فلوریدا دیوان عالی کشور تکذیب resentencing شنوایی برای سابق فورت پیرس مرد اعدام

پل Ivice ویژه به TCPalm.comمنتشر شده 1:39 PM EDT Jun 12, 2020سابق فورت پیرس مرد سه بار محکوم به مرگ برای 1982

توسط ABTINNEWS در 25 خرداد 1399

سابق فورت پیرس مرد سه بار محکوم به مرگ برای 1982 قتل یک استوارت convenience store clerk بود را تکذیب کرد پنج شنبه توسط دادگاه عالی فلوریدا در پیشنهاد خود را برای صدور حکم شنیدن.

در حال حاضر 61, Alphonso غار 23 بود که او و سه مرد دیگر سوار به یک استوارت فروشگاه که در آن فرانسیس جولیا Slater, 18 سال, پیر گام نوه خواننده و بازیگر فرانسیس لانگفورد مشغول به کار بود.

غار برگزار شد اسلاتر در زور اسلحه و به سرقت برده $134 از فروشگاه.

غار و J. B. پارکر تری وین جانسون و جان ارل بوش ربوده اسلاتر در زمان او را به یک منطقه روستایی که در آن بوش چاقو او را در معده و سپس پارکر شات خود را در پشت سر.

بوش اعدام شد در سال 1996 جانسون در حال گذراندن حبس ابد در زندان است.

بیشتر: دولت حکم دیوان عالی می تواند به توقف resentencings برای اعدام قاتلان

پارکر به مرگ محکوم شد اما دادگاه عالی فلوریدا داده او را مجازات جدید-فاز آزمایشی اگر چه پس از آن حکم توسط دادگاه قرار داده است که شکی نیست. پرونده او همچنان در دفتر ثبت دعاوی حقوقی از مدار قاضی شروود بائر جونیور در انتظار دولت را در قانون انتخابات یک زن و شوهر از موارد مشابه گفت: معاون دادستان رایان باتلر که دسته استیناف موارد برای 19th قضایی مدار.

غار دارای 90 روز برای درخواست تجدید نظر به پنج شنبه حکم انکار جدید صدور حکم دادرسی به دیوان عالی ایالات متحده. اگر او نمی کند درخواست تجدید نظر وجود دارد هیچ دیگر درخواست های خود ایستاده و در این راه از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور حکم مرگ در مورد باتلر گفت.

بیشتر: قضات دور برگشت از عمده مجازات اعدام حاکم

سالی اسلاتر مادر قربانی روز پنجشنبه گفت او مطمئن نیست او همیشه عدالت در قتل دخترش.

"من شده اند از طریق این 38 سال" او گفت که او بیشتر نگران پارکر مورد از غار را به دلیل پارکر اخراج کشنده شات.

برای اطلاعات بیشتر داستان های مربوط به نظام قضایی ما, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب