واقعیت را بررسی کنید: آیا فلوریدا سفارش ساکنان برای دریافت واکسن برای COVID-19?

مولی Stellino ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:04 PM EDT آوریل 2 سال 2020این ادعا: فلوریدا رژیم صهیونیستی.

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

این ادعا: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجرایی به منظور اجازه می دهد تا شهروندان برای دریافت coronavirus واکسیناسیون و این ممکن است اتفاق می افتد.'

یک Instagram پست از مارس ادعا می کند یک فرمان اجرایی امضا شده توسط فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجازه می دهد تا دولت نیاز به آن "شهروندان" برای دریافت یک coronavirus واکسیناسیون.

پست دریافت کرده است که چند صد تعاملات شامل یک تصویر از یک مقاله منتشر شده در ماه مارس در YourContent یک سایت که PolitiFact گزارش "متهم شده است از جعل اسناد, جعل هویت روزنامه نگاران و نوشتن اخبار نادرست داستان است."

این تصویر تیتر آمده است: "فلوریدا می" نظم " شهروندان واکسینه شود برای coronavirus فرمان اجرایی جدید می گوید." پچ پچ های ارسال شده همراه با تصویر می گوید: "به فلوریدا بود که برای اولین بار دولت به دستور واکسن? این ممکن است اتفاق می افتد."

این مقاله شامل عکس از یک سند از فلوریدا وزارت بهداشت است که نیاز به پرواز مسافران خود را شناسایی و ارائه اطلاعات در مورد سفر خود را و به یک توافق دو هفته خود شده است. عدم انجام این کار یکی از عکس ها نوشته شده: "مجازات تا 60 روز حبس و جریمه نقدی بیش از 500 دلار و یا هر دو."

آن همچنین می گوید: "به موجب فرمان اجرایی 20-80 و فلوریدا وزارت بهداشت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت افسر بهداشت و جراح عمومی می بایست هر فرد به بررسی آزمایش واکسن درمان جدا شده و یا قرنطینه برای COVID-19."

فلوریدا وزارت بهداشت تایید صحت سند به ایالات متحده آمریکا امروز.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

آنچه منظور اجرایی می کند

فلوریدا است که تجربه بیشتر شیوع شدید در مقایسه با کشورهای دیگر. همانطور که در آوریل 29, نیویورک تایمز گزارش داد 32,838 مورد تأیید و 1,170 مرگ و میر. فلوریدا جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در تاریخ 1 مارس.

این Instagram پست و YourContent مقاله با مراجعه به یک فرمان اجرایی صادر شده توسط DeSantis در مارس 23. منظور این است که یکی از دنباله ای از بسیاری است که تغییر مسیر منابع دولتی و تصویب پروتکل های ایمنی به عنوان بخشی از این بیماری همه گیر دانست.

آن حکم ورود مسافران در فلوریدا به خود قرنطینه برای "14 روز از زمان ورود به ایالت فلوریدا و یا مدت زمان حضور فرد در ایالت فلوریدا هر کدام کوتاهتر است."

DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری ترتیب بود که در پاسخ به تعداد زیادی از پروازهای آینده به فلوریدا از کشورهای دیگر از جمله نیویورک, ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر. او گفت: اجرای قانون محلی و ایالتی اجرای قانون و مقامات از وزارت بهداشت را ملاقات مسافران در پرواز جمع آوری اطلاعات خود را بررسی کنید درجه حرارت و اطلاع رسانی به مسافران آنها خود نیاز به قرنطینه.

بخش B از این حکم اجرایی می خواند: "فلوریدا وزارت بهداشت باید هر گونه اقدامات لازم برای اطمینان از غربالگری و مناسب جداسازی و قرنطینه افراد تحت پوشش این منظور است."

بخش B نیز منابع قدرت داده شده در بخش 5 از اساسنامه فلوریدا 381.00315 که جزئیات اقدامات مقامات دولتی در زمان اضطراری برای بهداشت عمومی. این قانون می گوید دولت در میان اضطراری برای بهداشت عمومی در هنگام تحمیل انزوا و یا قرنطینه می تواند اتخاذ قوانین مانند "آزمایش یا درمان از جمله واکسن برای بیماری مسری لازم است قبل از اشتغال و یا ورود به محل و یا مطابق با انزوا و یا قرنطینه."

یک سخنگو از فلوریدا وزارت بهداشت با اشاره به اساسنامه وقتی پرسیده شد که چه عواملی می آیند به بازی این گروه تصمیم گرفت به منظور واکسیناسیون.

"دولت سلامت افسر بر اعلامیه بهداشت عمومی اورژانس ممکن است که اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامت عمومی است. ... در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در هر منظور از دولت در امور بهداشت افسر باید بلافاصله اجرا توسط یک مامور اجرای قانون تحت s. 381.0012" این سخنگو گفت: در یک ایمیل.

معلوم نیست تحت چه شرایطی — اگر هر — فلوریدا مقامات دولتی را تصویب چنین اقدامات و یا آنچه در روند اجرای این قوانین خواهد بود.

به عنوان یک موضوع عملی وجود ندارد coronavirus واکسن اگر چه چند در حال توسعه است. یکی از رایج ترین تخمین برای پایان رسید واکسن 12 تا 18 ماه اگر چه بسیاری از کارشناسان شک امکان سنجی است که جدول زمانی.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: آیا فرمانداران' stay-at-home سفارشات بد برای سلامتی شما ؟

حاکم ما: تا حدودی نادرست

درست است که اساسنامه فلوریدا 381.00315 به عنوان ذکر شده در DeSantis دستور اجرایی باعث می شود آن را قانونی به سفارش یک فرد واکسینه شود, در میان دیگر اقدامات ایمنی در بهداشت عمومی اورژانس.

اما از آنجا که وجود دارد این است که هنوز یک coronavirus واکسن آن نادرست است به این مفهوم را میرسانند این اقدام قریب الوقوع است یا این که فلوریدا مقامات بهداشتی را با استفاده از یک واکسن در آینده نزدیک.

به این دلیل این ادعا این است که امتیاز به عنوان تا حدودی نادرست است.

ما واقعیت-بررسی منابع

 • Instagram post, آوریل 5 سال 2020
 • YourContent, "فلوریدا می توانید سفارش شهروندان واکسینه شود برای Coronavirus فرمان اجرایی جدید می گوید:" مارس 25 سال 2020
 • PolitiFact, "False سایت خبری منتشر اثبات نشده داستان در مورد فلوریدا coronavirus بیماران" 1 مارس سال 2020
 • ایالت فلوریدا دفتر فرماندار دستور اجرایی شماره 20-80
 • ایالت فلوریدا دفتر فرماندار دستور اجرایی شماره 20-51
 • نیویورک تایمز "فلوریدا Coronavirus نقشه و صورت حساب"
 • فرماندار ران DeSantis جریان زندگی می کنند در مورد COVID-19
 • فلوریدا اساسنامه 381.00315
 • ایمیل از آلبرتو Moscoso ارتباطات مدیر فلوریدا, وزارت بهداشت, مارس 27 سال 2020
 • ایمیل از فلوریدا وزارت بهداشت, وزارت ارتباطات, مه 1 سال 2020
 • نیویورک تایمز: "اگر ما در حال حاضر یک Coronavirus واکسن?" مه 1 سال 2020
 • نیویورک تایمز "چه مدت طول خواهد واکسن واقعا؟" مارس 30 سال 2020

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب