فلوریدا تمساح 'مامانی' می رود ویروسی در Infinite, رسانه های اجتماعی

تایلر Vazquez فلوریدا امروزمنتشر شده 3:25 PM EDT Jun 10, 2020مامانی احتمالا معروف ترین تمساح در جهان پس از رفت

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

مامانی احتمالا معروف ترین تمساح در جهان پس از رفتن ویروسی در چند سایت های رسانه های اجتماعی از شنبه.

6-در سال نابینا آمریکایی تمساح کشف شد پوشیدن آهک سبز تی شرت و در حال انجام مانند یک کودک به فلوریدا کلید آهک شرکت. در کوکو بیچ.

این منحصر به فرد فلوریدا لحظه گرفتار شد تصویری و متصلب است تا میلیون ها نفر از نمایش ها در سراسر Facebook, Infinite و توییتر.

"چرا این مبلغ تا فلوریدا به طوری خوبی ؟" اصلی پوستر فرض بر Infinite.

آن را دریافت دیگر طعنه آمیز اما یابم اظهارات در مورد دولت آفتاب و Brevard County, به عنوان به خوبی. "خوش آمدید به فلوریدا" "من عاشق کاکائو در ساحل" و "تنها در فلوریدا" نیز برخی دیگر از نوشتن شرح تصاویر و نظرات در این ویدئو.

لویی مورهد صاحب فلوریدا کلید آهک شرکت ، فقط در کنار ران Jon گشت و گذار در فروشگاه گفت: او در زمان مامانی gator به عنوان یک نجات.

مامانی گرفته بود در یک پارک حیات وحش قبل از اینکه به تصویب رسید مورهد. با هیچ بینایی او هرگز از آن ساخته شده در وحشی, او گفت:.

زمانی که او کوچک بود او مجروح شد در فلوریدا ماهی ها و حیات وحش در بر داشت او گفت: مورهد. "او تا به حال چنین آرام و مطیع شخصیت."

مامانی به طور معمول در فلوریدا کلید آهک پای در تعطیلات آخر هفته از 2 تا 6 بعد از ظهر مورهد گفت.

تماس با Vazquez در tvazquez@floridatoday.com, 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن