سابق ذغال سنگ شهرستان کلانتر معاون وثیقه تعیین شده در $500,000 در پورنوگرافی کودکان مورد

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:02 PM EDT Jun 16, 2020یک ذغال سنگ شهرستان قاضی وثیقه تعیین کرده است در

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

یک ذغال سنگ شهرستان قاضی وثیقه تعیین کرده است در $500,000 برای یک شرکت-سابق ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر معاون شارژ با 100 فقره در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

Rashaad Smith, 41, وارد کتبی درخواست از گناه نیست دوشنبه پس از او بازداشت شد و در ناپل صفحه اصلی شنبه شب.

کلانتر را اعدام یک حکم جستجو اسمیت صفحه اصلی پس از دریافت سه راهنمایی در مورد انتقال پورنوگرافی کودکان در اسکایپ از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان است.

یک جستجو از یک کامپیوتر در اسمیت جدول اتاق ناهار خوری در بر داشت بیش از 100 فایل های تصویری به تصویر می کشد جنسیت اعمال مربوط به کودکان است.

قبلی گزارش: Collier معاون دستگیر شد; گزارش می گوید جستجو در خانه می یابد 100 نمونه از پورنو کودکان

اسمیت گرفته شده بود به ناپل زندان مرکز و بعد از انتقال به لی زندان شهرستان است.

اسمیت نیز دستور داد که او نمی تواند هر گونه تماس با کودکان کمتر از 18.

با توجه به اسمیت صفحه مربوط به او به طور داوطلبانه با برادران بزرگ و خواهران برای چند سال گذشته تا مارس.

برادر بزرگ بزرگ خواهر آفتاب ساحل نیست پاسخ به سوالات متعدد در مورد اگر هر گونه شکایت شده بود در برابر اسمیت و یا اینکه آیا آن را به حال رسیده به هر کسی اسمیت تا به حال در تماس با مورد رفتار نامناسب.

این سازمان سوء استفاده سیاست نیاز به سازمان های محلی به "آموزش حرفه ای کارکنان به رسمیت شناختن پاسخ و بلافاصله گزارش هر گونه سوء ظن و یا اتهامات سوء استفاده از کودکان و یا بهره برداری برای حفاظت از کودکان و یا اجرای قانون حرفه ای."

"سازمان نیز مورد نیاز با استاندارد ملی برای گزارش هر گونه اتهام و یا به ظن کودک آزاری و یا بهره برداری مربوط به یک فرد بالغ در ارتباط با برادران بزرگ و خواهران به BBBSA جوانان تیم حفاظت و اجرای قانون در عرض 24 ساعت" بیانیه ای در سازمان ملی سایت می خواند.

بیشتر شبیه به این: بیستم کودک متهم سابق Parkside ابتدایی معلم آزاری

اگر چه پرونده در حال بررسی است و این کلانتر, هدر رفته زمان کمی در فسخ اسمیت اشتغال است.

"عدالت سیستم را تعیین نتیجه این مورد اما با توجه به شنیع طبیعت از این اتهامات من دستور خروج فوری از این انتصاب فرد را به عنوان یک عضو از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر" کلانتر کوین Rambosk گفت: در انتشار اخبار. "من می دانم و درک است که جامعه ما انتظار دارد که زمانی که معاون است به اتهام جرایم مانند این آنها بلافاصله اخراج از موقعیت خود را از اقتدار و آنها همچنان به دریافت غرامت از ما مالیات دلار است."

سوابق اشتغال نشان می دهد اسمیت تا به حال مشغول به کار در کلانتر, برای بیش از 15 سال با آغاز گشت جاده قبل از اینکه اخیرا تبدیل شدن به یک امور داخلی محقق شده است.

قبل از پیوستن به کلانتر, اسمیت یک افسر پلیس در ناپل اداره پلیس برای بیش از دو سال است.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن