فلوریدا دیوان عالی کشور به نوبت دور متمم اول قانون اساسی تجدید نظر در Maggy Hurchalla مدنی مورد

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:49 PM EDT May 14, 2020دادگاه عالی فلوریدا برخورد عمده حقوق

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

دادگاه عالی فلوریدا برخورد عمده حقوقی به محیط زیست Maggy Hurchalla که به دنبال سرنگونی یک $4.4 میلیون قضاوت مربوط به یک سال 2018 حکم هیئت منصفه که او دخالت در قرارداد بین Martin شهرستان و صاحبان دریاچه نقطه ای سنگ معادن.

بیشتر: Maggy Hurchalla درخواست تجدید نظر سران به دادگاه عالی فلوریدا

در یک پاراگراف منظور روز دوشنبه منتشر دادگاه عالی ایالت نیست توضیح دهد که چرا آن را کاهش یافته است به شنیدن Hurchalla درخواست تجدید نظر که در بخش استدلال بالا مشخصات مورد رفراندوم و آزادی بیان و حق به چالش کشیدن دولت است.

به بیشتر, با شدت بهم زدن درب بسته این دادگاه به اتفاق آرا سفارش صادر شده توسط رئیس دادگستری Charles T. canady را از دست کارگردانی که "هیچ حرکت برای اعاده دادرسي خواهد سرگرم شود با دادگاه است."

رسیده روز شنبه, Hurchalla, 79 گفت او و وکلای تحصیل خود را در گزینه های قانونی برای چه می آید بعدی.

بیشتر: Maggy Hurchalla از دست می دهد دریاچه نقطه ای تجدید نظر مربوط به $4.4 میلیون قضاوت

"پیام اصلی من افسرده نیست من نیست و من نمی دادن تا" Hurchalla گفت. "و مردم نباید هیچ گونه نگرانی در مورد آنها باید به نگرانی در مورد متمم اول قانون اساسی."

Hurchalla وکلای مدافع به دادگاه عالی فلوریدا در سال گذشته پس از چهارم دادگاه تجدید نظر را رد کرد و ادعای او را که او ورزش از قانون اساسی حق آزادی بیان هنگامی که او فرستاده county کمیسیون در سال 2013 ابراز نگرانی در مورد دریاچه نقطه ای معدن پروژه در نزدیکی Indiantown.

پس از این شرکت شکایت کرد Hurchalla در مدار دادگاه هیئت منصفه تعیین او عمل با کینه توزی نسبت به دریاچه نقطه ای, شرایط لازم برای افترا "از اظهارات نادرست است."

هیئت منصفه توافق با دریاچه نقطه ای ادعا می کنند که دستورات Hurchalla به شهرستان کمیسیون به مبلغ خرابکاری از پروژه شرکت ها و کسب و کار هزینه میلیون ها دلار. Hurchalla بود دستور داد به پرداخت حدود 4.4 میلیون دلار خسارت.

دریاچه نقطه وکیل اتان لوئب با تمپا حقوقی Smolker Barlett لوئب Hinds و تامپسون روز سه شنبه گفت: آنها "خوشحالم که آن را بیش از" و Hurchalla درخواست تجدید نظر باید در حال حاضر به پایان رسیده است.

"از آن زمان به حرکت می کند. او قرار داده و او را از استدلال در مورد متمم اول قانون اساسی قبل از اینکه من نمی دانم که چگونه بسیاری از قضات در حال حاضر" لوئب گفت: "و هیچ یک از آنها توافق کرده اند که با استدلال ... این جریان بوده است به اندازه کافی بلند."

بیشتر: دادگاه تجدید نظر می شنود Maggy Hurchalla مسابقه $4.4 میلیون دریاچه نقطه ای حکم

Hurchalla را استوارت دادستان ویرجینیا شرلوک به احتمال زیاد مخالف بود.

او گفت: آنها در حال بررسی فدرال تجدید نظر گزینه های در حالی که برخورد با یک تیم حقوقی که دچار شکست سال گذشته زمانی که دو نفر از آنها منجر قانون اساسی وکلا درگذشت.

"این است که مانند طوفان کامل: در حال حاضر یک بیماری همه گیر است که تقریبا تعطیل دادگاه های ما و مرگ ما دو پیشرو در قانون اساسی وکلای مدافع گفت:" شرلوک. "و وحشتناک یک تصمیم گیری است که ما نمی دانیم از کجا به بعد ،

هر دو Hurchalla و شرلوک در توصیف این مورد به عنوان "بسیار مهم با احترام به شهروندان حقوق اساسی."

"بیشتر از من نا امید که دولت دیوان عالی کشور در یک واقعا مهم قانون اساسی سوال حاضر به اظهار نظر در هر راه" Hurchalla گفت. "که برگ هر ساکن فلوریدا که می خواهد به حرف دولت خود را در یک موقعیت بسیار مخاطره آمیز."

بیشتر: Maggy Hurchalla از دست می دهد دریاچه نقطه ای تجدید نظر مربوط به $4.4 میلیون قضاوت

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCpalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب