فلوریدا دانشمند گفت که او از کار اخراج شدند 'به دلیل خودداری از دستکاری' COVID-19 داده

الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروزمنتشر شده 2:01 PM EDT مارس 19 سال 2020دانشمند که ایجاد فلوریدا COVID-19 اط

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

دانشمند که ایجاد فلوریدا COVID-19 اطلاعات پورتال نیست فقط حذف از موقعیت خود در مارس 5, او از کار اخراج شد در روز دوشنبه توسط وزارت بهداشت گفت: به دلیل خودداری از دستکاری داده ها.

Rebekah جونز گفت: در یک ایمیل به فلوریدا امروز که او به تنهایی ایجاد دو برنامه در دو زبان چهار داشبورد شش نقشه های منحصر به فرد با لایه ها از داده های عملکرد برای 32 متغیرهای پوشش نیم میلیون خط از داده ها. او هدف بود برای ایجاد یک راه برای فلوریدا و محققان به ببینید که چه COVID-19 وضعیت را در زمان واقعی.

سپس او را رد کرد.

قبلا: به عنوان فلوریدا دوباره باز COVID-19 داده می شود رئیس طرد و محققان گریه ناپاک

"من در آن کار می کرد به تنهایی شانزده ساعت در روز برای دو ماه بیشتر است که من هرگز برای پرداخت می شود و در حال حاضر که این اتفاق افتاده من احتمالا هرگز برای پرداخت," او نوشت: در یک ایمیل تایید که او تا به حال نه فقط شده reassigned در مارس 5, اما اخراج از کار خود را به عنوان سیستم های اطلاعات جغرافیایی مدیر فلوریدا وزارت بهداشت.

پس از فلوریدا امروز اولین گزارش جونز' حذف از موقعیت خود در شارژ از فلوریدا COVID-19 داده و نظارت داشبورد او ایجاد شده او را تایید کرد به گزارش CBS-12 در وست پالم بیچ که او از کار اخراج شد چرا که او دستور داده شد به سانسور برخی از داده اما حاضر به "دستی تغییر داده تا بر طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است."

او از ارائه جزئیات بیشتر.

در یک ایمیل به جمعه گذشته به محققان و دیگر اطلاعات کاربران جونز هشدار داد که با حذف تغییرات شد و به احتمال زیاد در آینده به دسترسی و شفافیت داشبورد داده است.

"آنها در حال ساخت بسیاری از تغییرات. من توصیه سخت کوش در مربوطه خود را با استفاده از این داده ها," او نوشت.

محققان که دیدم ایمیل واکنش نشان داد و با شوک و ترس, نشان می دهد, آن می تواند شواهدی وجود دارد که رژیم صهیونیستی. Ron De Santis' دولت با سانسور اطلاعات به حمایت از این مورد برای بازگشایی فلوریدا.

خوش شانس Tran یک زیست شناس و سلامت عمومی ارتباط برقرار در دانشگاه کلمبیا در توییتر در واکنش به این خبر در یک سری از توییت. "هنگامی که سیاستمداران سانسور دانشمندان و دستکاری اعداد بقیه از ما رنج می برند," او نوشت.

ما نماینده کنگره به نمایندگی از خلیج تمپا کتی کرچک نوشت: "فلوریدا را احساس نمی امن در باز کردن بدون شفافیت است."

فرماندار ران DeSantis' سخنگوی هلن آگور Ferré بیانیه ای به میامی هرالد گفت: "فلوریدا COVID-19 داشبورد ایجاد شده توسط سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) تیم در بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت در فلوریدا وزارت بهداشت. اگر چه Rebekah جونز است که دیگر درگیر GIS تیم همچنان به مدیریت و به روز رسانی داشبورد ارائه دقیق و اطلاعات مهم که به طور عمومی در دسترس است."

اما جونز از طریق ایمیل از مارس نشان داد که جونز بود در پاسخ به انتقادات از محققان در تلاش برای بهبود و به روز رسانی محصول خود را. جونز گفت فلوریدا امروز که او به تنهایی مسئول "هر خط از کد."

در مارس 5 ایمیل که در آن او اعلام کرد راه اندازی یک اسپانیایی زبان نسخه از داشبورد جونز نوشت: "لطفا صبور باشید که ما این همه متصل شده و در حال اجرا هموار و اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه خطا است." آن فرستاده شد همان روز او برداشته شد از او نقش مدیریت داشبورد.

برای 60 روز جونز گفت که او هرگز در زمان یک روز مرخصی حتی زمانی که قدرتمند مارس 12, عید پاک, گردباد وارد خانه پدر و مادرش در جنوب می سی سی پی. یک GoFundMe صفحه راه اندازی شد برای کمک به خانواده خود را بهبود می یابند. خوشبختانه او جان سالم به در برد. پدرش راننده کامیون بود در تگزاس ،

"ببخشید اگر من کمی آهسته به پاسخ این چند روز گذشته" او نوشت: به داده های کاربران در یک ایمیل فقط 3 روز بعد گزارش تغييرات چگونه اطلاعات برگزار شد و گنجاندن شهرستان در سطح مسابقه داده است.

جونز ارائه جزئیات به روز رسانی در ایمیل هر چند روز اغلب فنی و همیشه پاسخگو به بازخورد کاربر. در زمان اخراج شد او کار بر روی ساخت داده های تاریخی بیشتر در دسترس کاربران است.

در آوریل 25, جونز ارائه توضیح به همین دلیل این مجموعه داده ها را از صبح و شب به روز رسانی روزانه فقط یک بار در هر روز.

"ما در حال آماده سازی برای ارائه تجزیه و تحلیل و داده و نمی خواهد بود قادر به پردازش مجموعه داده کامل دو بار در روز با کارکنان ما," او نوشت.

"ما شده اند به کارگردانی و شروع به ردیابی داده های مربوط به بازگشایی و آن این است که مصرف مقدار زیادی از کارکنان ساعت در اطلاع بسیار کوتاه است."

روز بعد او می توان از این موقعیت به طور کامل و اطلاعات کاربران صدا زنگ است که دولت ممکن است سانسور علم است.

جونز کار کرده بود با وزارت بهداشت به عنوان یک geospatial تحلیلگر و سپس یک سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در مدیریت پس از اخذ دکترای خود را در جغرافیا از دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 2018 است.

او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته جغرافیا و ارتباطات جمعی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و لیسانس در رشته روزنامه نگاری و جغرافیا از دانشگاه سیراکوس.

وزارت بهداشت تاکنون هیچ پاسخی به درخواست برای نظر.

Terrie ریزو صندلی از فلوریدا از حزب دموکرات با انتشار بیانیه ای در روز سه شنبه خواستار تحقیق و تفحص است.

"اتهامات که فلوریدا دولت ممکن است تلاش کرده اند به دستکاری و یا تغییر داده ها را بازگشایی به نظر می رسد امن تر و ظالمانه است. این نوع از اقدامات خطرناک و رک و پوست کنده باید, جنایی," او نوشت.

"تحقیقات مستقل به این اتهامات است بلافاصله مورد نیاز است. در ضمن شهرستان و مقامات دولتی در سراسر فلوریدا باید از نزدیک نظارت بر وضعیت برای محافظت از سلامت است."

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا asassoon@floridatoday.com. توییتر: @alemzstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de