای جورج فلوید. دنور و لس آنجلس و نیویورک کلمب و ممفیس در میان دیگر شهرهای دیدم جمعیت تشکیل شعار "نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح است."

در کلمبوس, اوهایو, معترضان مواجه شدند توسط پلیس با اسپری فلفل به عنوان جمعیت را شکست ویندوز و غارت ساختمان

در ققنوس صدها نفر از مردم بسیج در سراسر شهرستان در سالن و سپس راهپیمایی از طریق مرکز شهر به دولت و کنگره و برای ساعت طول پنج شنبه شب به ساعات اولیه صبح جمعه. شعارهای ادامه داد: از طریق شب با آرامش نسبی. بعد در شب سنگ و بطری آب شد lobbed پلیس که اخراج با اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی.

نیویورک فراوان در اتحادیه مربع و راهپیمایی در خیابان ها شعار "نمی توانم نفس بکشم" و با تکان دادن علائم با شعارهایی از جمله "خشونت پلیس و قتل باید متوقف شود." در دنور صدها نفر از تظاهرکنندگان ایستاده در خیابان های مرکز شهر و شعار به تاریکی سقوط کرد در خارج از ایالت کلرادو کنگره که در آن معترضان اسپری-نقاشی گرافیتی و شکست ماشین ویندوز. پلیس ضد شورش اخراج کپسول های گاز و با استفاده از گلوله های لاستیکی.

– پری Vandell در ققنوس جیم جنگل در کلمبوس و آسوشیتد پرس

یک شبه: آتش سوزی, معترضان پیشی 3 حوزه

ساعت پس از صدها نفر از معترضان آب گرفتگی خیابان مینیاپولیس – فریاد "نمی توانم نفس بکشم" و "نه عدالت بدون صلح; تعقیب پلیس" – یک گروه از تظاهرکنندگان تصرف MPD سوم حوزه تنظیم "چندین آتش سوزی" و وادار کردن ماموران برای تخلیه "در منافع ایمنی" با توجه به بیانیه پلیس.

معترضان را جشن گرفتند – تشویق بوق ماشین شاخ و تنظیم کردن آتش بازی – به عنوان آتش سوخته در حوزه. ساعت پلیس واگذار منطقه به معترضان به عنوان ویندوز, شد, شکست, آتش سوزی روشن و ساختمان های غارت شده.

معترضان دیده می شود می تواند وضعیت مینیاپولیس اداره پلیس قنتد, ژاکت, با توجه به آسوشیتد پرس.

تصویری از رادیو دولتی مینسوتا خبرنگار حداکثر Nesterak به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان داد که جمعیت زیادی در اطراف حوزه با قلوه سنگ و آوار پرتاب کردن در مورد. Nesterak توییتی که خدمات پستی وسایل نقلیه بودند که ربوده است.

در نزدیکی پل بیش از 170 کسب و کارهای آسیب دیده بودند و یا غارت شده پس از ده ها تن از آتش سوزی شد مجموعه, پلیس گفت:. هیچ آسیب های جدی گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس شهردار یعقوب فری 'ضعیف' Twitter پاسخ با توجه

به عنوان شهر بود فوران رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر در تماس تلفنی با شهردار این شهرستان "بسیار ضعیف" و گفت که "اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید."

در یک صدای جیر جیر فقط قبل از 1 p. m. و تهمت گفت که او نمی تواند ایستاده به عقب و تماشای این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی."

"در مجموع فقدان رهبری" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود."

توییتر بعد از قرار دادن منافع عمومی توجه کنید که صدای جیر جیر.

"این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس" رسانه های اجتماعی شرکت ارسال شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی سفارش: حکومت به معنی سازمان می تواند به نقد و بررسی اینکه آیا, Twitter, Facebook می تواند شکایت برای محتوا

هدف بسته 24 فروشگاه در مینیاپولیس-سنت پل در منطقه 'تا اطلاع ثانوی'

پس از چند ویدئوها از غارتگران باعث هرج و مرج در داخل یک هدف فروشگاه های منتشر شده در رسانه های اجتماعی شنبه شب مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروشان در روز پنج شنبه اعلام کرد تعطیلی 24 از فروشگاه خود را در مینیاپولیس-سنت پل در منطقه است.

همه از تعطیلی "تا اطلاع ثانوی" هدف در بیانیه ای گفت.

"ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن باعث شده است جامعه ما" این شرکت اعلام کرد. "در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تعدادی از فروشگاه های ما تا اطلاع ثانوی. تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد."

صبح روز پنج شنبه ده ها نفر از کسب و کار در سراسر شهرهای دوقلو سوار کردن خود در و پنجره, در تلاش برای جلوگیری از غارت.

کمک: آسوشیتد پرس; Jordan Culver, Joel شانون, اریک اسمیت کارا ریچاردسون و استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروز.

بیشتر بخوانید درباره جورج فلوید, تیراندازی و دیگر اخبار

 • "آنها اعدام برادر من': جورج فلوید برادر خواستار دستگیری تظاهرات مسالمت آمیز
 • 'مخرب': فاکس Sean Hannity انتقاد مینیاپولیس پلیس پس از جورج فلوید مرگ
 • "من نمی بینم هر چیزی بی دلیل': می سی سی پی شهردار حاضر به استعفا شد و پس از مواجهه با واکنش شدید برای جورج فلوید نظرات
 • "نه عدالت بدون صلح': معترضان نقض مینیاپولیس پلیس در حوزه, مجموعه, آتش سوزی در پی جورج فلوید مرگ


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن