فلوریدا خانه های پرستاری محیط ایده آل برای گسترش COVID-19. کارکنان نیاز به آزمون ستایش

ملانی Payne فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:41 PM EDT Apr 24, 2020بیش از یک و چهار COVID-19 مربوط به مرگ و

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

بیش از یک و چهار COVID-19 مربوط به مرگ و میر در فلوریدا مرتبط به یک خانه سالمندان زندگی کمک خانه و یا سایر مراقبت دراز مدت تسهیلات. در جنوب غربی فلوریدا نرخ حتی بالاتر در یک و سه.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت و وزارت بهداشت در پنج شنبه, 281 از 987 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات.

"خانه های سالمندان هستند یک ظرف پتری" گفت: لایحه McGinley, رئيس جمهور و مدیر عامل کالج آمریکایی مراقبت های بهداشتی مدیران.

داستان های مرتبط: خانه سالمندان زندگی کمک کارگران چپ خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم برای مبارزه با COVID-19

COVID-19 است که در آن کشنده ترین زمانی که فرد آلوده به آن است که بیش از سن 65 سالگی و یا یک بیماری زمینهای — دلایل اصلی کسی خواهد بود زندگی در خانه سالمندان و یا مرکز کمک زندگی می کنند. با توجه به دولت گزارش 83 درصد از کشته شدگان توسط ویروس شده اند سن 65 ساله یا مسن تر و در عین حال که باعث می شود تا تنها 26 درصد از floridians تماس با تست مثبت برای این بیماری است.

عامل در جمع, مراقبت از ضرورت برای بدن تماس بگیرید و کارکنان که تست شده است برای یک ویروس است که می تواند بدون علامت باقی می ماند برای یک دوره طولانی و شما چه McGinley تماس "طوفان کامل."

آخرین فلوریدا وزارت بهداشت گزارش منتشر شده در پنج شنبه شب در موارد COVID-19 مرتبط با خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در شهرستانهای مختلف نشان داد:

  • ذغال سنگ شهرستان با 5 از 14 شهرستان گسترده مرگ و میر یا 36٪. لیست موجود در یک جامعه بازنشستگی یک خانه سالمندان و 4 کمک امکانات زندگی با موارد مثبت.
  • لی شهرستان با 10 نفر از 32 شهرستان و میر یا 31 درصد. در میان یک جامعه بازنشستگی 8 خانه های پرستاری و 8 به کمک امکانات زندگی با موارد مثبت.
  • Hendry شهرستان تا به حال دو مرگ هر دو مربوط به مراقبت دراز مدت تسهیلات. و شهرستان تنها دو خانه های سالمندان باید مجموع 14 موارد مثبت.
  • شارلوت کانتی بود 4 از 12 مرگ و میر ناشی از ساکنان شهرستان و یا 33% مرتبط با مراقبت طولانی مدت. وجود دارد 6 امکانات به عنوان مثال با داشتن 44 مورد از coronavirus.

بیشتر: Brevard خانه سالمندان coronavirus لیست شامل اشتباهات و اطلاعات غلط'

نگرانی های خانواده

هنگامی که یک فرد در دراز مدت مراقبت از تاسیسات قرارداد coronavirus خانواده ها ممکن است در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات.

کنیا Tookes دریافت تماس شنبه از میامی خانه سالمندان گفتن او را که او 88 ساله مادر بزرگ تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او در حال انتقال به بیمارستان است. نتایج آزمایشگاهی نشان داد که او تا به حال بوده است.

"من در بر داشت که مانند عجیب و غریب" Tookes گفت: در مورد آزمون. "او نمی تواند به (خانه) او رضایت زیرا او به زوال عقل است."

یک ماه قبل از آن به مرکز اطلاع بود Tookes کسی وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. اما او تا به حال شنیده ام از آنها را تا زمانی که دوباره تماس بگیرید و در مورد مادر بزرگ او.

کمی اطلاعات trickled خارج از بیمارستان که نگرانی خانواده او به عنوان آنها مجاز را ببینید. و چون از او زوال عقل او نمی تواند به وضوح برقراری ارتباط از طریق تلفن.

اگر مادر بزرگ خود را بهبود Tookes که زندگی در میامی گفت: او ممکن است حرکت او را به یک خانه سالمندان است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فلوریدا, خانه های پرستاری در آماده باش هستند برای coronavirus. در اینجا چگونه آنها در حال آماده سازی.

ویژه در امکانات

آن نبود تا شنبه که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور وزارت بهداشت به انتشار اسامی برخی از امکانات که در آن موارد مثبت رخ داده است. اما مرگ همچنان گزارش شده تنها توسط شهرستان و نه امکانات. وجود دارد هیچ شمارش چگونه بسیاری از کارکنان و چگونه بسیاری از ساکنان بودند. و امکانات شکایت از اطلاعات گمراه کننده و یا نادرست است.

علاوه بر این لیستی از حدود 325 امکانات که در آن کسی تست مثبت برای coronavirus نشان دهنده کمتر از یک درصد از این کمک زندگی می کنند و خانه های پرستاری در فلوریدا. این بدان معناست که تقریبا همه از دولت تسهیلات مراقبت دراز مدت موفق به حفظ این ویروس است.

یک COVID-19 عفونت و یا مرگ در یک مرکز است و نه نشانه ای از کلی مراقبت های ضعیف با توجه به سوابق دولت. از نه خانه های پرستاری ذکر شده برای ذغال سنگ و لی شهرستانهای پنج تا به حال به طور کلی کیفیت رأی بالاتر از حد متوسط و یا بسیار بالاتر از حد متوسط (4 یا 5 ستاره) از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. یکی بود 3 ستاره (متوسط) کیفیت کلی امتیاز و سه تا به حال 2 ستاره یا زیر متوسط رتبه.

در عین حال در لیست "scarlet letter" از نوع مارتین گفت: Goetz, مدیر عامل باغ رودخانه ارشد خدمات در جکسنویل که دانشگاه در حال حاضر COVID-19 رایگان.

بیشتر: بیماری همه گیر کوروناویروس اسپرز جنگ بر سر پول و قدرت و ایمنی در فلوریدا خانه های پرستاری

'ما می دانیم که آنها در اینجا امن': خانه سالمندان رهبران در مبارزه خود را برای حفاظت از ساکنان از coronavirus

دولت تا به حال هیچ چاره ای جز به انتشار اسامی برخی از امکانات, او گفت:. "در صورت عدم وجود برخی از نوع شفافیت مردم نمی خواهد باور هر چیزی به شما می گویند."

گوتز گفت که به منظور صاف منحنی در خانه های سالمندان کارکنان نیاز به آزمایش می شود. "کارکنان می آید و آن را به ساکنان" گوتز گفت.

گوتز نیست سرزنش خانه سالمندان کارگران که او گفت: غربالگری قبل از هر تغییر برای علائم و نشانه های این ویروس است. و نه می تواند زندگی می کنند در خانه سالمندان و یا خود را منزوی از قرار گرفتن در معرض ویروس.

سامتر ارشد زندگی در روستاها را تست 350 ساکنان و کارکنان برای COVID-19 شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد.

دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی

این طبیعت کار است که باعث می شود در دراز مدت مراقبت از بهداشت و درمان کارگران را در معرض دریافت کنید و به طور بالقوه گسترش ویروس. اما زمانی که آنها را بر خلاف دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند تخطئه به عنوان بی کفایت و غفلت McGinley گفت.

و حتی اگر "مردم ساخت حداقل دستمزد هستند متلاشیکننده خود را قوز به مراقبت از ضعیف و ناتوان افراد مسن" آنها دریافت نکرده تقریبا توجه تمجید و ستایش انباشته بر دیگر بهداشت کارگران در خط مقدم از همه گیر McGinley گفت.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در خانه های پرستاری در حال گرفتن رایگان تحویل پیتزا و قهوه تخفیف در بنزین و یا تغییر-تغییر تشویق. در واقع وجود دارد نمونه هایی از عواقب نامطلوب برای آنها را هنگامی که آن را نشان داد که وجود یک COVID-19 عفونت یا مرگ خود را در دراز مدت مراقبت از امکانات.

کریستن نزدیک سخنگوی فلوریدا بهداشت و درمان انجمن تجارت سازمان برای مراقبت دراز مدت صنعت مربوط گرفتاری پدر و مادر مشغول به کار در یک مرکز با COVID-19 موارد است. زمانی که اطلاعات عمومی ساخته شده بود فرزندان خود بودند که بوت از مهد کودک, او گفت:.

"ما درک می کنیم نیاز به شفافیت" نپ گفت. "اما من احساس می کنم می تواند وجود داشته باشد یک مصرف کننده بیشتر پسند راه توزیع این اطلاعات است."

نپ گفت که این لیست می تواند باید به مردم توضیح داده شده که چگونه امکانات کنترل گسترش و وضعیت فعلی خود را. برخی از امکانات در این لیست ممکن است تا به حال یک عضو هیات تست مثبت در اوایل مارس برای مثال دو بار آزمایش منفی از آن به بعد و هیچ کس دیگری در این ساختمان که قرارداد این ویروس. در عین حال تسهیلات باقی مانده در این فهرست است.

مرگ در تاریکی

دولت برای اولین بار گزارش داده coronavirus موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات 21 مارس است. در آن زمان ذکر شده فقط شش مورد در سه شهرستان. وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد مرگ و میر.

توسط مارس 31 بعد از ظهر گزارش وجود دارد 72 موارد در 12 شهرستان است. لی و شارلوت بودند در این لیست با هر یک.

دولت شروع به شکستن آمار مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات در 15 آوریل, گزارش, 122, مرگ و میر در 53 امکانات. کل مرگ و میر ناشی از ساکنان فلوریدا گزارش شده است که روز بودند 614 حدود 20 درصد یا حدود 1 در 5.

توسط پنجشنبه شب وجود دارد 271 COVID مربوط به مرگ و میر گزارش شده به وزارت بهداشت است که در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت. فلوریدا ساکن مرگ و میر ناشی از این ویروس بالغ بر 987 معنی است که بیش از 26 درصد به ترتيب مربوط به بلند مدت مراقبت.

قبلی ما coronavirus پوشش:

  • خانه های سالمندان در نظر گرفتن بیماران بیمارستان? تصمیم سختی با کروناویروس
  • دولت منتشر شده نام خانه سالمندان با COVID-19 موارد
  • فلوریدا خانه های سالمندان کمک گرفتن با کمبود کارکنان; می تواند سریع تست

کشورهای دیگر در حال شفاف تر. نیویورک به عنوان مثال لیست نام خانه سالمندان شهرستان و چگونه بسیاری از مردم در آنجا درگذشت.

مراقبت دراز مدت امکانات ملزم به ارائه گزارش به اعضای خانواده یا قیم زمانی که یک مقیم و یا کارکنان در دراز مدت مراقبت مرکز آزمون مثبت برای یک عفونت کروناویروس.

در برخی موارد امکانات خود را عمومی خود را COVID-19 موارد و/یا مرگ و میر. سپرینگوود دادگاه یک مرکز کمک زندگی می کنند در فورت مایرز تایید ساکن مرگ از coronavirus در اوایل ماه آوریل.

"اگر شما بد, اخبار خدمت به آن را به سرعت و خدمت به آن را با دقت" گوتز توصیه می کند. "آن را تنها بدتر خواهد شد اگر شما آن را پوشش."

خبرنگار جنین Zeitlin کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن