سابق Centennial مربی Jamar Chaney انتخاب شده برای بیل والش تنوع مربیگری یاران

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:53 PM EDT Jul 21, 2020سابق سنت لوسی غرب گرامیداشت صدمین سالگرد

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

سابق سنت لوسی غرب گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان مربی تیم فوتبال Jamar Chaney دو هفته را صرف با Kansas City Chiefs به عنوان بخشی از لایحه والش تنوع مربیگری یاران.

"این یک فرصت عالی بودن برداشت برای مشارکت و سازمان آن را با یک قهرمان سوپر باول," Chaney گفت. "فقط در اطراف (سر مربی) اندی رید (هماهنگ کننده توهین آمیز) اریک Bieniemy و (دفاعی هماهنگ کننده) استیو Pagnuolo قادر به یادگیری از کسانی که بچه ها و چگونه آنها را اجرا و خود را به طرف توپ بزرگ برای من خواهد بود."

Chaney, یک صدمین سالگرد فارغ التحصیل به تازگی استخدام شد و به عنوان یک مقام ارشد دفاعی تحلیلگر در می سی سی پی امور خارجه. Chaney بود linebacker در می سی سی پی امور خارجه از 2005-09.

Chaney شد صدمین سر مربی از 2017-18 و هدایت تیم خود را برای اولین بار حذفی ظاهر در هفت سال است. او فصل گذشته به عنوان دستیار کارگردان از بازیکن پرسنل برای Florida Gators.

بیل والش تنوع مربیگری کمک هزینه تحصیلی کمک می کند تا اقلیت مربیان به دست آوردن قرار گرفتن در معرض NFL اردوگاه های آموزشی و offseason برنامه های تمرین. متقاضیان باید یک بازیکن سابق NFL یا مربیگری تجربه در دبیرستان کالج و یا در سطح حرفه ای.

Chaney بازی پنج فصل در NFL, از جمله سه برای Philadelphia Eagles وقتی رید شد سر مربی.

"من صحبت اندی احتمالا یک بار در هر سه ماه" Chaney گفت. "من به دنبال به جلو برای به دست آوردن مقدار زیادی از دانش و یاد بگیرند که چگونه انجام می دهند همه چیز در اینجا. فقط سعی کنید به رشد و یادگیری به عنوان آنجا که من می توانم. من می خواهم به قادر به یادگیری از بچه ها در سطح بالا و به دست آوردن تمام دانش من می توانید تا هر زمان که می آید زمان من آماده شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن