فلوریدا مجموعه رکورد coronavirus مرگ چهار روز در یک ردیف به عنوان 257 روز جمعه گزارش داد

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است.منتشر شده 9:08 PM EDT Jul 31, 2020برا

توسط ABTINNEWS در 11 مرداد 1399

برای چهار روز مستقیم, فلوریدا گزارش شده است تعداد رکورد coronavirus مرگ و میر در سه روز گذشته تعداد مرگ و میر بیش از 200.

فلوریدا وزارت بهداشت ثبت شده یکی دیگر از 257 مرگ و میر در صبح روز جمعه آوردن مجموع تعداد مرگ به 6,843 پس از همه گیر مارس آغاز شد.

جولای شده است مرگبارترین ماه برای فلوریدا coronavirus قربانی با 48 درصد از مرگ و میر ثبت شده پس از 30 ژوئن.

دولت گزارش تعداد کل موارد در دولت در حال حاضر 470,386 یک شبه افزایش 9,007. (به دلیل چگونه دولت گزارش داده روزانه شماره های گرفته شده باید به معنی تمام کسانی که مرگ و میر و موارد رخ داده در گذشته 24 ساعت.)

علاوه بر این یکی دیگر از 516 بیماران در بیمارستان بستری شد یک شبه. از ماه مارس 26,533 بیماران با COVID-19 به عنوان اولیه تشخیص در بیمارستان بستری شده است. در حال حاضر وجود دارد 8,278 مردم با عفونت در بیمارستان فلوریدا.

بخش های مراقبت ويژه در 15 54 شهرستانهای استان است که باید آنها را کامل و یا بالاتر از 90% ظرفیت با توجه به آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

اما در روز جمعه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که زمانی که او به نظر می رسد در این شماره او را می بیند روند مثبت است.

DeSantis اذعان کرد که بیمارستان ها را تحمل کرده اند به چالش کشیدن سه هفته اما در حال حاضر COVID مربوط به بازدید از اتاق های اورژانس در حال رهبری را به عنوان بستری شدن در بیمارستان و تعدادی از موارد در میان خانه سالمندان کارکنان و ساکنان.

"بیمارستان سرشماری تقریبا برای هر بخشی از دولت است و از آن پس ما قطعا بر این باورند که ما دیده ایم یک قله وجود دارد" DeSantis گفت: در طول یک بروز رسانی دولت آماده سازی برای طوفان Isaias. او گفت در دولت اضطراری مرکز عملیات در تالاهاسی.

"ما اعتقاد داریم که حرکت" DeSantis افزود: هنوز هم تشویق ساکنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و گفت: تست سایت در امتداد ساحل شرقی بسته خواهد شد به عنوان طوفان روش.

Isaias است که انتظار به سر تا سواحل شرقی این آخر هفته و یک وضعیت اضطراری اعلام شده است در امتداد سواحل اقیانوس اطلس در شهرستانهای استان است.

فرماندار انتظار ندارد که به طور موقت بسته شدن سایت های آزمایش خواهد تاثیر قابل توجهی در تعدادی از تست های انجام شده و یا دولت رای مثبت برای عفونت است. نتایج 97,644 آزمايشات کرد.

سهم بازگشت اولین بار نتیجه مثبت بود 10.5 درصد پایین ترین میزان در نه روز. نتایج مثبت را در بازه زمانی از 10.5 درصد به 14.8 درصد در دو هفته گذشته. کارشناسان بهداشت می گویند یک نتیجه مثبت از 5% به مدت دو هفته نشان می دهد این ویروس را تحت کنترل است.

ضمن DeSantis' تصویب امتیاز با رای دهندگان کاهش یافته است در حالی که این ویروس همچنان به گسترش در سراسر فلوریدا.

رای دهندگان بگویید دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه آنها مخالف با DeSantis و سیاسی خود را مربی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر فشار خود را برای بازگشایی مدارس و با بی میلی به نیاز به ماسک پوشیده می شود ،

روز جمعه میسون-دیکسون نظرسنجی نشان داد که اختلاف است صدمه دیده DeSantis' تصویب در میان رای دهندگان فلوریدا.

آن کاهش یافته است 13 درصد از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد. نظرسنجی انجام شده در ماه جولای 20-23 یافت فلوریدا رای دهندگان رد از کار DeSantis در حال انجام است با 49%-44% حاشیه در مقایسه با 62% تصویب در مارس میسون-دیکسون بررسی.

کاملا DeSantis دهکدهای از دست داد پشتیبانی در هر منطقه از دولت است. او تعداد آنها را در استوار قرمز دسته ماهی تابه با 9 امتیاز از دست داد 12 امتیاز در جنوب غربی فلوریدا و پایین 18 امتیاز در فلوریدای مرکزی 19 امتیاز در تمپا و 23 امتیاز در جنوب فلوریدا.

رای دهندگان بیش از 50 سال سن بودند و آنهایی که تنها به ارائه DeSantis اکثریت پشتیبانی به 51 درصد تایید از کار او انجام شده است. میسون-دیکسون نظرسنجی یک حاشیه خطا از 4 درصد.

محققان در دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه قرار داده اند 54 شهرستان در یک منطقه که در آن آنها توصیه آمار-در-خانه دستور تحمیل شود.

خود را آنلاین-ارزیابی ریسک می یابد ترین شهرستان فلوریدا در حال ضبط حداقل 48 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان روزانه. این گروه توصیه می کند کمتر از 25 مورد جدید در هر روز قبل از بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت و اجتماعی دیگر-فاصله دستورالعمل.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن