فلوریدا COVID-19 موارد ادامه 1,000-به علاوه روزانه صعود به عنوان تست بازگشایی گسترش

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 5:17 PM EDT Jun 10, 2020فلوریدا گزارش دی

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

فلوریدا گزارش دیگری 1,371 موارد جدیدی از کروناویروس جمعه با دولت در ادامه یک ثابت رشته از روز با 1000-plus افزایش موارد که همزمان با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' آخرین مرحله از بازگشایی.

افزایش اعداد از ژوئن 2 را دنبال کنید ممکن است که شامل تنها سه روز که در آن اضافی روزانه موارد صدر 1,000. فلوریدا است که در میان 21 کشور گزارش افزایش موارد این بیماری که DeSantis ویژگی تیز افزایش در تست اما که کارشناسان می گویند نیز مرتبط با فعالیت بیشتر از فروشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی.

خواه فرماندار یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل دولت به فاز 2 از بازگشایی در تاریخ 5 ژوئن اجازه می دهد بارها و سینما برای باز کردن درهای خود را برای اولین بار در هفته و اجازه دهید فروشگاه های خرده فروشی در خدمت مشتریان در ظرفیت کامل کار با اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

"شما رو به تماشای آن مانند شاهین" گفت: دکتر چارلز Lockwood, معاون ارشد رئيس جمهور از دانشگاه جنوب فلوریدا سلامت و دین از آن دانشکده پزشکی. "من فکر می کنم آن را بیشتر افزایش تست اما به وضوح وجود دارد یک افزایش اندک در موارد واقعی به طور کلی محدود به مردمی است."

بیشتر: شهرستان فلوریدا فشار رژیم صهیونیستی است. DeSantis به انتشار حدود 1.3 B در COVID-19 کمک

در این هفته زیر ژوئن 2, برای اولین بار از دولت 1000 plus روزانه caseloads فلوریدا به طور متوسط 36,869 آزمون هر روز بالاتر از 31,800 روزانه آزمون سطح که اپیدیولوژی می گویند دولت به اندازه فلوریدا باید رسیدن به آن در تلاش برای مهار این ویروس.

فلوریدا شده بود به طور متوسط به خوبی زیر که برای هفته – نه رسیدن به 31,800 علامت در همه تا اواسط ماه مارس و حتی پس از آن تنها برای چند روز.

اما دولت تست ظرفیت گسترش یافته است. بنابراین هم باید تعاملات بین فلوریدا با بسیاری از بازگشت به محل کار و فروشگاه ها, رستوران ها و دیگر کسب و کار نشان دادن نشانه هایی از چیدن و سواحل رشد بیشتر شلوغ است.

Lockwood گفت: وجود بخش روشن بین که چه کسی است و چه کسی نیست.

"من رفتم به لاو روز دیگر" او گفت:. "وجود دارد بسیاری از بیشتر افراد جوان خرید نه با پوشیدن ماسک ، اما من فکر می کنم بسیاری از افراد مسن هنوز هم انتخاب به دور بماند."

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که 1,371 موارد اضافی آورده دولت تجمعی caseload به 67,371. یکی دیگر از 36 مرگ و میر گزارش شده افزایش مرگ و میر نسبت به COVID-19 به 2,801.

حدود 26 درصد از فلوریدا تخت بیمارستان در دسترس هستند در یک سطح است که کاهش یافته است و در روزهای اخیر به عنوان بستری شدن در بیمارستان باید صعود در میان افزایش موارد است.

DeSantis در اوایل این هفته مورد ستایش قرار داد دولت تعهد خود را به تست را با 1.2 میلیون آزمون در حال حاضر با داشتن اجرا شده است. این رای از مردم تبدیل مثبت به این بیماری کاهش یافته و به زیر 5% ترین ماه به تازگی, او گفت:.

بیشتر: Grads از FSU پرستار بیهوشی, برنامه کار بر روی COVID-19 مقابل خطوط

زمانی که مشخص شده در آزمون کسانی که با این ویروس می تواند منزوی و جلوگیری از گسترش آن به دیگران در جامعه است. DeSantis همچنین با اشاره به جیب به اصطلاح جامعه گسترش است که آمار کارگران مزرعه در ذغال سنگ پالم بیچ و مارتین استان ها, همراه با های اخیر شیوع بیماری در میان زندانیان در زندان شهرستان میامی-Dade.

دولت را تمرکز بر تست ساکنان و کارکنان در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی نیز به احتمال زیاد در کمک به روزانه افزایش DeSantis روز دوشنبه گفت: در طول یک ظاهر در میامی.

"من فکر می کنم ما نیاز به ادامه به آزمون در سطح بالا; من فکر می کنم که چیزی که حق انجام" DeSantis گفت. "من گفت: هنگامی که ما بازگشایی شد و ما در حال رفتن به آزمایش مردم در حال رفتن به می گویند" اوه خدای من وجود دارد بیشتر موارد.'

"اما من فکر می کنم اگر شما را در درک ماهیت این بیماری به خصوص زمانی که شما در حال آزمایش مردم در این (مزرعه) جوامع بسیاری در 20-30-40 سال بالينی عواقب ناشی از آن بسیار پایین است."

هنوز پرش در موارد موازی زمانی که دولت گسترش بازگشایی نگران کننده است به برخی از کارشناسان. با تابستان آغاز بیشتر فلوریدا در حال خاصی به mingling بیشتر و فقط در اطراف گوشه مدارس از دانشگاه ها برای K-12 در حال ساخت برنامه ای برای کلاس های دانشگاه در پاییز.

بیشتر: Gators به یک شروع سالم به عنوان بازیکن و بازگشت برای شروع تمرینات داوطلبانه

مراقبت های بهداشتی سازمان حمایت ایالات متحده مراقبت قرار داده فلوریدا در میان 18 متحده ذکر شده به عنوان "روند ضعیف" در روزهای اخیر در مبارزه خود را در برابر coronavirus. افزایش caseloads مشترک در هر یک از این کشورها.

"برخی از آن رانده است افزایش تست, اما نه همه از آن گفت:" مارتا Wosinska بهداشت و درمان کارشناس سیاست در دانشگاه دوک است.

"این ویروس هنوز هم در اطراف و این مهم است که ما اذعان دارند که این یک نبرد مداوم سرکوب," او اضافه شده است. "همین دلیل است که تست, انزوا, تماس, ردیابی افراد با پوشیدن ماسک...همه برای ما مهم است برای حفظ کنترل وضعیت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن