کلید های فلوریدا ممکن است بسته به صورت خرچنگ مینی نجومی و خرچنگ فصل به طور منظم

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:22 PM EDT Jul 17, 2020برنامه ریزی برای شیرجه رفتن خرچنگ در کلید های

توسط ABTINNEWS در 28 تیر 1399

برنامه ریزی برای شیرجه رفتن خرچنگ در کلید های فلوریدا? ممکن است شما را به برنامه های دیگر.

جمعه, کوکونات کریک روستای سلیمان اعلام کرد در وب سایت خود آن را رسما بسته بود همه از آن عمومی و پارک ها و سواحل عمومی و رمپ قایق از تاریخ 24 ژوئیه تا اوت. 19. دو روز خرچنگ, ورزش, های نجومی در فلوریدا آب جولای 29-30. این فصل به طور منظم به شیرجه رفتن برای خرچنگ آغاز می شود Aug. 6.

ایسلامورادا است که در حدود نیمه راه بین میامی و کلید غرب شامل میز چای کلید پایین Matecumbe کلید بالا Matecumbe کلید Windley کلید و کشت و زرع کلید. آن را به عنوان یک مقصد محبوب برای ماهیگیران تفننی دنبال اعماق دریا ماجراهای تارپون و bonefish ماهیگیران تفننی که مایل به ماهی کشور برگشت آپارتمان و غواصان غواصی و snorkelers ها شکار خرچنگ خاردار در کم عمق صخره های اطراف این جزایر است.

اد و سوزان تنومند از استوارت و فرزندان خود را تایلر 17 و پورتر, 13, لذت بردن از تعطیلات خانواده به مدت دو هفته در هر سال به شیرجه رفتن برای خرچنگ و ماهی برای اهمیت. تنومند در حال حاضر کاهش تعطیلات یک هفته چون او نمیفهمد چیزی شبیه به این ممکن است مورد. هنوز روز جمعه اخبار یک بیت از یاس.

"من می دانستم که این آمد و من احساسات متناقضی در مورد آن" Stout گفت: پس از شنیدن این خبر. "من نمی خواهم به بخشی از مشکل اما بعد از آن دوباره, من می خواهم برای لذت بردن از تعطیلات ما."

تنومند گفت: آنها در حال حاضر برنامه ریزی شده به نگه داشتن خود را در این سال بیش از حد معمول. آنها را به مواد غذایی بیشتر و منابع بیشتر از حد معمول به طوری که آنها نمی باید برای رفتن به فروشگاه و یا رستوران. آنها همچنین در حال حاضر رفته غواصی در استوارت در این هفته به لرزش خود را به شیرجه رفتن دنده برای سفر.

تنومند گفت: او شده است پس از Monroe County سایت برای چند هفته گذشته به خاطر او شنیده شد داشتن بحث در مورد چگونه برای کنترل گسترش ویروس بهتر است. از جمعه بعد از ظهر وجود دارد هیچ اشاره ای به ایسلامورادا تصمیم گیری در هر شهرستان مونرو و یا کلید های فلوریدا گردشگری شورای وب سایت.

شهرستان مونرو در حال حاضر ساخته شده, صورت, پوشش اجباری در تمام اماکن عمومی.

از county سایت: "مونرو کانتی نیاز همه افراد بیش از سن شش سالگی به پوشیدن صورت پوشش هر زمان که دور از خانه خود را و قادر به شرکت در اجتماعی فاصله. هر فرد بیش از سن شش سالگی است که دور از محل اقامت خود باید حمل یک چهره-پوشش قادر به استفاده فوری."

دیگر گنجانیده شده مناطق از کلید ها — مانند ماراتن حرکت ازاد و اهسته کلید و کلید غرب — نرسیده به اعلام شبیه تعطیلی جمعه. کلید غرب را نزدیک سواحل آن از جولای 2 از طریق جولای 7, اما غروب آفتاب جشن ها در مالوری میدان شده اند مجاز به گرفتن محل از ژوئن 5 با مناسب اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

برای Stouts آنها لذت بردن از کلید برای تعدادی از دلایل.

"آنچه که ما دوست داریم که آب زلال و کم عمق غواصی و ماهیگیری" Stout گفت. "این یک بخشی از دولت است. اگر نیست آن را برای بزرگراه, شما می شود در جزیره ای در اقیانوس است."

تنومند معتقد است کلید نگران هستند چرا که استان ها مانند او در زندگی مارتین انجام نمی دهد و به خوبی با COVID اعداد.

"اگر آنها آن را به طور کامل من را احترام کنند و تصمیم خود گفت:" Stout. او مطمئن است اگر او را دریافت بازپرداخت در تعطیلات خود را سپرده است. "من می خواهم اعتباری را برای یک هفته دیگر ماه پایین جاده ها است."

مت کلید یک قایق بادبانی کارگزار قبلا از استوارت نقل مکان کرد به کلید حرکت ازاد و اهسته شش هفته پیش. او گفت که او احساس می کردم این بود که در آینده پس از حرکت ازاد و اهسته کلید بسته شده بود رمپ قایق هنگامی که او نقل مکان کرد وجود دارد.

"زندگی در اینجا بزرگ شده است به جز برای کامل بر روی ماسک مورد نیاز در هر فروشگاه و در همه جا شما بروید" کلید گفت. "من اصلا با آن موافق. من نمی خواهم با پوشیدن پوشش صورت چون من عرق زیادی که من انجام دهد."

کلید گفت: برخی از boaters قادر خواهد بود برای راه اندازی قایق با استفاده خصوصی رمپ در باشگاه است.

"مردم هنوز هم اما آنها ممکن است متمرکز بر روی کلید های دیگر بیشتر است."

متن کامل ایسلامورادا حاکم زیر است:

"به مکمل فلوریدای جنوبی و شهرستان مونرو دولتی تلاش برای کاهش جامعه گسترش COVID-19, ایسلامورادا تمام پارک های عمومی, مکان عمومی, سواحل, عمومی, قایق رمپ در روستا از پنج شنبه, جولای 24 از طریق پنج شنبه 19 اوت سال 2020 است.

این بسته شامل آن ساحل, کتابخانه پارک ساحلی و کل منطقه شناخته شده به عنوان پر از MM 77.5 به 79.8. تمام مناطق پارکینگ بسته خواهد شد ، هیچ وسایل نقلیه بساط پیک نیک چادر صندلی یا موارد دیگر اجازه خواهد داشت در هر پارک یا پر منطقه است.

عمومی, قایق, رمپ در شرق ریج جاده بلک وود درایو و کلید رمپ قایق بسته خواهد شد.

این تعطیلی تاثیر نمی گذارد خصوصی اسکله و قایق خصوصی رمپ. بازدید کنندگان را تشویق به حمایت از اقتصاد محلی با استفاده از امکانات خصوصی.

بنیانگذاران پارک برای ساکنان/مالکان تنها

رمپ قایق در بنیانگذاران پارک برای ساکنان و اسکان مهمانان تنها

این تعطیلی تاثیر نمی گذارد خصوصی اسکله و قایق خصوصی رمپ. بازدید کنندگان را تشویق به حمایت از اقتصاد محلی با استفاده از امکانات خصوصی.

بنیانگذاران پارک

بنیانگذاران پارک باز خواهد شد به ایسلامورادا ساکنان و مالکان تنها. مدرک اقامت یا مالکیت خانه مورد نیاز است با گواهینامه رانندگی (یا دیگر شکل قانونی ID) با ایسلامورادا آدرس یا بنیانگذاران پارک مقیم کارت شناسایی. کسانی که با استفاده از بنیانگذاران پارک مقیم کارت شناسایی باید همچنین نشان می دهد ID با همین نام است. تمام بنیانگذاران پارک امکانات رفاهی باز خواهد شد در 50 درصد ظرفیت سطح قبلا تاسیس شده است.

کشت و زرع بندر قایق بادبانی مارینا قایق سطح شیب دار در بنیانگذاران پارک:

قایق سطح شیب دار در کشت و زرع بندر قایق بادبانی مارینا در بنیانگذاران پارک باز خواهد شد به ایسلامورادا ساکنان/مالکان و اسکان مهمانان. تنها قایق های ثبت شده به ساکن/صاحب خانه و یا محل سکونت مهمان مجاز به استفاده از قایق های شیب دار.

اسکان مهمانان باید نشان دهد اجاره, رزرو و یا دریافت از اجاره تعطیلات و یا هتل که آنها یک مهمان. این سند باید در مطابقت با مهمان حقوقی ID. اسکان مهمانان ممکن است استفاده از رمپ قایق اما ممکن است باقی می ماند در این پارک برای استفاده از امکانات دیگر. رمپ قایق هزینه درخواست برای اسکان مهمانان.

زمانی که تریلر پارکینگ پر است محدودیت اعمال خواهد شد."

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن