همیشه شنیدن این مثل را در مورد انسان و سیل ؟ چگونه می خواهم او کرایه در COVID-19? | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:08 AM EDT Jul 31, 2020به عنوان من نوشتن آن به نظر می رسد م

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

نظر

به عنوان من نوشتن آن به نظر می رسد مانند ما ممکن است با یک طوفان گرمسیری Isaias. این باعث می شود من تعجب می کنم که آیا شما تا کنون شنیده ام مثل — یک داستان سریع است که نشان می دهد یک اخلاقی یا معنوی درس — که رفت چیزی شبیه به این:

وفادار در فلوریدا نگهداری می شود به خوبی آگاه از خطرات در جامعه خود را. او دعا هر روز به نگه داشتن خانواده خود را امن و همسایگان.

بیشتر: مورد میسوری آرایشگران نشان می دهد اهمیت استفاده از ماسک برای مبارزه با COVID-19

و: بحث خواهد شد بیش ماسک تاثیر Indian River County سیاسی نژادها ؟

زمانی که او شنیده ام در مورد COVID-19 شیوع در نیویورک او را شکر همه گیر بود و تا حد زیادی در امان جامعه خود را. او دعا کرد برای مردمی تا شمال. او امیدوار بود که بی پروا آنهایی که در میان آنها نمی خواهد سر جنوب به آلوده کردن جامعه خود را.

او در اخبار شنیده ام که مشترک خودداری کنند ... بارها و بارها در خانه بماند مگر اینکه شما به بیرون بروید. شستن دست های خود را به طور منظم و به طور کامل. اقامت 6 فوت دور از دیگران است. پوشیدن ماسک اگر شما نمی توانید اقامت که دور.

از آن آسان بود در طول چند هفته کار خود را بسته بود. او رفت و تنها برای مواد غذایی و صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال کاغذ توالت. او ادامه داد: دعا برای سلامتی خانواده و جامعه است.

وفادار مرد حاضر به پوشیدن ماسک — او تا به حال انواع و اقسام دلایل انجام نمی دهد و اصرار دیگران به پوشیدن یک. او در اعتراض به دولت گفتن او چه باید بکنید. پس از همه, او خالق او آغشته با unalienable حقوق مانند زندگی و آزادی.

وفادار مرد مطمئن بود او نماز خواهد بود پاسخ داده و خدا او را حفظ جامعه امن است.

به عنوان وفادار مرد جامعه بازگشایی با محدودیت جمعیت در رستوران ها و کسب و کارهای دیگر او خدا را شکر. او می خواست برای بازگشت به زندگی عادی و در ستایش خدا برای اینکه قادر به انجام این کار. او خدا را شکر او را مجبور به پوشیدن ماسک در محل کار.

او می دانست که خدا ادامه خواهد داد برای محافظت از او را از رمان coronavirus. با وجود آنچه که کارشناسان رسانه و برخی از مردمی در دولت پیشنهاد وفادار مرد همچنان به پوشیدن ماسک. او با حضور شلوغ رستوران ها و دیگر مکان هایی که پوشش صورت نمی شد استفاده می شود.

یک روز دوستان خود را در حال حاضر مهمانی شام به جشن یک زوج سالگرد. وفادار مرد دعا به خدا به آنها را امن نگه دارید.

چند روز بعد برخی از حزب را برانگیخت و از جمله مؤمنان مرد شروع به سرفه کردن. سپس وفادار مرد از دست داد حس خود را از طعم و مزه به حال تنگی در قفسه سینه خود و به نام خود ، بعد از آن که هفته او آزمایش COVID-19. چند روز پس از بستری در بیمارستان تقریبا delirious با درجه حرارت بالا است.

در نهایت او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و بعد از آن درگذشت.

وفادار مرد رو به آسمان به سرعت و به ملاقات پروردگار.

"خدا دعا کردم بارها و بارها برای شما برای محافظت از من از رمان coronavirus" مرد گفت. "من اعتقاد شما را با تمام قلب و روح من. وجود دارد باید برخی از اشتباه است."

خدا نگاه خود را وفادار بنده.

"شما شاهد قتل عام در شهر نیویورک در ماه مارس آوریل و مه" خدا گفت.

"من به مقامات بهداشت حکمت به اجازه دهید همه بدانند به شستن دست های خود را به طور کامل اقامت 6 فوت دور از مردم دیگر و به پوشیدن ماسک برای محدود کردن گسترش COVID-19" خدا گفت.

"من به آنها حکمت به طوری که آنها می تواند کلمه عبور را که ماسک نه لزوما حفظ پوشنده لباس, امن, اما ممکن است کمک به نگه داشتن دیگران امن است.

"رهبران خود را اجازه دهید همه بدانند برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ به خصوص در داخل خانه احزاب گنجانده شده است.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

"من افاضه عقل به رهبران خود را که متوجه خطرات ناشی از COVID-19 و چگونه انسان می تواند از خود محافظت کنند. بسیاری از رهبران خود را ساخته شده مطمئن شوید که آنها ابلاغ به همه. چه بیشتر می تواند من انجام داده اند؟"

من شنیده ام چند بار مثل مرد وفادار در نهایت گیر در سقف خود را در سیل پس از امدادگران در یک قایق موتوری و هلیکوپتر آمد و ارائه شده برای کمک به. هر بار مرد گفت: "من با دعا کردن به خدا, و او در حال رفتن به صرفه جویی در من. من ایمان داشته باشد."

به عنوان COVID-19 تاثیر می گذارد بیشتر و بیشتر مردم در جامعه ما ممکن است ما را به حفظ ایمان ما بلکه تکیه بر حکمت و مهربانی ما با برکت.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب