یوجین لیون شناخته شده به عنوان کارشناس در مستعمرات اسپانیا فلوریدا و سابق ورو بیچ شهر مدیر می میرد 91

جانت Begley ویژه به TCPalm.comمنتشر شده 11:20 AM EDT آوریل 8 سال 2020ورو بیچ — ماهر مورخ یوجین لیون بود به خوب

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

ورو بیچ — ماهر مورخ یوجین لیون بود به خوبی شناخته شده در سراسر جهان به عنوان یک متخصص در مستعمرات اسپانیا فلوریدا و Ais سرخپوستان بود اما عشق خود را از رودخانه شهرستان و محلی آن تاریخ است که رسالت او را به ساکنان ساحل Vero.

لیون درگذشت آوریل 3 بعد از یک مدت طولانی و ستارگان حرفه ای پشت سر گذاشتن چهار فرزند و شش نوه دارد. او 91.

Indian River County مورخ اموزش Stanbridge گفت: این لیون بود که صحبت در جنوب شرق, راه آهن, به, دادن, پیر ساحل Vero ایستگاه قطار ساختمان به Indian River County Historical Society در سال 1983 برای $1.

"همه می خواستم برای نجات ایستگاه راه آهن بود اما ژن که در واقع قادر به انجام آن گفت:" Stanbridge که مشغول به کار با لیون چندین بار در طول سال. "او یک محقق فوق العاده که تا به حال یک عشق واقعی از تاریخچه و می دانستم که اهمیت حفظ پیر ایستگاه قطار."

ساندرا رالز یک عضو هیئت مدیره از ورو عصر یخبندان سایت کمیته به یاد می آورد لیون کمک با ورو مرد پروژه حتی ضبط یک ویدیو در مورد این پروژه به عنوان آن را برای اولین بار آغاز شده است.

او و همکارش باربارا Purdy از دانشگاه فلوریدا و مجذوب شد با کشف شده در ورو بیچ در سال 1915 هنگامی که استخوان انسان پیدا شد در طول پیر اصلی امداد کانال.

"باربارا Purdy می دانستم که او هست و تا به حال نوشته شده از یک کتاب که در آن او و ژن با هم کار می کرد" گفت: رالز. "او فکر می کنیم باید او را به بحث در مورد طرح ما به یک حفاری جدید در سایت. او بسیار تشویق و حمایت از تلاش های ما و امید ما خواهد بود قادر به ایجاد پروژه اتفاق می افتد."

خیلی از لیون پژوهش روشن تاثیر امپراتوری اسپانیا در آمریکا.

از اطلاعات او در کشف استعماری اسپانیایی بایگانی لیون بود قادر به کمک به مل فیشر تعیین محل و شناسایی کشتی های غرق شده Nuestro Señora de اتچا و سانتا مارگاریتا در کلید های فلوریدا آوردن شهرت و ثروت به اواخر شکارچی گنج فیشر.

در علاوه بر این به تاریخی خود را حرفه لیون علاقه مند بود در دولت خدمت به عنوان دستیار شهرستان مدیر Coral Gables در اواخر دهه 1950 و بعد از آن به عنوان شهر مدیر ورو بیچ از سال 1958 تا 1961.

بیشتر: 7 راه برای جشن گرفتن در ساحل گنجینه

در SEFL: کسب و کار پررونق برای برخی از آرایشگران هجوم دستور دولت

او همچنین به عنوان مدیر کسب و کار از سال 1961 تا 1962 برای کنگو موسسه پلی تکنیک کمک به ایجاد یک سیستم دانشگاه برای شهروندان جمهوری کنگو در آفریقای مرکزی است.

لیون و همسرش دوروتی که در سال 2018 شد ازدواج برای بیش از 60 سال بودند و پدر و مادر چهار فرزند است که همه برای زنده ماندن. مارگارت سو افرادی که به Indian River County برنامه ریزی مدیر جان McCoy زندگی در کنار پدر و مادر خود را قبل از او و دوروتی نقل مکان کرد و به Brennity از ورو بیچ در سال 2017. دیگر کودکان شامل پسر کنت و دختران Katharine و مری بث و شش نوه دارد. برادر دوقلوی او و قدیمی ترین نوه predeceased او.

در حالی که بسیاری از مردم می دانستند لیون برای سهم خود را به تاریخ این روابط به خانواده که پدر کیت به یاد می آورد که در مورد خواسته پدر او.

"همراه با ارتفاع خود او در گذشته بسیاری از بهترین ویژگی های خود را به نوه — وفاداری به کسانی که به شما عشق و محبت و میل به حق اشتباهات جهان گفت:" کیت لیون Reeve. "او فوق العاده روح و عشق پوچ بود و فقط یک پدر است."

جان McCoy در به نام پدر در قانون "یک مرد از عقل و صداقت و مهربانی" و گفت: لیون اختصاص داده شده بود به خانواده اش به اشتراک گذاری عشق خود را از تاریخ با آنها.

"یک مورد که من پیدا کردم بسیار جالب در مورد او حرفه ای: او به زبان اسپانیایی مسلط و تعلیم خود را به خواندن اسپانیایی قرون وسطی به طوری که او می تواند ترجمه دست نویس اسپانیایی خطی از 1600s" گفت: McCoy. "چند وجود دارد محققان با استفاده از این توانایی و آن را به وسیلهی او تا حد زیادی در منبع اصلی پژوهش است."

همراه با همسر اواخر لیون بود عضو موسس مسیح توسط دریا Methodist Church در ورو بیچ. او به عنوان یک روحانی رهبر usher تیم, رهبر, معلم مدرسه یکشنبه و در چندین کلیسا تخته.

خانواده خواسته است که کمکهای مالی در لیون حافظه توان به مسیح توسط دریا کلیسا 3755 دولت جاده A1A ورو بیچ فلوریدا 32963. برنامه ای برای یادبود اعلام خواهد شد توسط خانواده در تاریخ بعد.

برای جامعه بیشتر اخبار در مورد افراد و مکان ها در Indian River County, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک.

در خبری دیگر: وجود مقدار زیادی چربی از گوشت گاو, اما آن را به شما هزینهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن