ماهیگیری شاهکارهای: ماهی که باقی مانده است گریزان گرفتن برای انجام یک ماهی گیر?

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 23, 2020چند متری کردن نقطه های حرا جزی

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

چند متری کردن نقطه های حرا جزیره مدرسه از ماهی های کوچک بود واقعا عصبی است. داگ بلانچارد باز وثیقه در حلقه نخ ریسی و با دقت به عقب. به آرامی او lobbed پر جنب و جوش تازه pilchard به منطقه که در آن طعمه dimpled سطح آب.

آن را در طولانی نیست. در کمتر از یک دقیقه با یک انفجار از قطرات آب شدید درنده از هندی کم عمق رودخانه مرداب, چمن آپارتمان خود را اعلام کرد حضور با اقتدار.

بلانچارد reeled را تنگ و مجموعه ای از قلاب. چند ثانیه بعد او سازی یک چله و سالم کشف seatrout سر به فرود شبکه اختیار داشت توسط سروان. علامت Dravo.

تلاش ماهی قزل آلا

ماهی زیبا بود. پس از یک سریع عکس بلانچارد منتشر شد آن را به رشد کمی بزرگتر و به ادامه تولید نسل های آینده از تالاب ماهی قزل آلا. به عنوان زیبا به عنوان ماهی بود نه کاملا آنچه بلانچارد دنبال شد.

برای Blanchard 30 اینچ خال خال seatrout اساسا "the one that got away."

تا کنون حداقل.

بیشتر: UF بررسی ارزیابی coronavirus اثر در کسب و کار دریایی

بلانچارد, 72, از, استوارت, عاشق ماهیگیری است. او را دوست دارد برای دیدن طلوع آفتاب. او را دوست دارد صرف وقت با دوستان در حالی که ماهیگیری. او را دوست دارد از دیدن ودینگ پرندگان گوسفند آبی, دلفین ها کوسه ها و لاک پشت ها و دیگر حیات وحش دریایی یک برخورد در تالاب رودخانه هند.

به عنوان یک پاداش او به طور کامل لذت می برد احساس که یدک کش در انتهای دیگر خط خود را. به او ماهیگیری چهار یا پنج روز در هفته راه بسیار خوبی برای گذراندن دوران بازنشستگی. به ماجراهای خود را جالب او مجموعه اهداف شخصی.

بلانچارد بدون کاپیتان Ahab. روز خود را نمی توان از بین برد یا نه او همیشه جلب گریزان که 30 اینچ ماهی قزل آلا.

"هنگامی که آن اتفاق می افتد, اتفاق می افتد," بلانچارد گفت.

خیلی نزدیک

در واقع بلانچارد قادر است به خود بگویید "ماهی قزل آلا قصه های وای" بدون عصبانی شدن و یا در حال توسعه یک تیک عصبی. داستان چگونه او آمده است و نه گرفتار 30-incher شده است موضوع خوشخو مسخرگی توسط دوستان ماهیگیری خود را.

بیش از دو سال گذشته بلانچارد برآورد او گرفتار ماهی قزل آلا اندازه گیری بین 29 و 30 اینچ کمتر از 10 بار و شش بار دو سال پیش و چهار سال گذشته است.

"این فراتر از باور من می توانید دریافت کنید که نزدیک است که بسیاری از اوقات بدون ابتلا به یکی بزرگتر از 30 اینچ" گفت: بلانچارد خندان.

بیشتر: فلوریدا بزرگترین جلب چشم-ظاهر فک انداختن

بلانچارد ماهی های زیادی با Dravo صاحب Y-B عادی منشور در فورت پیرس. آنها را خرید و زنده pilchards و threadfins از دیو طعمه زنده است. قبل از طلوع آفتاب, آنها هدف Dravo را ماهی قزل آلا نقاط آموخته بیش از 20 سال هدایت مشتریان به inshore ماهیگیری ماجراهای.

بلانچارد به طور منظم دعوت دوستان و یا تجزیه منشور با دیگران است. سه بار دیگر ماهی گیر ماهیگیری با بلانچارد گرفتار یک ماهی قزل آلا بیش از 30 اینچ. بلانچارد تا به حال یک صندلی ردیف جلو.

"آن روز من آن روز خود را, آن را کسی دیگری را" بلانچارد گفت. آخرین بار این اتفاق افتاده است "کانادا لایحه" به عنوان بلانچارد تماس او را دوست لایحه Grenerton کانادا — بود ماهی گیر که lucked.

"من طعمه دمیده کردم ولی این ماهی آن را از دست رفته" بلانچارد توضیح داد. "بیل طعمه حدود 10 فوت دور و شنا نسبت به منفجر کردن. آن را با چکش. لایحه reeled آن را در و آن را یک ماهی قزل آلا اندازه گیری 31 اینچ."

Bucket list

بیش از طول عمر خود بلانچارد شده است انجام شده ماهی گیر. ماهی خود را bucket list شامل گریزان ماهی قزل آلا 150 پوند کلاس تارپون 40 پوند snook و 50/50 redfish — 50 اینچ طول و 50 پوند است. او در حال حاضر تیم redfish و snook.

او گرفتار قرمز بزرگ در پشه تالاب با سروان. اسکات Tripp. این snook گرفتار شد استخوان ، topwater های rapala Skitterwalk وصل کردن به دیوار یا سد دریایی پشت خانه اش در گاو دریایی جیب.

"که snook تا به حال 33-اینچ دور" بلانچارد گفت. "این شبیه فوتبال است."

بلانچارد اولین ماهیگیری خاطرات بازگشت به مین به عنوان یک پسر جوان ماهیگیری با پدر خود. بلانچارد به یاد اول خود را جلب مانند flatties, pickerel, sunfish و hornpout یا گربه ماهی.

"پدر نبود خیلی از ماهیگیر اما او لذت می برد گرفتن," او گفت:. "من به بازی ماهیگیری تا زمانی که من در مورد 21 و خارج از سرویس است."

بلانچارد یک سرباز سابق ویتنام است. پس از ترک خدمت او زندگی می کردند در جنوب کالیفرنیا قبل از خرید یک مکان در هاوایی در اوایل 20s. وجود او خواهد هاپ در منشور قایق های ماهیگیری و کمی و یا بدون پرداخت به یاد بگیرند که چگونه به دکل طعمه و ماهی آبی مارلین ماهی تن و اسپیرفیش.

"من آنجا بودم دو سال," او گفت:. "من تا به حال در مقطع کارشناسی در رشته pre-med درجه دوم در جنوب شرقی آسیا زبان و مدرک کارشناسی ارشد در رشته بیوفیزیک و من 35 دلار در روز است. من که آن زمان برای رفتن به کار."

بلانچارد قادر به زمین کار در تجهیزات دندانپزشکی فروش میباشد. که او را به دست آورده پول برای سفر و شروع به کاوش در عشق خود را برای بزرگ-بازی ماهیگیری.

او عاشق ابتلا به مارلین اسپیرفیش و sailfish. که زمانی که او خود را توسعه یافته برای اولین بار مجموعه ای از ماهیگیری اهداف است.

"من می خواستم یک بزرگتر مارلین," او گفت:. "من هم می خواستم برای گرفتن 100 blue marlin, 1,000 billfish; و سپس من شنیده ام در مورد رویال billfish اسلم بین المللی بازی ماهی Association."

او هرگز بگیر که از 1000 پوند blue marlin یا black marlin. اما او موفق به تیک تیک کردن سه تن دیگر از دستاوردهای. سلطنتی خود را با شدت بهم زدن نواز نه گونه از billfish متشکل از یک اسپیرفیش اره ماهی سیاه مارلین راه راه, مارلین, سفید, مارلین, blue marlin در آبهای اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام آب و sailfish در آبهای اقیانوس اطلس و دیگری در آبهای اقیانوس آرام — در زمان او 34 سال برای تکمیل عمدتا به دلیل نبود او به طور فعال به دنبال آن است.

"من تا به حال هشت نفر از آنان در عرض یک سال, اما نیاز به اره ماهی" بلانچارد گفت. "من صحبت کردن به سروان. پاتریک قیمت در مورد آن یک روز هنگامی که ما ماهیگیری. او گفت: "اجازه دهید به یک.' بنابراین ما بود و در حال حاضر من چند بیش از حد."

قیمت DayMaker منشور در استوارت سازی بلانچارد به آن در سال 2011. او یکی از تنها بیش از 150 نفر برای به انجام رساندن feat.

ماهیگیری سرگرم کننده

بلانچارد گفت: ماهیگیری است در طول سال تغییر.

"من شنیده ام بسیاری از شما باید صید در اینجا back when,' " گفت: بلانچارد که مورد علاقه ماهی گرفتن است "billfish و هر چیزی که میپرد." محل مورد علاقه خود را به ماهی شد "ونزوئلا 20 سال پیش است."

"مکان هایی مانند کبو سن لوکاس 30 سال پیش بودند بزرگ که آن را هزینه $200 به ماهی در تمام طول روز در یک قایق 30 دلار برای اقامت در یک هتل و ابتلا به پنج راه راه مارلین بود آهسته روز," او گفت:. "در حال حاضر آن را کامل توریستی تله."

بلانچارد گفت: او ماهی برای تفریح از آن همه است.

"این یک راه برای خارج شدن و هم خوب," او گفت:.

به عنوان برای ابتلا به لیست خود سطل ماهی بلانچارد واقع بینانه است.

"این بیشتر در مورد بودن در جای مناسب در زمان مناسب با کل بسیاری از شانس" او گفت:. "اساسا یک گرفتن یک ماهی گرسنه است که تصمیم می گیرد به هاپ در خود را طعمه یا فریب و تصمیم به اقامت در خارج از حوض یا مانگرو.

"امروز می تواند روز که برای 30 اینچ ماهی قزل آلا," او گفت:.

بلانچارد ماهیگیری اهداف

اهداف اصلی

  • 100 blue marlin — بررسي
  • 1,000 پوند marlin — هرگز
  • گرفتن و انتشار 1,000 billfish — بررسي
  • گرفتن یک IGFA سلطنتی billfish اسلم — بررسی بیش از 34 سال

اهداف جدید

  • 50/50 redfish — بررسي
  • 40-پوند snook — بررسي
  • 150 پوند تارپون — هنوز
  • 30-inch ماهی قزل آلا — هنوز
  • از آن لذت ببرید در حالی که ماهیگیری — هر روز

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن