فدرال حرکت به تعیین 1.5 میلیون هکتار به عنوان زیستگاه های نادر bonneted بت

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:31 PM EDT Jun 9, 2020آژانس فدرال قصد دارد برای تعیین 1.5 میلیون

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

آژانس فدرال قصد دارد برای تعیین 1.5 میلیون هکتار از جنوب فلوریدا به عنوان زیستگاه مهم برای در معرض خطر فلوریدا bonneted خفاش.

Bonneted خفاش ها تنها در چند شهرستان و یا در نزدیکی تاریخی باتلاقی و هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از آنها در سمت چپ در آنچه به نظر می رسد به یک جمعیت کوچک.

"این می افزاید: یک لایه اضافی از حفاظت به این سرزمین" گفت: Jacklyn لوپز با مرکز تنوع زیستی. "این مستلزم آن است که هر آژانس فدرال اقدامات مجوز و یا بودجه آنها به مشورت با (ایالات متحده) ماهی و حیات وحش برای دیدن اگر پیشنهادی پروژه تاثیر زیستگاه که مشخص شده است به بحرانی برای این گونه است."

مرکز تنوع زیستی گرمسیری Audubon جامعه و میامی آبی فصل از آمریکای شمالی پروانه کانون واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 در برابر خدمات شیلات و حیات وحش درخواست آژانس برای محافظت بهتر از bonneted بت زیستگاه تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند.

"ما تا به حال به شکایت ماهی و حیات وحش دو بار در حال حاضر به حرکت به جلو با حفاظت bonneted خفاش" لوپز گفت: "(تعیین زیستگاه) چیزی است که آژانس بود موظف به انجام."

بزرگترین فلوریدا 13 گونه خفاش bonneted خفاش دارای بال span تا 20 اینچ و طیف وسیعی از قهوه ای تا خاکستری رنگ است.

با گوش است که در برابر خود را بیش از چشم و چین و چروک صورت bonneted خفاش خوراک در شب در پرواز حشرات.

"فلوریدا bonneted خفاش نیاز به اقدام فوری برای حفاظت از آن با توجه به ادامه تهدیدات مواجه است و به دلیل تخریب زیستگاه و افزایش سطح دریا" گفت: پائولا Ferreira, مدیر اجرایی, گرمسیری, Audubon Society. "تعیین زیستگاه مهم است یک گام ضروری برای محافظت از این منحصر به فرد در جنوب فلوریدا گونه است.

"حفاظت از این زیستگاه نیز کمک به حفاظت از مهم گونه های پرندگان و دیگر گونه های در خطر است."

رؤیت طبیعی roosting و لانه بودند نادر از دهه 1970 از طریق 2014 زمانی که زیست شناسان کشف یک لانه در آوون پارک نیروی هوایی محدوده.

یک تیم از زیست شناسان با دانشگاه فلوریدا در حال مطالعه خفاش ها و در حال تلاش برای پیدا کردن بیشتر لانه.

"شناسایی زیستگاه مهم برای فلوریدا bonneted بت کمک خواهد کرد که خدمات و شرکای ما در فلوریدا ساخت بر حفاظت کار است که در حال حاضر در راه" گفت: FWS مدیر منطقه ای لئو میراندا. "ایجاد زیستگاه مهم کمک می کند تا به منظور بالا بردن آگاهی از نیازهای بت و دیگر افتتاح گونه و با تمرکز تلاش های ما حفاظت همکاران."

بسیاری از 1.5 میلیون هکتار است که در حال حاضر در حفاظت و بخشی از یک شبکه از اراضی حفاظت شده و تالاب های این منطقه است.

نزدیک به نیمی از تعیین زیستگاه است که در جنوب غربی فلوریدا با سرو ملی حفظ در ذغال سنگ و Babcock Webb مدیریت حیات وحش در منطقه شارلوت حاوی حدود 700000 هکتار لوپز گفت.

برخی از تعیین 1.5 هکتار را شامل می شود بخش هایی از لی شهرستان.

دیگر شهرستانهای استان که bonneted زیستگاه خفاش ها ساراسوتا دسوتو ، Glades ، Hardee, Hendry, Miami-Dade و مونرو با توجه به FWS.

اما نمی خفاش نوع زشت و ترسناک ؟

"این کاریزماتیک ترین و زیبا گونه های ما در فلوریدا" لوپز گفت. "آن کسانی که غول گوش که فشار رو به جلو بیش از آن ، و آن لیوان. افرادی که mastiffs و pugs باید مانند bonneted خفاش ها."

خفاش ها نیز به نام mastiff خفاش ها.

تعیین زیستگاه می تواند آن را سخت تر برای توسعه دهندگان برای دریافت مجوز و کمک به کاهش سرعت بناهای شهری.

"آن قرار می دهد این مناطق بر روی نقشه قرار می دهد و مردم متوجه است که این مناطق به ویژه برای خفاش ها" لوپز گفت.

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب