Ex-میامی دلفین ها پرداخت جهات به همین Shula: "بهترین چیزی است که تا کنون برای من اتفاق افتاده'

Hal حبیب ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدامنتشر شده 2:24 PM EDT آوریل 4 سال 2020قبل از اینکه او می تواند

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

قبل از اینکه او می تواند تبدیل میامی دلفین ها از یک تیم توسعه به یک قهرمان سوپر باول قبل از او می تواند مستقیم یک فصل کامل هیچ تیم دیگری در 100 سال سابقه NFL است همسان و قبل از او می تواند برنده بازی های بیشتر از هر مربی در لیگ, تاریخچه همین Shula تا به حال برای به دست آوردن اعتماد و احترام از مردان او را منجر شود.

کیر اندرسون بود که هنوز چند سال به دور از تبدیل شدن به یک طرفدار ایمنی منعکس دوشنبه — روز Shula گذشت در سن 90 — در زمانی که او به رسمیت شناخته شده وجود دارد چیزی خاص در مورد همین Shula.

بیشتر: نظر: عالی همین Shula شد ناهنجار و خواستار ولی دیدم سمت نرمتر

بیشتر: همین Shula, افسانه دلفین میامی مربی و NFL آیکون می میرد در 90

"احتمالا روز اول به او نشان داد تا" اندرسون گفت.

یک رهبر. یک مشاور. یک کمال گرا. اینها برخی از ویژگی های Shula سابق بازیکنان مورد استفاده برای توصیف او دوشنبه. به همین ترتیب آنها منعکس شده در grandfatherly تصویر او در در سال های بعد خود که بسیاری از آنها شاهد برای آخرین بار Jan. 4 وقتی که همه جمع آوری شده برای یک حزب تعجب به علامت خود را مربی 90 تولد در خانه یکی از Shula دوستان در ساحل میامی.

بیشتر: Shula, Bowden, اورت Emmitt زینت فلوریدا کوه راشمور ورزشی

"اگر وجود دارد یک تن. Rushmore برای NFL همین Shula قطعا خواهد بود چوب اسکنه خورده به گرانیت" دلفین صاحب استفان راس گفت. "او برنده بازی بیشتر از هر مربی در NFL و 1972 'کامل فصل تیم به تنهایی می ایستد در 100 سال تاریخ لیگ.

"کمک های خود را به ورزش خود به میامی دلفین ها حق رای دادن و به جنوب فلوریدا جامعه خواهد شد که تاثیر ماندگار. ما خیلی خوش شانس بود که او در ارتباط با دلفین ها برای 50 سال بود و او یک منبع الهام بخش برای من هر بار که من در اطراف او. وجود خواهد داشت هرگز کسی مانند او و من می خواهم به گسترش تسلیت به همسرش آنه ماری و کل Shula خانواده است."

صبح روز دوشنبه, تلفن شروع به زنگ زدن بدون توقف به عنوان اخبار در میان Shula سابق بازیکنان. مراسم تجلیل از ریخت و در از سراسر جنوب فلوریدا و در سراسر کشور است.

"احتمالا بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به من در تمام زندگی من است و او را از آمدن به میامی زمانی که او و کمک به ما انجام همه چیز را ما انجام" سابق دفاعی مقابله با مانی فرناندز گفت: از خانه اش در گرجستان است. "فوق العاده ای رهبر. چه مرد."

دلفین ها هرگز لذت بردم برنده فصل زمانی که صاحب اصلی جو رابی ساخته شده در سال 1970 به جای مربی جورج ویلسون با Shula که مربیگری بالتیمور Colts. آن را تبدیل به یک سازمان و با آن یک جامعه در حال رشد.

"همین Shula بود خیلی بیشتر از فقط بزرگترین مربی در NFL تاریخ" تیم رابی پسر مرحوم صاحب گفت: در بیانیه منتشر شده به پست. "از همه مهمتر او دارای بسیاری از ویژگی های است که تنها بهترین در میان ما رسیدن: بی نظیر رهبری کرامت کلاس صادقانه و صداقت. عبور خود را فوق العاده است از دست دادن کل جنوب فلوریدا جامعه و همچنین برای طرفداران فوتبال و دلفین ها طرفداران در سراسر جهان است. ما صمیمانه تسلیت به کل Shula خانواده است."

هنگامی که Shula می دانستند و اقبال از تیم خود استراحت روی بازوی کارفرمایی Dan Marino, دلفین ها پیش نویس چپ مقابله با ریچموند Webb در دور اول در سال 1990.

"من وجود دارد زمانی که او winningest مربی در NFL تاریخ" Webb گفت: با اشاره به پیروزی بیش از فیلادلفیا ایگلز در سال 1993 که فعال Shula به پیش افتادن از جورج Halas. "شما نمی توانید فرصت هایی را برای احاطه شده توسط مردم مانند آن. در این زمان شما آن را برای اعطا. اما همانطور که شما مسن و منعکس کننده آن را مانند یک برکت و رحمت است."

حداقل یکی از بازیکنان خود را برگزار Shula در خصوص بالا قبل از او حتی تحت این مربی است.

"من به مدرسه رفت در پالم بیچ گاردنز و یک فن بزرگ از دلفین ها پس از به پیش نویس توسط مربی Shula و این تیم بود که رویای به حقیقت می پیوندند" دفاعی مقابله با باب Baumhower گفت. "من تا به حال این فرصت را به بازی در زیر او را برای 10 سال. وقتی که من به عقب نگاه در زمان ما هم متوجه شدم من چقدر مدیون به او. او به من نقل مکان کرد به سمت من می خواستم هرگز به بازی (بینی مقابله با) که منجر به زندگی حرفه ای من به عنوان طولانی به عنوان آن بود. چرا که او پیش نویس من و همسرم آشنا بود و فرزندان و حتی رفت و به کسب و کار رستوران. او چنین شخصیت مهم در زندگی من است. او یاد می شود برای همیشه."

وب نمی تواند کمک کند اما احساس غم و اندوه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار چگونه جنوب فلوریدا می گوید: خداحافظی به Shula.

"مردم نمی قادر خواهد بود برای جشن گرفتن زندگی خود را در یک راه خاص به دلیل coronavirus" Webb گفت. "این یکی از چیزهایی است که من باید بیشتر تاسف باره. که یک چیز من واقعا فکر کردن در مورد."

صرف نظر از چگونگی و یا زمانی که در جنوب فلوریدا می توانید پرداخت خود را از جهات Shula میراث سالم باقی می ماند.

"همین Shula همیشه به عنوان یکی از بزرگترین مربیان و همکاران در تاریخ بازی ما" NFL کمیسر راجر Goodell در بیانیه ای گفت. "او ساخته شده یک بازی فوق العاده تاثیر مثبت در زندگی بسیاری از. ... او قابل توجه معلم و مربی است که در دهه های الهام بخش تعالی و نمونه صداقت. یاد میراث را تحمل خود را از طریق خانواده و در ادامه برای الهام بخشیدن به نسل های آینده است."

دیوید بیکر, رئيس جمهور و مدیر عامل Pro Football Hall of Fame که مندرج Shula در سال 1997 گفت: "این بازی را از دست داد یکی از نوابغ امروز اما همه ما از دست داده واقعا باور نکردنی مرد. سالن از شهرت مربی دان Shula به عنوان یک سفیر برای این بازی بزرگ برای بیش از نیم قرن است."

چنین تحسین ممکن است تعجب برخی از بازیکنان خود را در اوایل 1970s. Shula که کارفرما آنها را سوار به ریختن خود را از دست دادن راه و به حداکثر رساندن توانایی های خود را گاهی اوقات با برگزاری چهار شیوه در میان فلوریدای جنوبی سوزان روز تابستان است. هیچ کس ایمنی بدن — حتی همه جوانب مثبت و سالن Famers.

"ترک فریاد اندرسون!" اندرسون به یاد می آورد Hall of Fame linebacker نیک Buoniconti گفتن Shula در طول یک عمل است.

"رسیدن به جایی که شما قرار است به" Shula فریاد زد و برگشت. "او بهتر است (وقتی که من داد)."

"شما فقط فکر می کنم که من" اندرسون پاسخ داد.

بازتاب دوشنبه اندرسون گفت: "او رهبر بود. او مربی است. او خواهد داد در تمام زمان اما آن را به شما بهتر است."

اندرسون توصیف آنچه در مجموعه Shula جدا: "جورج ویلسون بود خوب فردی است اما او یک سبک قدیمی مربی. همین Shula تا به حال هر دقیقه از هر روز برنامه ریزی شده است. وجود دارد و یک هدف و یک دلیل. همه آن چیزهایی است که دلیل موفقیت ما است."

جای تعجب اندرسون نیز به نام Shula "آرام jokester." حتی بیشتر تعجب آور نبود او تنها یکی گفت که دوشنبه است.

"تمرین جدی بود, کسب و کار" Webb گفت. "اما در یک خرید در روز شنبه او به شما برخی از جوک ها. او می دانست که چگونه به روشن کردن بار. شما می دانستم که او تا به حال خنده دار جانبی برای او. در هر حال حاضر و پس از آن او را از یک نگاه خیره به لبخند زدن. او چهره پوکر. بسیاری از زمان آن را یک چهره پوکر."

بیش از هر چیز او تا به حال دلفین ها اعتقاد خود را.

"وجود دارد هیچ بهانه ای برای انجام بهترین خود را یا نه برنده شدن" فرناندز گفت. "او القا شما اعتقاد شما می توانید انجام آنچه لازم است انجام شود."

پالم بیچ پست ورزشی نویسنده جو chris chavez کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب