فوتبال استخدام: Clemson ارائه می دهد افزایش junior DBs Kamari, Wilson, James Monds

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:10 PM EDT مارس 14 سال 2020برای یک منطقه نسبتا کوچک, گنج ساحل ت

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

برای یک منطقه نسبتا کوچک, گنج ساحل تولید برخی از برجسته بازیکنان فوتبال — به ویژه در حوزه دفاعی به عقب.

Clemson آخرین به گرفتن اخطار. ببر ارائه شده فورت پیرس وستوود افزایش junior ایمنی Kamari ویلسون و پورت سنت لوسی افزایش junior cornerback جیمز Monds سوم در روز پنج شنبه.

"این فقط یک احساس خوب" ویلسون گفت:. "من قصد ندارم به آن می گویند یک رویا اما آن است که یک مدرسه من می خواستم برای رفتن به. آنها در نزدیکی بالای لیست برای اطمینان حاصل کنید."

ویلسون که ارائه شده توسط پیتسبورگ روز پنج شنبه در رتبه توسط 247Sports به عنوان شماره 1 ایمنی در کشور در کلاس 2022. او قبول دعوت برای شرکت در 2021 Under Armour آینده 50 اردوگاه و بازی در 2022 Under Armour همه-امریکا بازی.

6-پا-1, 179-رطل است و ارائه می دهد از بسیاری از برنامه های بالا در کشور از جمله آلاباما, فلوریدا, فلوریدا, وزارت امور خارجه گرجستان, LSU, میامی و تگزاس.

"این فقط یک ماده از زمان" وست وود مربی جف جورج جونیور گفت. "من فکر نمی کنم آنها او را از آنجا که آنها واقعا نمی ارائه رشته های اما او نشئه بود. آن تغییر نمی کند او را. او همان. او به کار نگه دارید. وقتی که من او را به نام او در ساحل کار کردن. این چیزی است که او می کند. شما ممکن است فکر می کنم پنج ستاره با تمام این پیشنهادات را با آن آسان است. او نازدار در همه. او فقط می خواهد به گرفتن بهتر است."

Monds که برداشت خود را قدرت اول 5 ارائه در ماه مارس در حال حاضر ارائه لیست که شامل آریزونا, میامی, Michigan State, Penn State و تنسی.

5-پا-10, 170 ساله که او نیز دعوت شده بود به بازی در 2022 Under Armour همه آمریکایی بازی گفت: Clemson ارائه یک تقویت اعتماد به نفس.

"این به من انگیزه زیادی به دلیل آن را به من می گوید من یک شانس برای رفتن به NFL" Monds گفت: در یک پیام به TCPalm.is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب