وفادار به افزایش چالش های جشن عید پاک در میان coronavirus همه گیر

Kaitlin Greenockle و تادئوس ماست فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:55 PM EDT May 12, 2020کلیسای پارکینگ خالی

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

کلیسای پارکینگ خالی شد این عید پاک یکشنبه اما این بدان معنا نیست که یکی از مقدس ترین روز در مسیحیت رفت و فراموش شده در میان COVID-19.

برخی از کلیساها در لی و ذغال سنگ شهرستان برگزار رانندگی در خدمات جریان خطبه خود را آنلاین و حتی برخی از آنان ادامه داد: با در فرد کرده است.

ده سال پیش چشمه از بنیتا تا به حال آن را برای اولین بار در کنار رودخانه پارک در بونیتا اسپرینگز. صدها نفر از مردم پر پوشیده از چمن درست در مقابل گروه پوسته برای شنیدن یکشنبه عید پاک خطبه. در این سال کشیش اهل وین صحبت می کرد به یک دوربین در پراویدنس مرکز مربوط به اسب سواری.

"که تا کنون فکر می کنیم می خواهم جشن ما 10th anniversary در یکشنبه عید پاک مثل این" وین گفت.

بیشتر: کلیساها تغییر به خدمات آنلاین به یادگیری راه های جدید برای عید پاک یکشنبه

بیشتر: ادیسون صاحب مال را ارائه می دهد تسهیلات در COVID-19 مبارزه به عنوان منطقه مراکز خرید تنظیم

فضای-تنها کلیسا باقی مانده بود بدون یک خانه زمانی که شهر بسته پارک چهار هفته پیش. وین و کارکنان خود را عمل کردن برخی از املاک در شرق بونیتا اسپرینگز. اما آنها باید شروع به پیدا کردن سالن های جدید به عنوان کشیش می شود و به حالت عادی اجتماعی فاصله — آنها امید به جریان از یک ساحل خصوصی در هفته های آینده.

"آن زمان در حالی که برای دریافت استفاده می شود (صحبت کردن به یک camera)" وین گفت. "شما تغذیه کردن از جمعیت. در حال حاضر آن را تقریبا مانند شما در منطقه است که وجود دارد در حال حاضر 1000 نفر به تماشای پشت این دوربین است. شما فقط نمی تواند به نظر می رسد آنها."

یک کلیسا در مکگرگر بلوار در فورت مایرز به نظر می رسد داشتن یک سرویس که در آن عبادت sported ماسک و دستکش در یکشنبه بهترین.

کشیش پل Irminger در Gulfside کلیسا در کیپ مرجان گفت: عید پاک خود را در بزرگترین جشن سال, و آنها معمولا یک هلیکوپتر کاهش تخم مرغ.

در این سال آنها تا به حال یک دیجیتال-تنها خدمات و انجام شده است برای چند هفته گذشته.

"ما می خواهیم به احترام دولت ما" Irminger گفت.

در طول این زمان از اجتماعی فاصله آنها هنوز هم با هم در زوم به یاران و برخی از خانه های کوچک تجمعات.

"ما همچنان به تجمع هم برای کمک به شهر ما" Irminger گفت.

مسیحیان در ناپل مایل صمیمی تر خدمات در حالی که چسبیده به دولت دستورالعمل سوار به ذغال سنگ County Fairgrounds که در آن کشیش گرگ توپ سرنوشت کلیسا ناپل صحبت کرد — رانندگان فقط تبدیل به یک ایستگاه رادیویی پخش خطبه های خود.

"این شگفت انگیز بود," او گفت:. "وجود دارد حدود 500-600 اتومبیل. هنگامی که مردم شنیده چیزی آنها را دوست داشت و آنها خود را منفجر شاخ و دیدم چراغ های خود را تقریبا مانند یک آمین."

توپ ایستاده بود با سه تا خوانندگان در یک مرحله بزرگ در مقابل یک پارکینگ. داوطلبان تضمین خودرو شد فاصله 6-10 پا از هم جدا. در حالی که مردم نمی تواند ترک وسایل نقلیه خود را, آن را صمیمی ترین تجربه او با تجربه پس از بسته شدن فرد خدمات.

"من از دست هر کس و هیجان انگیز بود فقط برای دیدن تمام ماشین ها در زمینه های امروز," او گفت:.

در حالی که درهای کلیسا بسته اند تعامل آنلاین رشد کرده Irminger گفت. قبل از بسته شدن خانه های خود را از عبادت 250-280 مردم پر کلیسا pews. در حال حاضر آنها شده اند و رسیدن به حدود 1,500 views آنلاین رسیدن به مردم از بسیاری از کشورهای مختلف Irminger گفت.

جوانان کشیش جاش اینده در زندگی مسیحی یاران در کیپ مرجان گفت: آنها نیز منتقل خدمات خود را آنلاین از طریق Facebook و وب سایت خود را.

زندگی مسیحی یاران تا به حال دو عید پاک خدمات که به صورت آنلاین با ترجمه به زبان اسپانیایی. آنها نیز زندگی می کنند جریان ربانی در روز جمعه.

آنها هنوز هم بدانند چگونه برای اندازه گیری نسبتا بینندگان اما آنها دیده می شود بیشتر مردم جذاب است.

"این باور نکردنی تغییر" وارد گفت.

Comer با اشاره به این که عید پاک است که در واقع شبیه به اولین عید پاک که شاگردان در آن پنهان شده.

بدون در نظر گرفتن جریان از یک ساختمان خالی, Winn گفت: روح از یکشنبه عید پاک ماندگار در همه مسیحیان است.

"ما ممکن است از هم جدا می شود اما ما به تنهایی نمی," او گفت:. "ما ممکن است از هم جدا شوند اما ما جدا نیست. عید ندارد موقعیت — آن را یک جشن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن