آتش نشانان دریافت 10 درصد گرفتن در حدود 30,000 هکتار بزرگ سرو آتش در ذغال سنگ شهرستان

مایکل براون ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:37 AM EDT مارس 11 سال 2020بیش از 27,000 هکتار آتش سوزی در یک بخش از س

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

بیش از 27,000 هکتار آتش سوزی در یک بخش از سرو ملی حفظ در ذغال سنگ و Dade شهرستان شده است شامل حدود 10 درصد آتش, مقامات گفت.

در اواخر بعد از ظهر و شب موفق فرسودگی شغلی عملیات ساخته شد در امتداد مرز جاده از سرو ملی حفظ و باتلاقی پارک ملی در شرق محیط چه چیزی است که به نام, ماه, ماهی, آتش سوزی لوری هامفری, آتش, پیشگیری افسر برای سرو گفت.

کامل سرکوب اقدامات همراه با حمله مستقیم عملیات کمک تاخت و تاز به آتش او گفت: و کسانی که تلاش کمک در عملیات به امن Miccosukee منطقه محفوظ است, جامعه و برای جلوگیری از گسترش بیشتر شرق به پارک ملی اورگلیدز.

او افزود که موفق رایت کردن عملیات انجام شد در امتداد حلقه جاده. که جاده باز است به محلی ترافیک تنها تا اطلاع ثانوی.

بیشتر: بزرگ سرو ملی حفظ به طور موقت بسته به وسیله نقلیه خارج از جاده استفاده تفریحی

بیشتر: آتش سوزی در ذغال سنگ شهرستان بخش از سرو ملی حفظ موجود 35 درصد

بیشتر: آتش سوزی سوختن ذغال سنگ در شمال شرق شهرستان بخش از سرو ملی حفظ

آتش منطقه دریافت نور باران اما شرایط همچنان بسیار خشک است.

مقامات آتش گفت: 27,037 هکتار آتش سوزی به طور فعال سوخته یکشنبه از طریق sawgrass سرو و چوب سوخت باعث آن را به رشد قابل توجهی در یک مقدار کوتاه از زمان. آتش به رشد جنوب و غرب با فعال آتش مشاهده شد در همه طرف.

بازدید کنندگان و مسافران احتمالا می تواند بو و دیدن دود همراه ایالات متحده بزرگراه 41 نزدیکی Miccosukee جامعه منطقه و منطقه میامی بیشتر بسته باد و سوخت است که در آن آتش در حال سوختن است. جاده ها بسته شد حدود 90 دقیقه صبح روز یکشنبه فلوریدا بزرگراه گشت.

منبع آتش بود و انسان و فرد ذکر شده بود.

پرسنل از ذغال سنگ شهرستان Miccosukee پلیس, Seminole, قبیله, آمریکا, جنگلداری, خدمات, خدمات شیلات و حیات وحش اداره مدیریت زمین و اداره امور هند در حال کمک بزرگ سرو و باتلاقی آتش و هوانوردی واحد میامی-Dade و نجات آتش نشانی در ساختار حفاظت.

منابع در حال حاضر مستقر شده اند عبارتند از: چهار هلیکوپتر; دو تک موتور هوایی تانکر; یک حمله هوایی یک نوع 3 موتور; هشت نوع 6 موتورهای; یک نوع 2 IA خدمه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن