فرمت از اخراج ban برگ جنوب غربی فلوریدا املاک مدیران و صاحبان در قلمرو ناشناخته

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 4, 2020با رژیم صهیونیستی. ران De

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' تاریخ و زمان آخرین دقیقه فرمت از مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت و اخراج مستاجرها و مدیران املاک در ادامه به اب راه رفتن را از طریق قلمرو ناشناخته.

این ممنوعیت برای اولین بار قرار داده و در جای خود توسط فرماندار در مارس 2, توقف وام مسکن سلب حق مالکیت و اخراج مرتبط با عدم پرداخت هزینه در میان coronavirus همه گیر شد و مجموعه به پایان می رسد سه شنبه ، مدت کوتاهی قبل از آن برداشته شد اما فرماندار نقل مکان کرد و به گسترش آن به تاریخ 1 ژوئیه یک ماه دیگر. تحریم متوقف نمی شود اجاره از علت یا توقف مستاجرها " تعهد به پرداخت.

در بالای این ممنوعیت منظور از دادگاه عالی فلوریدا که تعلیق مورد نیاز برای کارمندان دادگاه به صدور حکم اموال نهایی اسناد و مدارک صادر شده در اخراج رسیدگی نیز فراهم می کند یک لایه از حفاظت برای مستاجرها است و هنوز هم در جای خود.

و در حالی که گسترش به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن برخی از از دست دادن خانه های خود را در این ماه آن را قرار داده و مالی قابل توجهی فشار بر مدیران املاک و صاحبخانه ها که نمی دانند چه آینده.

اموال صاحبان و مدیران احساس فشار در طول اخراج ban

برای مایک دیپائولا عملیات مدیر برتر مدیریت اموال در ذغال سنگ شهرستان اخراج و ممنوع است "قطعا ایجاد یک جالب زمین به حرکت از طریق."

این شرکت که مدیریت بیش از 750 خواص در این شهرستان آغاز شده و یک برنامه برای مستاجرها قبل از اخراج ban رفتن به اثر. این برنامه اجازه می دهد تا برتر مستاجرها به تسلیم مورد اجاره توازن تا پنج ماه اگر آنها پرداخت برخی از آنچه آنها مدیون است و اجازه می دهد که بدهی به رایگان از هزینه های اواخر و علاقه است. با این برنامه فقط قابل استفاده برای مستاجرها که برقراری ارتباط با برتر و بیان است که آنها با داشتن مشکل پرداخت در این زمان.

پس از قرار دادن این برنامه در محل دیپائولا گفت که برخی از شهروندان گرفته اند استفاده از این وضعیت است. در حالی که او گفت که اکثریت حدود 60 درصد از ساکنان شده است باز و ارتباطی در سراسر این بیماری همه گیر از سوی دیگر 40 درصد را تبدیل به "اپورتونيست."

"وجود دارد افرادی که در حال استفاده از (اخراج ban)," دیپائولا گفت. "ما تا به حال که اتفاق می افتد که در آن مردم نه فقط به ما ارسال هر گونه اسناد و مدارک و گفت:" هی ما پرداخت نمی کند چرا که من می دانم من قصد دارم به بیرون کردند.'"

این ساکنان گفت: باید با قرار دادن یک فشار مالی بر صاحبان ملك به عنوان آنها مجبور به پرداخت وام های مسکن و سایر هزینه ها در خانه. برتر خود را نیز دارای برخی از خواص آن را مدیریت.

"ما برای نشستن وجود دارد به عنوان مدیر و بگو: "سلام ما نوع از دستبند در حال حاضر'," او گفت:. "'ما نمی توانیم دنبال این حق در حال حاضر. که یکی از سخت ترین کارها برای حرکت از طریق, است که به توضیح و صاحبان."

او گفت که نخست وزیر شده است, نهفته نیز به دلیل شرکت اجرا می شود در یک "عملکرد مبتنی بر ساختار" است که در آن آنها را جمع آوری و مدیریت هزینه ها در درآمد ناخالص که جمع آوری شده است.

"اگر هیچ درآمد اجاره است که جمع آوری شده است وجود دارد بدون هزینه های مدیریت برای جمع آوری," او گفت:.

جویندگان کار پیدا کردن کمک: CareerSource جنوب غربی فلوریدا باز می شود به فرد جویندگان کار برای اولین بار در ماه

او اشاره کرد که واحدهای جدید در حال پر بودن حدود 20% سریع تر در آوریل و مه نسبت به سال گذشته با تقاضا پیشی عرضه است.

"مردم به دنبال به حرکت و پر کردن واحدهای جدید در یک سرعت بیشتر از آنها سال گذشته" او گفت:. "ما امیدواریم که ... را کاهش بسیاری از ضرر و زیان بالقوه."

او نسبت به افرادی که مایل به صرف زمان و تعطیلات در مکان های پرجمعیت مانند نیویورک با توجه به همه گیر مربوط به نگرانی های ایمنی.

او گفت که او انتظار دارد که برخی از ساکنان که گرفته اند با استفاده از این وضعیت سعی کنید به "برش یک معامله" هنگامی که این ممنوعیت برداشته شده است و پرداخت برتر برخی از پول آنها مدیون است. وی گفت: این شرکت علاقه مند است در ادامه یک رابطه با آن دسته از مستاجران.

همانطور که در حال حاضر دیپائولا گفت که برتر است و نه برنامه ریزی در به دنبال اقدامات برای جمع آوری مبلغ بدهکار از مستاجرها که پرداخت نشده است.

در عوض این شرکت در حال حاضر با توجه به "نقدی-برای-کلید های" مسیر که در آن برتر خواهد پرداخت اجاره یک مقدار کوچک به نوبه خود در کلید خود را و به طور دائم ترک اجاره خود را. دیپائولا گفت که این امر اجازه می دهد مستاجرها را اخراج در رکورد خود را و اجازه می دهد برتر به حرکت به جلو با یک تخته سنگ پاک.

"(ما می گویند) " این است که قصد ندارم به کار در دراز مدت به هر حال با توجه به چگونه شما انجام این کار و شما پشت بنابراین در اینجا $500 برای کمک به شما به عقب بر گردیم روی پای خود را," او گفت:. "ما برنامه ریزی در نظر گرفتن موقعیت که در آن ما گفت:" هیچ مطلب منفی است که باید انجام شود در این نقطه است.'"

'راه آینده': ملکی در آغوش, جدید, روش مجازی به بازار خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

با توجه به اکثریت ساکنان که باید سپاسگزار بوده است و پذیرای از تعویق برنامه DePaolo نظر برنامه و پاسخ این شرکت به همه گیر موفق است.

"من فکر کردم آن را یک موفقیت کلی ما جلوتر از آن," او گفت:. "دادن این برنامه و اجازه می دهد مردم را به احساس می کنید که آنها باید در جایی به نوبه خود, که کار می کرد."

اخراج و ممنوعیت نیست به ریشه مشکل برخی از کارشناسان می گویند

آماندا Gill دولت مدیر امور با فلوریدا آپارتمان انجمن گفت که اخراج ممنوعیت "نیت خوب" اما "هستند و نه یک درمان برای این بحران به این دلیل آنها نمی آدرس اساسی علامت است که باعث شده است ما به جایی که ما امروز."

با توجه به Gill موضوع است که فلوریدا گذاشته شده اند بدون منابع مالی برای پرداخت اجاره و هزینه های دیگر با توجه به ناگهانی و غیر منتظره از دست دادن شغل.

"بهترین راه حل برای کمک به آدرس مسکن امنیتی در دراز مدت است که به ارائه اجاره کمک به کسانی که دچار مشکلات مالی با توجه به COVID-19" او گفت:.

او اشاره کرد که مراقبت عمل می کنند که توسط کنگره تصویب تنها فراهم می کند وام مسکن تحمل و انعطاف پذیری برای فدرال حمایت, وام مسکن, خروج یک "اکثریت آپارتمان رهن و بدون محافظت در زمانی که مسکن ارائه دهندگان خدمات در سراسر هیئت مدیره در حال فعالانه کار با ساکنان که قادر به پرداخت اجاره."

"به طور کلی کمبود درآمد اجاره می تواند ایجاد رسیدن به مراتب تاثیر مالی برای مسکن ارائه دهندگان او گفت:" از ممنوعیت.

رستوران نشستن بیکار: با کاهش ظرفیت و ایمنی نگرانی برخی SWFL رستوران را انتخاب کنید به نگه داشتن اتاق ناهارخوری بسته در میان همه گیر

توصیه او برای مستاجران خواهد شد که مبارزه در سراسر همه گیر و زمانی که اخراج ممنوعیت برداشته است که به نگه داشتن باز کردن خط ارتباطی با مسکن ارائه دهندگان. او با اشاره به "انعطاف پذیری" است که اپراتورهای آپارتمان در حال ارائه در این زمان با گزینه های مانند برنامه پرداخت و اجاره deferments.

جانت پورتمن کالیفرنیا وکیل و سردبیر اجرایی NOLO یک ناشر از انجام آن خودتان را قانونی راهنماهای همچنین اظهار داشت که اخراج moratoriums در فلوریدا و در سراسر کشور انجام نمی حل این موضوع در دست است.

"گسترش آن فقط به جولای 1, من از رفتن به آن می گویند به لگد زدن می توانید در پایین جاده اما واقعا آن را به لگد زدن می تواند فقط چند پا جلوتر از شما به خاطر بهمن خاتمه دادن و اخراج به دلیل عدم پرداخت اجاره شده است به تعویق افتاد 30 روز" او گفت:.

تنها راه برای هر دو طرف موجر و مستاجر را نمی توان منفی نهفته پورتمن گفت: دولت با ارائه اجاره امداد. او اشاره کرد که اقدامات مثل این گرفته شده است مانند زمانی که دولت فدرال مجاز 80 میلیارد دلار کمک مالی از صنعت خودرو در پی بحران مالی 2008.

او گفت که این باید به صورت مستقیم پرداخت به صاحبخانه که می تواند نشان دهد که آنها مستاجران که قادر به پرداخت اجاره.

"اگر شما انجام این کار, شما در حال رفتن به بی خانمانی گسترده اگر صاحبخانه مجاز به لگد کردن مستاجرین و یا شما در حال رفتن به اجاره صنعت به free-fall," او گفت:. "پوچ به فکر می کنم که کسی که نمی تواند استطاعت به پرداخت ماه مه یا ژوئن اجاره به این دلیل که آنها از دست دادن شغل خود در جولای 1, آنها به طور ناگهانی رفتن به نه تنها جولای اجاره اما پشت-اجاره بیش از حد."

در حالی که بیشتر کسب و کار شروع به باز کردن در دولت و برخی از آنها بازگشت به کار نیاز به کمک با اجاره نمی مخروطی خاموش با توجه به ارین Chokr یک مدیر ارتباطات با سازمان های خیریه کاتولیک.

خیریه کاتولیک اسقف نشین ونیز خدمات Southwest Florida منطقه شده است و ارائه کمک مالی به کسانی که تحت تاثیر این COVID-19 بیماری همه گیر.

"قطعا وجود دارد هنوز هم نیاز" Chokr گفت. "مردم هنوز هم رسیدن برای ما در مورد پشتیبانی با اجاره پرداخت وام مسکن پرداخت آب و برق."

او گفت که از پایان ماه مارس 24 آوریل 30, 33 درصد از تماس های تلفنی است که موسسه خیریه ای بود که دریافت از 10 شهرستان است که این خدمات در رابطه با کمک به پرداخت اجاره.

گرسنگی و COVID-19: SWFL مواد غذایی بانک pantries ببینید تا به سه شکل خوشه در تقاضا

محلی مستاجرها مانند استفانی Ginas و 30 زندگی می کند که در بریتنی خلیج آپارتمان در ناپل هنوز هم احساس مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و خوش آمدید هر گونه فرم اضافی امنیتی است.

"من فکر می کنم این فوق العاده است که آنها تمدید شده (اخراج ban) برای افرادی که به آن نیاز دارید و یا در ترس است که آنها قادر به پرداخت اجاره خود را," او گفت:.

Ginas خودش بوده و قادر به پرداخت اجاره هر ماه تا کنون است اما در عین حال برای دریافت هر گونه وجوه پس از تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. او از دست رفته یک ماه از پرداخت با توجه به اینکه furloughed از ناپل دندانپزشکی دفتر او کار می کند برای, ماموریت تپه در مارس 1 در میان همه گیر. Ginas بازگشت به کار در مارس 4 بعد از دفتر بازگشایی شد.

برای این ماه اجاره, او قادر به استفاده از برخی از فدرال محرک بررسی او به تازگی دریافت کرده اما با توجه به سایر هزینه های زندگی او را پوشش بدون کمک از بیکاری پرداخت نیمی از اجاره او هنوز هم تا به حال به اتهام به کارت اعتباری.

"آن بوده است استرس زا به صداقت" او گفت:. "ما هنوز در برخورد با عوارض جانبی فقط در تلاش برای گرفتن back up در حال حاضر."

مستاجر صاحبخانه اختلافات می توانید ببینید سنبله در ماه های آینده

به عنوان اخراج ban خواهد شد در نهایت آسانسور و منفی اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر ادامه جنوب غربی فلوریدا وکیل شان Seliger گفت که او انتظار دارد که برای دیدن بیشتر اموال اختلافات بین موجر و مستاجر در آینده نزدیک.

"متاسفانه با توجه به COVID-19 همه گیر و جدی رکود اقتصادی که ما در حال تجربه محلی و ملی, من انتظار می رود برای دیدن یک چشم انداز مثبت در اخراج و موارد سلب حق اقامه دعوی و به عنوان یک جامعه ما در حال رفتن به مجبور به کار با هم به طور موثر مقابله با این مسائل" Seliger صاحب قانون دفاتر شان Seliger گفت.

در وضعیت کنونی که شمار قابل توجهی مالی تنش برای هر دو طرف Seliger اظهار داشت که انتقادی خود برای مستاجران و صاحبخانه ها به تلاش های هماهنگ با هم کار کنند قبل از راه اندازی به اقدام قانونی.

"من می خواهم تاکید کنم که چقدر مهم است برای صاحبخانه و مستاجر هر دو به سعی کنید به عنوان دوستانه و همکاری با یکدیگر به عنوان امکان پذیر است به خصوص در طول یک بسیار عاطفی وضعیت زمانی که جامعه ما متاثر از COVID-19, .... به منظور دستیابی به نتایج سازنده با یکدیگر و برای به حداقل رساندن پتانسیل برای دادخواهی."

او همچنین با بیان این که اهمیت هر دو طرف به دنبال شرایط و ضوابط نوشته اجاره, داشتن ارتباط کلامی دنبال کرد تا با تایید در نوشتن و دسترسی داشتن به آگاه و با تجربه وکیل املاک و مستغلات در هر بالقوه دعوای حقوقی.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن