فلوریدا جلبک های سبز-آبی نیروی کار: هشدار هنگامی که هر گونه سموم در شناسایی جلبک شکوفه

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:47 PM EDT Jul 29, 2020چقدر سمیت آن را به یک جلبک سبز-آبی شکو

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

چقدر سمیت آن را به یک جلبک سبز-آبی شکوفه های خطرناک?

سازمان بهداشت جهانی می گوید: 10 قسمت در هر یک میلیارد از سم microcystin خطرناک است به لمس است. فدرال آژانس حفاظت از محیط زیست مجموعه آستانه در 8 قسمت در میلیارد است.

اما فلوریدا جلبک های سبز-آبی نیروی کار مورد توافق پنج شنبه مردم باید هشدار داد که هر گونه سموم در آب است.

"یک روش ساده تشخیص سموم است به اندازه کافی برای اعلان بهداشت هشدار" فلوریدا ارشد علوم افسر تام فریز که منجر پانل گفت: در طول زوم نشست.

نیروی کار بحث بود که آیا فلوریدا نیاز به ایجاد یک دولت آستانه خطرناک سطح microcystin مانند کسانی که مورد استفاده توسط WHO و سازمان حفاظت محیط زیست و به دنبال نشانه های توسعه یافته توسط فلوریدا وزارت بهداشت و وزارت حفاظت از محیط زیست به مردم هشدار سمی شکوفه جلبک در آب بدن.

"وجود دارد هیچ امن قرار گرفتن در معرض سموم" گفت: وظیفه نیروی عضو جیمز سالیوان مدیر اجرایی دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بندر شعبه موسسه اقیانوس شناسی در فورت پیرس. "اگر وجود دارد قابل تشخیص (از سموم در آب) شماره معنا نیست که هر چیزی. به محتاط ترین برای عموم اگر شما تشخیص سموم شما را از مشاوره."

بیشتر: سازمان حفاظت محیط زیست مجموعه 8 قسمت در میلیارد به عنوان آستانه

علائم هشدار دهنده

برای هشدار دادن به مردم در مورد سمی شکوفه جلبک وظیفه نیروی مورد بررسی دو نوع از علائم:

  • دائم احتیاطی علائم نوشته شده در مناطق مستعد جلبک های سبز-آبی شکوفه.
  • بهداشت هشدار نشانه ارسال شود که سمی شکوفه جلبک شناسایی شده در این منطقه است.

فریزر گفت: نشانه هایی وجود دارد که منظور از "اعتصاب تعادل بین ترساندن مردم بی ارزش اما هشدار آنها را به خطر هنگامی که یکی وجود دارد."

برخی از اعضای سوال که آیا نشانه هایی بودند که بیش از حد دارای اطناب و نه نمایشی به اندازه کافی.

"اگر برخی از مردم در حال رفتن به آنها را نادیده گرفت و آنها را نادیده بگیریم" سالیوان گفت: "فقط می خواهم برخی از مردم نمی پوشیدن ماسک (برای جلوگیری از گسترش COVID-19). شما نمی نیاز به چراغ چشمک زن."

وظیفه نیروی اعضا نیز پیشنهاد اسپانیایی و Creole نسخه از نشانه.

ترشحات سمی

پیش از آن در روز کنگره ایالات متحده برایان دکل خواه از نخل شهرستان خواست نیروی کار به Army Corps of Engineers هیچ به تخلیه آب از دریاچه اوکیچوبی به سنت لوسی رودخانه که آب سموم سازمان حفاظت محیط زیست بیش از 8 قسمت در میلیارد خطر آستانه.

افراشته گفت: 8 قسمت در میلیارد آستانه خارج شده از منابع آب و توسعه قانون تصویب شده روز شنبه توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده به درخواست سپاه که ترجیح استاندارد تعیین شده توسط متحده است.

بیشتر: خانه OKs لایحه با پروژه های آب برای گنج ساحل

"دفاع از شهروندان فلوریدا از آلودگی" ماست گفت. "تحت هیچ شرایطی نباید فلوریدا اجازه می دهد سپاه به تخلیه آب سمی به مراکز جمعیت. این چیزی است که این نیروی کار نیاز به درخواست."

نیروی کار در زمان هیچ اقدامی در دکل درخواست اما فریز گفت: او می خواهم درخواست سپاه برای ایجاد یک ارائه در اين جلسه بعدی.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن