فلوریدا برای خرید 10.000 هکتار برای پلنگ زیستگاه در سایت بحث برانگیز Alico آب مزرعه

چاد Gillis و تایلر Treadway منتشر شده 3:58 PM EDT Jun 4, 202010000 plus هکتار دستگاه دولت برنامه ای برای خرید

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

10000 plus هکتار دستگاه دولت برنامه ای برای خرید در Hendry شهرستان است نخست زیستگاه برای Florida panthers.

این هم بخشی از یک پیشنهاد 37,000-plus هکتار پروژه طراحی شده برای برش مضر دریاچه اوکیچوبی ترشحات به Caloosahatchee رودخانه.

چگونه خرید تاثیر می گذارد این پروژه باقی مانده است دیده می شود با توجه به فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و فلوریدا کابینه رای دادند و در اواخر هفته گذشته به خرید 10,684 هکتار در Hendry شهرستان در جنوب غربی دریاچه ای از Alico, Inc., یکی از چندین دستگاه خریداری شده در سراسر کشور با $79 میلیون از فلوریدا برای همیشه لطفا برای یک صندوق استفاده می شود برای به دست آوردن زمین برای فضاهای طبیعی و مناطق حفاظت.

حفاظت از پلنگ

این Alico خرید در آنچه شناخته شده به عنوان شیطان باغ مورد ستایش قرار داد توسط محیط زیست به عنوان یک گام عمده در حفاظت از پلنگ زیستگاه. Hendry شهرستان و شرق ذغال سنگ شهرستان یک پلنگ دژ با صدها نفر از هزاران هکتار از نخست زیستگاه در مکان هایی از جمله Okaloacoochee سلوق دولت جنگل Fakahatchee رشته دولت حفظ و سرو ملی حفظ کند.

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون زیست شناسان می گویند وجود دارد بین 120 و 230 panthers زندگی در جنوب دریاچه اوکیچوبی ،

بیشتر: چرا Florida panthers, بابکتس گرفتن بیمار ؟

که یک افزایش قابل توجهی از چند ده در 1990s, قبل از اینکه یک تیم از زیست شناسان منتشر شد چند زن تگزاس مامان به فلوریدا جمعیت. هنوز هم این رقم کمتر از یک سوم از آنچه مورد نیاز است برای بازیابی گونه های در معرض خطر.

یکی از اهداف در گونه های در معرض خطر عمل به سه جداگانه جمعیت 240 پرورش بزرگسالان است.

این Alico خرید زمین "کمک خواهد کرد که با هدف حفاظت از اتصال زیستگاه از سرو ملی حفظ به Hendry شهرستان گفت: مردیت Budd از فلوریدا فدراسیون حیات وحش. "این اجازه می دهد تا به صورت گسترده زیستگاه برای طیف گسترده ای از گونه های مانند پلنگ به عبور از Caloosahatchee رودخانه است."

استیو Buczynski یک Hendry Glades Audubon Society عضو هیئت مدیره گفت: حفظ تالاب ها در دستگاه گوارش نیز کمک خواهد کرد "محافظت از ما را از آتش سوزی و مضر جلبک شکوفه."

حفاظت خور

حفاظت از Caloosahatchee رودخانه خور از جلبک های مضر شکوفه بود و به همین دلیل دولت و مدیریت آب منطقه توافق کردند که در سال 2014 به پرداخت Alico $124 میلیون بیش از 11 سال برای ساخت و راه اندازی یک 35,192 هکتار ذخیره آب پروژه, معمولا شناخته شده به عنوان آب در مزرعه در سایت.

این پروژه قرار بود به جلو و بیش از 18 میلیارد گالن آب از یک سال از Caloosahatchee نگه داشتن آب از رودخانه خور در طول تابستان فصل بارانی هنگامی که آن را می تواند کاهش شوری و باعث جلبک شکوفه و سپس تامین آب در طول فصل خشک برای کمک به نگه داشتن نفوذ آب شور.

اما یک TCPalm تحقیقات در سال 2015 مورد سوال که آیا این پروژه کار می کنند. آن 13.5 کیلومتر در جنوب رودخانه و یک سری از سه پمپ های مورد نیاز خواهد بود به حرکت آب رودخانه وجود دارد.

بررسی: است Alico آب مزرعه محیط زیست برکت یا کاربی?

این تحقیقات همچنین نشان داد که مزایای شد گران تر از کسانی که از پروژه های مشابه شناخته شده به عنوان آب مزارع.

این Alico پروژه هزینه مالیات دهندگان $356 برای هر 1 میلیون گالن آب ذخیره می شود. این Caulkins آب که می کشد آب از C-44 کانال برای حفظ آن از آلودگی سنت لوسی رودخانه هزینه $233 برای هر 1 میلیون گالن آب ذخیره سازی.

شده است وجود دارد "هیچ کلمه ای در آینده این پروژه" Randy Smith آب منطقه سخنگو گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه. "Alico است و نه ارتباط با (منطقه) در چند ماه در حال حاضر."

اجازه مکث

Alico به حالت تعلیق در تلاش خود را برای دریافت مجوز برای این پروژه جان Kiernan شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در انتشار اخبار اعلام فروش توافق با دولت است.

"Alico باقی مانده است اختصاص داده شده به حفظ فلوریدا مهم منابع آب و در نظر دارد برای کشف راه های دیگر به ادامه همکاری با ایالت فلوریدا در ما پراکنده ذخیره آب پروژه پس از این در انتظار معامله بسته" Kiernan گفت.

برای این پروژه به حرکت رو به جلو Alico نیاز به مذاکره مجدد قرارداد با آب منطقه به آدرس کاهش مقدار از این شرکت زمین مورد استفاده قرار گیرد اسمیت گفت.

بیشتر: منطقه OKs مجوز برای Alico آب مزرعه

فلوریدا مقننه OK می خواهم بودجه برای این پروژه اما اسمیت گفت: تنظیم شرایط قرارداد با Alico نمی خواهد نیاز به تصویب قانونی.

اگر پروژه خاتمه یافته است دولت بودجه می تواند به یک پروژه مشابه اسمیت گفت.

"به منظور اقامت سازگار با قصد بودجه" او افزود: "این امر می تواند مناسب برای پیدا کردن یک جایگزین آب ذخیره سازی پروژه ای است که به نفع Caloosahatchee بوده است."

چاد Gillis زیست محیطی است خبرنگار در اخبار مطبوعات در فورت مایرز. با او ارتباط برقرار: @ChadGillisNP در توییتر.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن