فلوریدا دیوان عالی کشور پرتاب کردن پیشنهاد حمله ممنوعیت سلاح های

جفری Schweers ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 1:30 PM EDT Jun 4, 2020گفت آن رای گ

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

گفت آن رای گیری خلاصه گمراه کننده است به رای دهندگان فلوریدا دیوان عالی کشور را رد کرده است اصلاح قانون اساسی منع سلاح های حمله از نوامبر سال 2022 ایالت رای گیری.

"گمراه کننده این زبان را نقض" قانون فلوریدا است که نیاز به روشن و بدون ابهام زبان دادگاه گفت: در آن 9-صفحه: نظر مشورتی صادر پنج شنبه.

Jorge Labarga تنها مخالف در میان دادگاه زمان پنج قضات اختلاف نظر داشتند: "انتخابات عنوان به وضوح ارتباط برقرار ارشد هدف از این ابتکار و رای گیری خلاصه به وضوح خلاصه مطالب پیشنهادی متمم."

دادستان کل اشلی مودی به دنبال دادگاه نظر تقریبا یک سال پیش در ژوئیه 26 در مورد اینکه آیا این طرح توسط گروه ممنوعیت سلاح های تهاجمی در حال حاضر ملاقات آزمون برای قرار دادن یک متمم قانون اساسی در انتخابات.

چلیپا از استدلال بود اگر زبان معاف از نظر قانونی ثبت نام تفنگ حمله و یا فقط صاحب آن و این که آیا چنین سلاح هایی خواهد بود ممنوع و پس از آن تغییر مالکیت.

به انجمن ملی تفنگ و ملی تیراندازی ورزش پایه و ارائه گزارش همراه با مودی در مخالفت با این طرح است.

"این یک پیروزی بزرگ برای فلوریدا مطیع قانون صاحبان اسلحه گفت:" ماریون چکش دیرین تفنگ-حقوق لابی که وکالت NRA قبل از فلوریدا قوه مقننه. "هواداران از این طرح استفاده فریبنده زبان به تلاش برای فریب رای دهندگان به باور این امر انجام داده اند یک چیز در حالی که در واقع آن را انجام داده اند بسیار بیشتر است."

ابتکار عمل را حامی ممنوعیت سلاح های تهاجمی در حال حاضر پشتیبانی شده توسط بردی کمپین برای جلوگیری از خشونت اسلحه تیم به اندازه کافی و چندین شهرهای فلوریدا.

BAWN رئیس گیل شوارتز که پسرش کشته شد در پارکلند دبیرستان کشتار گفت: دیوان عالی کشور از رد این طرح تغییر نمی کند گروه خود را از تعهد به خلاص شدن از حمله سلاح در فلوریدا.

"دیوان عالی کشور در حال حاضر تحت کنترل NRA در همان راه به عنوان فرماندار ما و ما از قوه مقننه است و اساسا شکست خورده مردم فلوریدا" شوارتز گفت: در انتشار اخبار. "نه تنها قوه مقننه به تازگی ساخته شده آن را سخت تر به تصویب رای گیری طرح در حال حاضر مردم نیز باید به صورت یک دادگاه پردازان جناح راست خواهد شد که تنها تصویب طرح های آنها با توافق سیاسی است."

این سازمان موفق به دریافت امضا به اندازه کافی برای دیدار با مهلت برای دریافت اصلاحیه در سال 2020 رای گیری اما من به اندازه کافی به ماشه دادگاه عالی نقد و بررسی. سازمان تنظیم مجدد آن مناظر برای 2022; آن را در حال حاضر نزدیک به 175,000 معتبر امضا.

حامیان مالی نیاز به پرتاب کردن تمام کسانی که امضا و شروع به کل فرایند بیش از اگر آن را می خواستم برای دریافت یک redrafted ابتکار در انتخابات.

این طرح در صورت تصویب توسط 60 درصد از رای دهندگان را اضافه طولانی تعریف نوع سلاح است که شهروندان خواهد بود ممنوع از خرید به دولت اساسی است.

دادگاه خطاب به تنها مسئله که آیا انتخابات خلاصه گمراه کننده است گفت: "نتواند (به خاطر آن) ... به این دلیل که معنای متن از انتخابات خلاصه نمی تواند به درستی توصیف معنای ابتکار عمل را از متن است."

به طور خاص بعد از آخرین جمله می گوید رای دهندگان که ابتکار عمل معاف و نیاز به ثبت نام از حمله سلاح های قانونی برخوردار شده قبل از تاریخ موثر از اصلاح. اما دادگاه گفت: آن را فقط معاف از زمان صاحب اختیار است که حمله سلاح.

ممنوعیت هواداران گفت: رای دهندگان را درک حمله سلاح های خود را نمی خواهد بود معاف فقط مالک اما دادگاه با رد این استدلال: "این طرح اندیشد احتمالی جرم در اختیار داشتن سلاح حمله حتی اگر این حمله از سلاح های خود را قانونی برخوردار شده و ثبت نام قبلی به ابتکار موثر تاریخ."

در مخالفت Labarga مقابله که "زبان است که با اکثریت طول می کشد استثنا — '[e]xempts و نیاز به ثبت نام از حمله سلاح های قانونی برخوردار شده قبل از این ماده موثر تاریخ' — نه مثبت گمراه کننده است. در واقع زبان دقیق است...."

لایحه Cotterell کمک به این گزارش. تماس با جف Schweers در jschweers@gannett.com و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن