باتلاقی Burmese python برنامه ردیابی است که برنده جنگ در برابر تهاجمی درنده

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:18 PM EDT Jul 14, 2020جنگ برپا بودن در برابر فلوریدا بدنام ترین آفت

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

جنگ برپا بودن در برابر فلوریدا بدنام ترین آفت تجربه اخیر میدان جنگ پیروزی. این نشانه انسان می تواند در نهایت به دست آوردن زمین در برابر یکی از بزرگترین حملات تا کنون به رخ می دهد در خاک آمریکا — گسترش برمه pythons.

هیچ یک جشن است. اما این زمستان گذشته خوب بچه ها در زمان یک گام بزرگ در عقب هل دادن خطوط نبرد در برابر یکی از جهان ترین شکارچیان حریص.

Python فصل پرورش به طور معمول اجرا می شود از نوامبر تا مارس است. اوج آن درست در روز ولنتاین ،

همکاران در فلوریدای جنوبی سیگنال های رادیویی پایتون برنامه ردیابی در ترکیب این فصل برای حذف:

 • 86 بالغ pythons
 • 5000 پوند تقریبی ترکیب وزن
 • 53 باروری زنان
 • 2,500 توسعه تخم مرغ

که از 2500 کمتر برمه pythons که یک روز خواهد انتقام ویران کردن در فلوریدا بومی پستانداران پرندگان و خزندگان.

طلایه دار مارها

جمعی برداشت مشخص شده موفق ترین فصل هنوز پس از سال 2006 هنگامی که طلایه دار مار ردیابی برنامه برای اولین بار آمد به استفاده از. در این فصل دیده بانی مار برنامه های اعدام شدند در سراسر بزرگ سرو ملی حفظ دریاچه تمساح ملی پناهگاه حیات وحش و در عمومی و خصوصی در سراسر سرزمین های ذغال سنگ شهرستان است.

بیشتر: Python شکارچی به تنهایی در باتلاقی رنج می برد خونین نیش به ارمغان می آورد خانه کرگدن

کار تیمی از U. S Geological Survey, خدمات پارک های ملی خدمات شیلات و حیات وحش و حفاظت از جنوب غربی فلوریدا فعال است بر اساس تحقیقات حذف pythons برای تبدیل شدن به بیشتر موثر است.

"کارشناسان ما متعهد به استفاده از روش های نوآورانه و فن آوری برای ردیابی تهاجمی pythons" گفت: وزیر کشور David L. برنارد. "این همکاری بیشتر خواهد شد کمک به ما در تلاش برای از بین بردن این تهدید در حال رشد به جنوب فلوریدا اکوسیستم و تنوع زیستی."

ردیابی برنامه است که بخشی از کشور وزارت $142 میلیون تعهد مالی در سال 2020 به گونه های مهاجم فعالیت های مدیریت از جمله پیشگیری و تشخیص زود هنگام پاسخ سریع کنترل و پژوهش است.

چگونه طلایه دار مار برنامه کار می کند:

 • مرد مارها به عنوان اسیر حرکت آنها را در سراسر جاده ها و مسیرهای, مسیرهای پیاده روی و همراه levees, و یا زمانی که آنها در بر داشت در واحدهای پرورش
 • آنها حمل و نقل به یکی از مکان های مختلف برای عمل جراحی
 • دامپزشکان ایمپلنت یک فرستنده رادیویی به اندازه یک باتری AA
 • مارها پس از آن منتشر شد را به مناطق نزدیک به جایی که آنها جمع آوری شد
 • مارها در حال ردیابی با استفاده از سیگنال های رادیویی
 • زیست شناسان پیدا کردن مرد مارها پرورش و یا نزدیکی زن مارها
 • زنان و برخی از مردان دیگر هستند انسانی معدوم و داده های جمع آوری شده است
 • مردان دیگر در بر داشت در گروه پرورش در حال گاهی اوقات پیش نویس به برنامه ردیابی.

طلایه دار مارها مشخص شده در خارج از بدن خود را با نارنجی فلورسنت دسته و بسیار قابل مشاهده در مقیاس علائم. هر کسی که یکی از این باید یک عکس را ترک مار بود که در آن یافت می شود و گزارش آن محل به آدرس ایمیل بر روی برچسب.

این MVPs

این محافظت از جنوب غربی فلوریدا مستقر در ناپل عمل خود رادیو برنامه ردیابی از سال 2013. محافظت از پایتون علوم محیط زیست مدیر پروژه ایان Bartoszek گفت: برنامه های خود را در حال حاضر با استفاده از 40 برچسب نر pythons در آن دسته از پایتون پیشاهنگی. اما تعداد کمی از مارها را تبدیل به قهرمانان جنگ.

بیشتر: می توانید برمه pythons ریشه کن از باتلاقی?

"من کمی از این مارها من MVPs — با ارزش ترین Pythons" Bartoszek گفت. "آنها به رهبری الویس که شده بود در سال 2013 و حاکم در جهان به عنوان طولانی ترین بازمانده برچسب نر python."

پیوستن به الویس در Baroszek را MVP گشت زنی هستند جانی "او پسر من" لوتر Ender و Quattro. با هم MVPs ریشه 10 زنان در طول این فصل است. الویس و Quattro واقع هر سه. لوتر و جانی هر دو از جمله دو 100-به همراه pounders پیدا جانی.

مسطح منحنی

چه ممکن است بیشتر قابل توجه, Bartoszek گفت: Ender ناتوانی برای تعیین محل و پرورش ،

"Ender یکی ما بیشتر هیجان زده در مورد این دلیل که فصل گذشته او معمولا خوب برای دو تناسلی زنان" Bartoszek توضیح داده شده در متن. "پس از او پیدا نکردم هیچ در این سال, این بدان معنی است که ما به احتمال زیاد در تمیز کردن این بخش."

در یک معنا این برنامه "مسطح خود را منحنی" برای پرورش زن pythons.

این محافظت از جنوب غربی فلوریدا نشان داده پتانسیل اثربخشی برنامه های ردیابی. طول آن حدود 60-مایل مربع محدوده این برنامه حذف کرده است 15,500 پوند pythons.

تعیین هدف

متی McCollister یک زیست شناس با خدمات پارک های ملی مستقر در تالار سرو مجموعه ای از یک هدف به صورت قطاری از رفتن به این پارک سرویس سوم فصل پرورش کار با پیشآهنگی مارها.

"ما وارد فصل با 22 برچسب گذاشته شده توسط مردان و من تا به حال گفت: یکی دیگر از زیست شناس من امید ما می تواند به 2000 پوند از مارها از بزرگ سرو" McCollister گفت. "ما از دست داده چند از پیشاهنگان در طول فصل اما ما به پایان رسید تا با 2,100 پوند از مارها برداشته واقع توسط 13 مرد مارها."

بود که سه گانه تولید از سال گذشته McCollister گفت. برنامه رفت و از محل شش پرورش رویدادها در 2018-19 برای پیدا کردن این 20 سال است. یک رویداد منجر به حذف 125 پوند زن 90 پوند مرد — بزرگترین یکی پیدا شده توسط برنامه — و 25-پوند نر یا 240 پوند از مارها.

بزرگ سرو رادیو پیگیری برای اختصاص بیش از 1000 تخم مرغ حذف بیش از حد از جمله 89 در یک زن. اما از همه مهمتر McCollister گفت: تیم خود را آموخته بیشتر در مورد پایتون رفتار است که خواهد آمد به استفاده از فصل آینده است.

بزرگ زمین

یک مشکل رو به این پایتون برنامه حذف است زمین. بزرگ سرو است 729,000 هکتار در سراسر قطعات از ذغال سنگ مونرو و میامی-Dade شهرستان و آن را بزرگتر از رود آیلند. پیدا کردن یک مار وجود دارد که به معنای واقعی کلمه مثل پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه در زمینه haystacks.

خدمات پارک و USGS تیم با هم کار می توانید با قرار دادن مردان, اما اغلب آنها در پلمتو می ایستد سرو مرداب ها و یا در برخی موارد McCollister توضیح داده شده در زیر زمین دفن شده در ضخامت ذغال سنگ و یا سنگ آهک تونل.

حتی پس از پیدا کردن یک پرورش تجمع مارها بسته بندی از 200 پوند pythons هیچ کار ساده است. آن را شامل چند نفر پرتاب یک مار به عنوان ضخامت به عنوان یک مرد ران در سراسر شانه های خود و مصرف بیش از یک مایل از طریق 2 پا را از باتلاق آب از طریق کاج فلیتوودز تحت پوشش در پلمتو بیشه و یا از طریق یک هیچ-دیدن-um و پشه آلوده قرمز حرا salt marsh.

McCollister گفت: او متوسل شده و در برخی موارد برای انجام درست necropsies نیاز به جمع آوری داده های زیستی انسانی پس از euthanizing مارها.

غذا خوردن

"یک چیزی که نگران کننده بود و در دو مار' معده مطالب, من در بر داشت بزرگسالان گوزن سم," McCollister گفت. "و ما گوزن زمینه نظرسنجی در سمت جنوب ایالات متحده 41 را نشان می دهد به شدت پایانی جمعیت است."

به پایتون فلوریدا غنی از تنوع زیستی پستانداران, پرندگان, خزندگان و دوزیستان است smorgasbord واقعی خوراک. با توجه به USGS, 2012 مطالعه در پارک ملی اورگلیدز نشان داد pythons کمک به این جمعیت کاهش می یابد:

 • 99.3 درصد کمتر راکون
 • 98.9 درصد کمتر opossums
 • 87.5 درصد کمتر بابکتس

روباه و مارش و cottontail خرگوش باید "موثر ناپدید شد" این مطالعه می گوید.

Pythons نیز خوردن پرندگان بومی مارها و تمساح. غذایی آنها حذف از این چشم انداز نیز محروم است و فلوریدا بومی شکارچیان مانند پلنگ, بابکتس روباه مار و تمساح.

این pythons به خوبی می تواند در حال اجرا از مواد غذایی است. اما Bartoszek گفت: پیگیری برنامه خود را در منطقه ممکن است با داشتن یک تاثیر است.

"ما شاهد رفتار متفاوت در مارها ما در حال پیگیری است." "ما در حال دیدن آنها حرکت فواصل دورتر به مناطق دور افتاده به نژاد است. ما حتی در برخی از پرورش در حرا جزایر. در بخش های کلیدی از حذف ما منطقه مارها با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن جفت و نیاز به محدوده دورتر به انجام این کار است."

با استفاده از این مارها رفتار علیه خود را به نظر می رسد ساخت یک تفاوت جزئی, او گفت:. این به آن معنا نیست دیگر python حذف برنامه های مانند شکارچیان کار برای فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه و فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون باید همچنان با تمام سرعت پیش رو است.

"پیشاهنگی ما نفوذ کرده اند مار جمعیت و ما در حال برنده شدن برخی از کلید جنگ" Bartoszek گفت.

Burmese python حقایق

 • حداکثر طول: 26
 • حداکثر وزن: 200 پوند
 • طول متوسط آن حذف: 8-10 پا
 • بومی محدوده: هند برای کاهش چین و در سراسر شبه جزیره مالزی و شرق هند در جزایر
 • زیستگاه: معمولا در نزدیکی آب زندگی می کند
 • میانگین کلاچ: 50-100 تخم مرغ

منبع: فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش حفاظت کمیسیون

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن