نقب زن نهر شکایت رئیس سابق خود امور مالی دو هفته پس از شلیک او

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:00 PM EDT Jul 17, 2020توسعه و شرکت های هلدینگ از نقب زن نهر زمینه کت و

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

توسعه و شرکت های هلدینگ از نقب زن نهر زمینه کت و شلوار در برابر رئیس سابق امور مالی خود را دو هفته پس از فسخ او برای تقلب در ایمان بد سهل انگاری و سوء رفتار عمدی.

طرح دعوی در دادگاه واصل از طرف FEAU منابع من و خلیج فارس خلیج Management, Inc. در برابر آنتونی DiNardo است به دنبال بازگشت بیش از $626,000 در جبران آن می گوید: او حق ندارد به.

جبران خسارت توافق بین شرکت و DiNardo اصلاح بازنشستگی خود را از توافق و تا به حال ارائه است که او را مانع از دریافت هر گونه مزایای اگر آن را خاتمه او به علت دعوی متحده است.

DiNardo نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

Fiddlers' نهر جامعه برنامه ریزی شده برای طبقه بندی 6,000 خانه در ناپل با رفت و آمد مکرر به سبک امکانات که شامل یک زمین گلف 18 حفره و 750 هکتار طبیعت حفظ کند.

مشاور حقوقی برای نقب زن نهر اطلاع DiNardo خود را فسخ در تاریخ 1 ژوئیه در دست تحویل نامه به خانه اش.

این نامه که متصل شد به عنوان یک نمایشگاه به طرح دعوی در دادگاه املای موارد خاص این شرکت می گویند تشکیل نقض وظیفه امانتی تقلب در ایمان بد سهل انگاری فاحش و عمدی در آوریم.

این ادعا در عمل شامل عدم به دست آوردن مجوز مناسب برای پرداخت پاداش به خود و اجازه پاداش بیش از حد خود فراتر از درصد درپوش مشخص شده در اشتغال ارائه دهد.

در دیگر اخبار: شهرستان سفارشات قاضی مارکو جزیره محل سکونت انجمن برای جلوگیری از 'منطقی' غربالگری شیوه برای خریداران جدید

بیشتر: ذغال سنگ می پرسد قاضی به اخراج کت و شلوار آورده شرق ناپل گلف صاحب

این شرکت همچنین متهم DiNardo از عدم جمع آوری بیش از 1 میلیون دلار در هزینه های کارت اعتباری از امریکن اکسپرس عدم لایحه و یا جمع آوری بیش از $600,000 از عمده مسافرت کارگزاران و ساخت 16 میلیون دلار پول نقد اظهار غلط در این کتاب از یکی از شرکت های.

DiNardo و همسر خود را نیز متهم به دریافت مزایای نامناسب از جمله دریافت هتل comps برای دوستان و خانواده خود دریافت رایگان و یا با تخفیف در سایر هتل ها و بارها و بارها شارژ وعده های غذایی به حساب های شرکت از جمله 165 ناهار در Marco ساحل اقیانوس رفت و آمد مکرر.

وکیل شرکت نوشت که DiNardo دریافت توزیع $626,847.55 on Jan. 10 در حالی که این شرکت بی اطلاع بودند او مرتکب جرائم.

آنها اعلام کردند او نیاز به بازگشت وجوه آن تحت شرایط این قرارداد.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.com

با راه: Oakes مزارع شکایت لی مدرسه منطقه بیش از لغو قراردادtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن