فلوریدا بیمارستان ها باید به دنبال تست حکومت قبل از تخلیه COVID-19 بيمار به خانه سالمندان

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 PM EDT مه 7 سال 2020فلوریدا بیمارستان دیگر نمی تواند تخلیه بیمارانی

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

فلوریدا بیمارستان دیگر نمی تواند تخلیه بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 به خانه های سالمندان و مراکز مراقبت دراز مدت بدون این بیماران در دو دوره متوالی منفی تست 24 ساعت از هم جدا با توجه به جدید حکومت اضطراری.

این قانون امضا شده توسط آژانس دولتی برای مدیریت بهداشت و درمان در روز سه شنبه باعث شده است یک تمرین پروتکل برای تخلیه به خانه های پرستاری در حال حاضر یک نیاز بیمارستان ها گفت: کریستن نزدیک سخنگوی فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط است که نشان دهنده خانه سالمندان میباشد.

برخی از بیمارستان ها با خود آزمایشگاه و توانایی برای اجرای سریع تست شد و در حال حاضر مطابق با پروتکل اما بیمارستان های روستایی ندارد تست قابلیت ناپ گفت.

دراز مدت امکانات در میان سخت ترین ضربه: 22 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر جنوب غربی فلوریدا

او نمی تواند ارائه برآورد که چگونه بسیاری از بیمارستان ها شدند و پس از پروتکل قبل از آن را تبدیل به یک نیاز. همه تصمیم گیری ساخته می شد در سطح محلی و خانه های سالمندان مشغول به کار بودند با خود به محلی بیمارستان نزدیک گفت.

"ما واقعا با این حکومت اضطراری," او گفت:. "این چیزی است که (آژانس) وزیر صحبت کردند و در مورد ما صحبت در مورد بسیاری از بار. این چیزی است که کاربران ما درخواست شده است."

با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط دولت و وزارت بهداشت وجود داشته است 577 مرگ و میر در میان ساکنان و کارکنان خانه های پرستاری و دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به COVID-19.

داده ها نشان می دهد 1,583 ساکنان خانه های سالمندان و دراز مدت مراقبت از امکانات باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 1,520 ساکنان منتقل شده اند در جای دیگر.

دولت می گوید 1,558 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

تقریبا 155,000 افراد مسن و ضعیف مردم زندگی می کنند در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک و تعداد نیروی انسانی مورد 200,000 با توجه به نزدیک.

فلوریدا انجمن بیمارستان اذعان کرد که خانه های پرستاری نقاط داغ برای COVID-19 و نامتناسب نهفته با سالمندان و پزشکی آسیب پذیر ساکنان کریستال Stickle, موقت رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

"ما درک قصد حکومت برای حفاظت از این جمعیت," او گفت:. "از شروع COVID-19 گیر فلوریدا بیمارستان ها باید بسیار جدی گرفته شود مسئولیت محافظت از تمام بیماران."

بسیاری از بیمارستان ها بودند به طور داوطلبانه پس از دو پروتکل تست قبل از تخلیه به خانه سالمندان که در حال حاضر مورد نیاز از طریق اورژانس قانون Stickle گفت.

"ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با دولت ما همکاران و سایر ذینفعان برای اطمینان از مسئولیت برای تست و ارائه سطح مناسبی از مراقبت های به اشتراک گذاشته شده است به همان اندازه" داس گفت.

'جداسازی ایده آل نیست دولت': Pandemic نقش دشوار با بهبود جامعه و می تواند باعث عود

در جنوب غربی فلوریدا به NCH سیستم بهداشت و درمان در 19 مارس به تصویب رسید این قانون از دو تست منفی جدا شده 24 ساعت قبل از تخلیه بیماران به خانه سالمندان گفت: پل Hiltz جمهور و مدیر عامل شرکت.

قبل از مارس 19, NCH بیمارستان ها انجام شد یک تست با یک منفی پیدا کردن قبل از تخلیه به یک مرکز, او گفت:.

Hiltz گفت: انجام این دو آزمون است نه مشکل برای NCH می کند و کراوات تخت.

"ما باید از این بستر در دسترس بودن" او گفت:.

وقتی پرسیده شد که اگر این دو تست منفی حکومت در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت بزرگ نسبت به کاهش COVID-19 عفونت نرخ در خانه های سالمندان نزدیک گفت: "این یک گام مثبت."

"تست کمک می کند تا ما را به تصمیم گیری بالینی," او گفت:. "کلید حاوی گسترش COVID-19 است که به نگه داشتن آن در خارج از ساختمان."

فرماندار حمایت از گسترش تست داخل خانه های پرستاری در میان ساکنان و کارکنان, او گفت:.

دکتر Scott A. Rivkees فلوریدا را جراح عمومی ارائه نپ در اوایل این هفته با یک به روز رسانی گزارش گارد ملی تست در خانه های سالمندان.

همانطور که از روز دوشنبه گارد ملی شده است در 90 خانه های پرستاری و آزمایش 13,000 افراد که نزدیک معتقد است که هر دو ساکنان و کارکنان.

آزمایش سطح شیب دار بالا: ایممکلی ساکنان خط برای COVID-19 تست

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شروع نیاز به خانه های سالمندان برای انتقال ساکنان با COVID-19 به یکی دیگر از امکانات اگر خانه سالمندان ندارد جداسازی فضا برای مراقبت از آلوده ساکنان نزدیک گفت.

بخشنامه طلسم نمی کرد که این انتقال باید به یک بیمارستان; می توان آن را به یکی دیگر از خانه سالمندان است که اتاق انزوا و یا جداگانه بال فقط برای بیماران مبتلا به این ویروس نزدیک گفت.

دولت نشان داده که در ذغال سنگ شهرستان, 27 ساکنان در خانه های سالمندان باید آزمایش مثبت در حالی که 40 ساکنان منتقل شده اند را با توجه به COVID-19. چهارده نفر کشته شده اند که هر دو ساکنان و کارکنان.

دولت گزارش 28 کارکنان در ذغال سنگ امکانات مثبت بوده است برای ویروس. داده است برای 11 خانه های پرستاری با موارد مثبت در ذغال سنگ.

در Lee County, پرستاری در خانه, 89 ساکنان آزمایش مثبت و 66 منتقل شده اند در جای دیگر, با توجه به وزارت بهداشت داده است. بیست و شش ساکنان و کارکنان فوت کرده اند.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد که 96 کارکنان آزمایش مثبت برای این ویروس در لی امکانات. داده است برای 25 خانه های پرستاری در لی با موارد مثبت.

بسیاری از قدیمی تر خانه سالمندان ساختمان های طراحی شده برای اجازه پیکر بندی دوباره به انزوا بال اما برخی از امکانات جدید طراحی شده برای آن گفت: Knapp.

و برخی از خانه های پرستاری در حال حاضر به پذیرفتن نقل و انتقالات از دیگر خانه های پرستاری, او گفت:.

152-تخت پورت شارلت مرکز توانبخشی دارای 39-تخت جداگانه بال که شروع به پذیرش ساکنان با این ویروس از دیگر خانه های سالمندان گفت: هدر Szmigiel مدیر خانه است.

آنها شروع به پذیرش نقل و انتقالات در اواسط ماه مارس از دیگر خانه های پرستاری در پاینلاس ارتفاعات و گاو دریایی شهرستان تا کنون.

"من می خواهم بگویم ما باید بین 10 تا 12 (در بال) در حال حاضر," او گفت:.

بال است که به دور از ساختمان اصلی و خود کارکنان تخصصی که برای مراقبت از COVID-19 ساکنان را وارد کنید و ترک از طریق بال ورودی Szmigiel گفت.

جداگانه بال به آینده آنلاین برای برنامه های مختلف اما زمانی که ساکنان بیمار شد با COVID-19 جدید بال بود repurposed برای بیماران مبتلا به این ویروس و باز برای نقل و انتقالات از جاهای دیگر, او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن