پنج دستگیر سنین 16-19 پس از اتهام حمله و سرقت در پورت سنت لوسی پارک

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:15 PM EDT May 22, 2020پورت سنت. لوسی — پلیس بازداشت پنج نفر از

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — پلیس بازداشت پنج نفر از جمله یک نوجوان در سرقت و اتهام باتری پس از یک اتهام حمله در پورت سنت لوسی پارک بیش از آخر هفته.

سیسیلیا Gaitan, 19, سیمور, سیاه, 19, Brayan De Jesus Jimenez Olivarez, 18, Jawon روز 18 و ناشناس 16 ساله دستگیر شدند بعد از یک حادثه در دختر پیشآهنگی پارک دوستی در 315 NW هدر خیابان, یکشنبه حدود 4 بعد از ظهر

پورت سنت لوسی اداره پلیس افغانستان در یک مصاحبه مطبوعاتی که افسران نامیده می شدند به این پارک به دلیل یک گزارش قوی بازو سرقت و باتری از 16 سال.

هر کس بیش از 18 بود که به اتهام سرقت توسط ناگهانی ربودن بدون سلاح باتری و آسیب به اموال طبق سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر زندان ثبت شده است.

Gaitan دریافت اضافی و لوازم جانبی پس از این واقعیت شارژ.

مقامات پلیس گفت: ماموران آموخته جزئیات این حادثه را از قربانی و شاهد و متوجه شد که Gaitan پرسید 16 ساله برای دیدار با او در پارک بیش از اسنپ چت.

با توجه به آزادی مطبوعات در حالی که او منتظر بود برای Gaitan سیاه شورلت وسیله نقلیه سودمند ورزش سوار در اطراف پارک و چهار مرد خارج شد و فرار به سوی او در حالی که "فریاد و فحاشی."

او بنا به گزارش زد اما افتاد و مورد حمله قرار گرفت. قبل از آنها فرار کرد و در SUV یکی از اتهام حمله خود را در زمان تلفن, پلیس گفت:.

یک شاهد که بنا به گزارش ها به دنبال وسیله نقلیه خود را و به نام پلیس پس از حمله به افسران گفت: محل آن که منجر به توقف ترافیک و دستگیری آنها در جنوب غربی بیشر بلوار نزدیکی فلوریدا شاهراه به گفته پلیس.

آنها به رزرو سنت لوسی زندان شهرستان اوایل مارس 20 به جز 16 ساله که گرفته شد به بخش اطفال عدالت در فورت پیرس.

این نوجوان که مورد حمله قرار گرفت حاضر درمان های پزشکی و تا به حال هیچ قابل مشاهده جراحات یک سخنگوی پلیس گفت:.

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.

بیشتر: برق آتش نیروهای 11 نفر 4 کودکان از پورت سنت لوسی صفحه اصلی; صلیب سرخ پاسخ

بیشتر: FHP: عابر پیاده کشته و زخمی, سقوط در رودخانه هند-سنت لوسی county line

بیشتر: آموزش مجازی به ادامه برای سال تحصیلی; مناطق ممکن است در نظر گرفتن فرصت های تابستانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن