نگاه اول: سهام توسعه رونمایی نقشه های معماری برای یک ناپل اختلاف باقی مانده

لورا اشپزخانه فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:05 PM EDT Jul 31, 2020سهام توسعه منتشر کرده است اولین معماری

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

سهام توسعه منتشر کرده است اولین معماری تفاسیر بحث برانگیز یکی ناپل پروژه در شمال ناپل.

توسعه مشترک نقاشی با هر دو طرفداران و مخالفان برای بهتر نشان دادن چشم انداز برای نزدیک به 6 هکتار ملک که نشسته مراحل از Vanderbilt ساحل.

با تصاویری جدید سهام امیدوار به کاهش محله نگرانی در مورد ارتفاع و تراکم و ساخت جامعه برای حمایت از این عمدتا مسکونی و توسعه آن را به عنوان متهم اول آن نظارتی مانع با مخالفت شدید.

انتظار می رود این پروژه به قبل از ذغال سنگ شهرستان کمیسیون برنامه ریزی برای اولین سفر رسمی جلسه عمومی ماه سپتامبر. آن را هنوز هم تحت بررسی توسط county کارکنان.

"ما لازم نیست که تمام نشانه آف رتبهدهی نشده است, اما من فکر می کنم ما در حال نزدیک" گفت: Brian سهام شرکت مالک و مدیر عامل شرکت سهام توسعه است.

در یک مورد نیاز محله اطلاعات جلسه در ماه مارس برخی از مخالفان با انتقاد از توسعه دهنده برای داشتن دقیق تفاسیر برای رفت و آمد مکرر لوکس به سبک جامعه تا کنون به این پروژه فرایند بررسی. یکی از این مخالفان عصبانی تکان سیاه-و-سفید طرح در هوایی که او یک معمار به پیش نویس برای او برای نشان دادن یک چشم انداز نشان می دهد پروژه ساختمان برج را ایجاد ناخوشایند دره عمیق و باریک-مانند اثر هیچ کس می خواهید در حیاط خلوت خود.

سهام توسعه برای اولین بار پیشنهاد یکی ناپل در سال 2017, اما رفت و بازگشت به تخته رسم پس از مواجهه با مخالفت.

توسعه تولید نمی کند و یا به اشتراک گذاری معماری تفاسیر هر چه زودتر از آنجا که این پروژه همچنان ادامه دارد و به تکامل بر اساس جلسات بسیاری را با کشورهای همسایه در طول چند سال گذشته به خود را دریافت ورودی سهام گفت.

"ما تا به حال بیش از 50 جلسات تا کنون با تمام اطراف و همسایه فقط به سعی کنید به عنوان یک همسایه خوب و با آنها کار می کنند و درک می کنیم نگرانی های خود را," او گفت:.

قبل از توسعه دهنده پرده برداری از تفاسیر هفته گذشته مخالفان منتشر شده برخی از خود نشان برج های رو به افزایش از یک پنجره پایه.

توسعه نسخه های نمایش بسیار زیبا تر از خیابان و از سربار از جمله به خوبی طراحی شده و چشم نواز محوطه سازی است که باعث ایجاد یک نگاه نرمتر و سپر آن را از محله های اطراف.

این نقشه نیز نشان می دهد بهبود در موانع از جاده ها و همچنین به عنوان تزئینی کفپوش پیاده رو و دوچرخه سبز مسیرهای سهام موافقت کرده است برای اضافه کردن در اطراف این پروژه — و فانتزی تزئینی آبشار و آثار هنری که نشستن در گوشه ای از Vanderbilt جاده ساحل و خلیج ساحل رانندگی کنید.

با محوطه سازی است که متراکم تر از آن است که در کشور همسایه تحولات یک ناپل خواهد بود بیشتر از رهگذران که در حال راه رفتن و رانندگی و یا رکاب زدن آن با گاراژ و پارکینگ پنهان از جاده سهام گفت.

"ما," او گفت:. "ما نگاه خوب در محله و ما سازگار است."

سهام مجموعه ای از تفاسیر ارائه نمایش از تمام جهات است که نشان می دهد دیگر تحولات چسبیده بیش از یک ناپل خواهد در اطراف محله.

"شما به دنبال نه در هر دیوار" سهام گفت. "شما به دنبال نه در هر پارکینگ سازه های. شما به دنبال رویشی بافر که زیبایی خشنود هستند."

برج خواهد کشش 208 فوت قد اما این نقشه نشان می دهد که چگونه آنها می تواند کوتاه تر از برخی از ساختمان های مجاور با تحولات مانند تریسته مشاع در Pelican Bay در 238 و نزدیکی ریتز-کارلتون هتل در 215 پا به وضوح به تصویر کشیده شده در پس زمینه — و خیلی بیشتر قابل توجه و قابل مشاهده است.

در دیگر اخبار: طرح دعوی در دادگاه مدعی 'عظیم شرکت رسوایی' در هرتز مربوط کاذب اجاره اتومبیل سرقت گزارش

برنامه های منعکس کننده تغییرات

در طول زمان توسعه می یابد تعدادی از خوابگاه های برش ارتفاع برج های مسکونی و منقبض فیلم مربع به صورت تجاری استفاده می کند.

به عنوان پیشنهاد این پروژه در حال حاضر در مجموع 172 منازل مسکونی در پنج ساختمان از جمله سه داستان 5-اواسط-افزایش بیش از پارکینگ همراه با دو ساختمان برج. که از اصلی 300 واحد است.

هر برج را دراز 16 داستان بیش از دو طبقه از پارکینگ. اولین برنامه ای برای یک ناپل نشان داد یکی 21-داستان برج.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: در حیاط خلوت: یک ناپل پروژه, نزدیک ساحل, تساوی خشم در محله جلسه

سهام دربسته در محیط تجاری توسعه در 10 ، 000 فوت مربع از عنوان بالا به عنوان 25,000 متر مربع در برنامه های قبلی.

برنامه هنوز شامل یک دفتر املاک و مستغلات و کافی شاپ/دلی همراه با مارینا در Vanderbilt تالاب تا 99 ورقه تقریبا همه از آن خواهد شد برای ساکنان تنها با استفاده از.

در حالی که یک هتل گنجانده شده است به عنوان یک امکان در توسعه ارسالی به شهرستان آنها در حال حاضر در برنامه های توسعه و یا در شماتیک تفاسیر آن را به اشتراک گذاشته است.

توسعه دهنده قول داده است برای ایجاد ترافیک قابل توجهی آرام پیشرفت که برخی از آنها به تصویر کشیده شده در این تفاسیر از قرار دادن نور ترافیک در Vanderbilt جاده ساحل و خلیج ساحل رانندگی با یک signalized عبور به اضافه کردن جاده-سمت علامت به اطلاع رانندگان اینکه پارکینگ های موجود در شهرستان در نزدیکی ساحل پارکینگ از فاصله دور به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از رفتن وجود دارد اگر آن را کامل.

این پروژه نیز در شب روشن تا مردم با خیال راحت می توانید از طریق سفر و در اطراف آن سهام گفت.

با راه: پس از هدف قرار دادن 'rock bottom' در ماه آوریل میان coronavirus همه گیر SWFL فرودگاه دیده می شود یک چشم انداز مثبت در تقاضای مسافر

مشخصات دیگر: برخی از مردم هنوز هم مبارک

چند هفته پیش ذخیره Vanderbilt ساحل — یکی از مهمترین و آواز و گروه های فعال در مبارزه با پروژه — گردش خود نقشه های معماری که سهام توسعه استدلال غلط اندازه و محدوده پروژه ساخت آن به نظر می رسد بشدت خارج از محل.

کسانی که نقشه نشان می دهد که برج کوتولگی نزدیک تحولات از پابرهنه پرنده کاپشن آپارتمانهای به DaRuMa رستوران. آنها را نشان نمی دهد به همان اندازه محوطه سازی و یا دیگر پیشرفت محله مانند آثار هنری و تزئینی, پیاده رو, است که برنامه ریزی شده است. رهگذران به نظر می رسد کوچک در برابر پس زمینه از ساختمان خوابگاه نشسته در بالای دو داستان از پارکینگ.

پس از یادگیری در مورد این گروه نقاشی اواخر هفته گذشته سهام توسعه نیست خوشحال است.

روز دوشنبه در توسعه وکلای ارسال یک نامه مختصر و مفید به وزوز ویکتور رئیس جمهور و بنیانگذار نجات Vanderbilt ساحل و خواستار آن است که او "متوقف و دست بردارد" از ایجاد و بد نمایش دادن غیر مجاز از تصاویر یک ناپل — و از "هر گونه افترا امیز, افترا آمیز یا توهین آمیز, نظرات, نمایندگی و یا اظهارات" درباره این پروژه است.

"این یک موضوع بسیار جدی و دادخواهی خواهد بود شروع به دنبال جبران همه خسارت که شما علت" ناپل وکیل اد Koester گفت: او در این نامه هشدار.

علاوه بر این Koester خواستار آن شدند که ویکتور حفظ هر گونه عکس و یا اسناد و مدارک او مورد تولید توسعه به عنوان شواهد برای "هر گونه دادخواهی آینده."

در دیگر اخبار: کارکنان بیشتر در جنوب غربی فلوریدا فروشگاه مواد غذایی مکان های تست مثبت برای coronavirus

در روز سه شنبه, ویکتور گفت: او می خواهم فقط با دریافت این نامه و برنامه ریزی شده به گروه وکلای نقد و بررسی آن است. او گفت تصاویر نمی شده است به اشتراک گذاشته علنا در خود سایت و یا به طور گسترده ای توزیع شده در هر راه دیگر تنها ارائه شده برای صرفه جویی در Vanderbilt ساحل نزدیک ترین پیروان و اکثر اعضای فعال.

در حالی که توسعه دهندگان می گویند این تفاسیر او مشترک هستند گمراه کننده ویکتور و دیگران بر این باورند همان مورد آنهایی که سهام را تولید کرده است.

صرفه جویی در Vanderbilt, ساحل, استخدام یک معمار برای ایجاد آن تفاسیر بر اساس اطلاعات توسعه ارائه شده به شهرستان ویکتور گفت و او می ایستد ،

"من را نشان نمی محوطه سازی. من نشان می دهد برخی از درختان اما نه آنچه که او انجام می دهند — و او راست در مورد آن, اما من ساختمان دقیق هستند," او گفت:.

سهام تفاسیر ویکتور استدلال نمی نشان دادن تصویر واقعی وقتی که می آید به اندازه و دامنه.

"چه سهام انجام داده است — و آنچه من می خواهم در همان موقعیت است که این تفاسیر از بهترین موقعیت صرفه ترین موقعیت من می توانم" او گفت:. "و به آنها نشان می دهد با بیشترین, روش متراکم محوطه سازی من می تواند قرار داده و یک آبشار در گوشه ای و می گویند:" آیا این قشنگ,' است که دقیقا آنچه که او انجام داده است."

محلی اخبار اقتصادی: عدم قطعیت بافندگی برای بیکاران در جنوب غربی فلوریدا به عنوان $600 هفتگی سود منقضی

پارکینگ در طبقه همکف برای دو بالا افزایش می یابد گفت: ایجاد خواهد شد 35-پا بلند مستطیل شکل دیوار بتنی در حال اجرا برای 700 پا خطی همراه Vanderbilt جاده ساحل و خلیج ساحل رانندگی کنید.

"آن را مانند ایستاده در کنار یک زمان زندان که در آن شما به دنبال در این دیوار. حتی اگر پیچک در آن, آن را هنوز هم یک دیوار," او گفت:.

او توضیح برنامه های توسعه به عنوان "بی وجدان," استدلال اندازه و محدوده این پروژه هنوز هم "فقط اشتباه" برای سایت و برای محله.

محوطه سازی او گفت: هیچ چیز انجام خواهد داد به تغییر تراکم و کمبود فضای باز و یا توسعه و تاثیر آن بر همسایگان خود از ترافیک به سر و صدا.

یکی دیگر آوازی حریف الیزابت Pircio توصیف سهام معماری تفاسیر به عنوان چیزی بیش از "کرک."

اگر چه سهام تفاسیر نشان می دهد یک پروژه Pircio گفت: او هنوز هم معتقد است از آن خواهد شد یک "هیولا بزرگ" که به چوب مانند eyesore با ناکافی موانع و کمبود فضای باز و ساختمان هایی که بیش از حد بالا است.

Pircio زندگی می کند که در پابرهنه مرغ سقا و به عنوان رئیس آن یکی ناپل کمیته گفت: این پروژه شکسته او انجمن محل سکونت و دیگر محل سکونت و صاحب خانه انجمن ها در محله -- از آنجا که اعضای خود هستند تا در مورد تقسیم این پروژه است.

در اوایل این سال چند ساکنان در پابرهنه پرنده با نزدیک شدن سهام توسعه در مورد گرفتن برخی از امتیازات در ازای حمایت خود را از این پروژه شامل یک کت تازه رنگ در آن دو بزرگتر محل سکونت ساختمان اما Pircio گفت: اگر توسعه موافقت آنها آن را به احتمال زیاد به تغییر بسیاری از مخالفان ذهن در جامعه است.

او گفت که او را از نزدیک مورد مطالعه قصد دارد سهام ارائه شده به شهرستان و آنها را نشان نمی دهد این نوع از محوطه سازی است که در توسعه این تفاسیر پس او را با اعتماد به نفس آن خواهد بود تا شکوه و او سوال که چگونه آن را نگاه خواهد کرد در اوایل زمانی که کشت در حال کوچکتر و کوچکتر.

"من فکر می کنم او تفاسیر در حال هنری نه معماری" Pircio گفت. "این درست نیست به زندگی است."

او همچنین سوال که چرا توسعه مشترک نشده است هر نقشه ای که نشان می دهد یک هتل که هنوز هم ممکن است یک احتمال بر اساس برنامه های ارائه شده به این شهرستان است.

در دیگر اخبار: SWFL کسب و کارهای کوچک صورت قلمرو ناشناخته با ماسک-پوشیدن الزامات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

برخی از ساکنان مانند پروژه پشتیبانی سهام

در حالی که مخالفان شده است vocal سهام گفت: بیشتر هواداران در حال آمدن به جلو روز به روز.

"من فکر می کنم این حرکت به نفع ما در حال حاضر که مردم می توانید ببینید چه پروژه از لحاظ فیزیکی به نظر می رسد و احساس می کند مانند" او گفت:.

حامیان عبارتند از تینا و متی Seely پاره وقت از ساکنان میشیگان که خود دو آپارتمانهای در پابرهنه سقا چرا که آنها عاشق این منطقه بسیار است و می خواهید آن را به اشتراک با خانواده و دوستان است.

"من فکر می کنم این بهترین چیزی است که می تواند اتفاق می افتد," او گفت:. "من بسیار هیجان زده هستم برای آن است. من فکر می کنم که گوشه ای نشده است در شکل بزرگ برای یک مدت زمان طولانی و با همان خیابان ساختار. خیابان باید به روز شود."

در حالی که بسیاری از همسایگان خود مانند Pircio اند شکایت در مورد پروژه سرقت از آنها را از خود باارزش اسکله انداز زن و شوهر می گوید این نمایش ها محدود هستند به هر حال در پابرهنه مرغ سقا — و آنها اعتقاد دارند هر آنچه که می شود ساخته شده است در گوشه ای متوقف خواهد چه کمی مشاهده آنها در حال حاضر از طبقه بالا.

برخی از مردم فقط نمی مانند اما تینا یکی از آنها را به ویژه هنگامی که آن را یک پروژه او معتقد است تنها مطرح کردن این محله.

او را خوشحال و با بررسی سهام ساخته شده است و تمایل خود را برای گوش دادن به جامعه و به تجدید نظر بر اساس نظرات خود را.

"آنها می خواهند بدانند که چگونه ما احساس می کنیم. که قابل تحسین صادقانه به شما بگویم."

بر اساس موفقیت دیگر بالا پایان پروژه های سهام توسعه یافته در جنوب غربی فلوریدا او گفت: او اعتماد توسعه است.

"شهرت خود را فوق العاده است," او گفت:. "آنها انجام یک کار فوق العاده است."

شوهرش فقط به عنوان حمایت از این پروژه و سهام توسعه توصیف آن به عنوان یک "کلاس اول عملیات."

"من باور دارم که این منطقه در دست خوب است چون من فکر می کنم آنها می خواهند به انجام چیزی است که نه تنها یک سرمایه گذاری بزرگ برای آنها, اما بهبود به منطقه برای ما," او گفت:.

مانند او گفت که او معتقد است که توسعه های جدید را افزایش می دهد ارزش ملک در گردن خود را از جنگل با آن قیمت شروع در بیش از 1 میلیون دلار است.

"چگونه می تواند من احساس بد در مورد دیدن سرسبز محوطه سازی ؟ در مورد دیدن یک منطقه جدید با جدید پیاده رو? توسعه های جدید؟"

Plan B

سهام درخواست rezoning و رشد طرح متمم برای ساخت مخلوط با استفاده از پروژه. تصویب متمم نیاز به یک سوپر-رای اکثریت از چهار نفر از پنج شهرستان در کمیسیون.

اگر یکی ناپل نیست تایید برایان سهام هشدار داد جامعه موجود تجاری منطقه بندی در سایت اجازه می دهد یک پروژه ساخته شده با یک مقدار تاثیر بیشتری در ترافیک و سر و صدا و بدون نیاز به کار با همسایگان به دلیل آن ساخته می شود ،

C-3 منطقه بندی اجازه می دهد به شدت تجاری پروژه پوشا تا 100000 متر مربع بیش از یک طبقه از پارکینگ.

سهام توصیف جایگزین به عنوان یک "معقول و قابل عرضه در بازار" را انتخاب کنید در سایت های مشابه به این روستا در ونيز خلیج مرکز خرید در خلیج ساحل بلوار است که ترکیبی از مغازه ها و رستوران ها و دفاتر.

مخالفان استدلال کرده اند سهام استفاده می شود شدید ترین تجاری جایگزین به عنوان یک تهدید هنگامی که آن را به نظر نمی رسد ماندگار — یک ادعای نویسنده در ادامه به اختلاف و گفت آن را بسیار شدنی است.

در حالی که سهام گفت: حمایت در حال رشد است برای یک ناپل مخالفان همچنان قوی و سازمان یافته است. صرفه جویی در Vanderbilt ساحل آنلاین دادخواست علیه این پروژه همچنان برای به دست آوردن بخار. بیش از 600 نفر آن را امضا کرده اند.

"این در ذهن من است که غلیان احساسات," ویکتور سعید. "آن را مانند وجود دارد 12 ما که نمی خواهم این توسعه است. بسیاری از افرادی که نمی خواهم این توسعه است."

The Pelican Bay صاحبان اموال انجمن به تازگی آغاز شده و دادخواست خود را در برابر این پروژه با ساکنان آن نگران همه چیز از ترافیک اضافی آن را تولید خواهد بود به افزایش مطالبات را در دولت و خدمات اجتماعی — از جمله آتش نشانی و پلیس.

"وجود دارد بیش از حد تراکم در آن ملک گفت:" علامت گذاری به زبان انگلیسی اموال انجمن رئیس جمهور.

به عنوان طراحی شده Pelican Bay ترس و وحشت ساکنان پروژه را فقط هدایت ترافیک بیشتر به محله برای جلوگیری از ازدحام در Vanderbilt, ساحل, جاده, ایجاد ایمنی بیشتر خطرات آنها — و برای دیگران, او گفت:.

آنها همچنین نگران سهام توسعه به دست آوردن اموال همسایه اگر آن را همیشه در دسترس می شود ساخت این پروژه حتی بزرگتر و شدیدتر است.

انجمن مشترک نشده است که چگونه بسیاری از امضا آن را جمع آوری کرده و در آن درخواست تا کنون.

"ما انجام داده ایم پدیداری خوب" به زبان انگلیسی گفت. "و ما خواهد بود با انتشار این اطلاعات البته هنگامی که ما با آن انجام می شود."

درخواست آنلاین باز است به هر کسی که پس از آن امضا شده است توسط بیش از ساکنان Pelican Bay.

"واقعا این یک شمال ناپل دادخواست. کسی که می رود از طریق که چراغ ترمز در Vanderbilt جاده ساحل و ایالات متحده 41 باید نگران این دلیل آن را رفتن به حمایت شود تا فراتر از آنچه که هر کسی می تواند تصور کنید," English گفت.

اگر چه توسعه دهنده قول داده است به جاده و پارکینگ پیشرفت است که خواهد شد به طور قابل توجهی بهبود وضعیت برای رانندگان و عابرین پیاده و دوچرخه سواران او و دیگران باور ندارند.

"این سخت ایران" به زبان انگلیسی گفت. "این واقعا است. من نمی بینم که چگونه آنها می توانند آن را حل کنند."

Pelican Bay ساکنان نیست در برابر توسعه و آنها به اندازه کافی ساده و بی تکلف به فکر می کنم در گوشه ای نمی توان با چیزی که بیشتر شدید ولی آنها را می دانیم چقدر مهم آن این است که "این حق," او گفت:.

"اگر ما نمی عواقب بیش از حد شدید" انگلیسی گفت.

ساکنان مشکلی ندارم با سهام توسعه گفت: فقط دامنه و مقیاس پروژه که آنها را به عنوان تهاجمی به خود را گرامی کیفیت زندگی است.

"اینطور نیست که ما در حال برخورد با مردم بد" به زبان انگلیسی گفت: از توسعه دهنده. "این درست است که آنها در حال تلاش برای قرار دادن 10,000 سیب زمینی در 5 پوند کیسه."

در Pelican Bay آخرین خبرنامه هنک رسی ارتباط معاون رئیس جمهور گفت دیگر ساکنان شهرستان کمیسیون باید پاسخگو باشند به حفظ محیط زیست محلی و برای جلوگیری از تصویب پروژه که "آیا نه به طور کامل برآورده قصد" از زمین کد توسعه مانند بحث Rivergrass روستا در شرق طلایی متحده آمریکا است که موجب طرح دعوی در دادگاه توسط محافظت از جنوب غربی فلوریدا در برابر ذغال سنگ شهرستان است.

"ما نیاز به آنها را به عنوان بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل. هر تصمیم تبعات و عواقب آن بر آینده ناپل" رسی نوشت.

ذغال سنگ شهرستان گفت: در یک چهارراه.

"COVID است ما در یک "بازی uncharted دوره' و ما دیگر نمی تواند انجام کسب و کار به عنوان معمول است.'...ما نیاز به عقب بر گردیم در مسیر از " رشد هوشمند,'" رسی گفت.

جدول زمانی

با county کارکنان نقد و بررسی این پروژه تقریبا کامل سهام توسعه امیدوار است آن را قبل از کمیسیون برنامه ریزی در اوایل سپتامبر اگر نه زودتر. بر اساس این برنامه, شهرستان, کمیسیون می تواند در نظر بگیرید و آن را در اکتبر یا نوامبر.

برخی از مخالفان را سوال که آیا آنها را همه شنیده می شود اگر جلسات عمومی برگزار می شود عملا یا صندلی محدود است در شهرستان چمبرز به دلیل نگرانی های ایمنی در مورد ادامه گسترش کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

برای این محله دیدار صدها نفر معلوم شد در مخالفت با این پروژه است.

وقتی که می آید زمان برای جلسات عمومی کانی دین یک جامعه ارتباطی برای شهرستان رشد بخش مدیریت گفت: "ترتیبات ساخته خواهد شد برای اعضای عمومی به فرصتی برای شنیده می شود یا در شخص و یا تقریبا فقط به عنوان انجام شده است به تازگی با دیگر شهرستان در جلسات عمومی."

"برای کسانی که حضور در این جلسات در شخص شهرستان توسط زیر دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله همراه با اضافه مطابق با اصول بهداشتی" او گفت:.

شهرستان کارکنان انتظار دارد برای تکمیل بررسی های خود را از این پروژه — و همراه با دو دادخواست — تا پایان هفته آینده.

اگر این پروژه می شود چراغ سبز از شهرستان کمیسیون و تصویب خود را می آید تا پایان سال جاری سهام توسعه می تواند شروع ساخت و ساز در سال 2022 در آن برج اول و کاپشن مشرف به لنگرگاه.

در نهایت جدول زمانی برای ساخت و ساز بستگی دارد که آیا بازار برای خانه های لوکس باقی مانده است به عنوان قوی به عنوان آن امروز است.

"این همه بستگی به تقاضا" سهام گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب