ثبت نام برای رودخانه هند کالج ایالتی تابستان کلاس می بیند کمی کاهش با وجود COVID19

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:05 PM EDT مه 6 2020فورت پیرس — رمان coronavirus تا به حال اثر

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

فورت پیرس — رمان coronavirus تا به حال اثر کمی در رودخانه هند کالج ایالتی ثبت نام برای ترم تابستان آغاز می شود که روز شنبه.

در روز سه شنبه 6,793 دانش آموزان تا به حال ثبت نام برای شش هفته اول ترم تابستان کمتر از 2% کاهش از سال قبلی سوابق نشان می دهد.

ثبت نام برای ترم تابستانی تا کمی با 161 دانش آموزان از 1,780 به 1,941 — کالج مقامات گزارش شده است.

بیشتر: Indian River State College تعویق فارغ التحصیلی در میان coronavirus نگرانی

امسال تابستان کلاس ها به آموزش داده می شود به طور کامل آنلاین. کالج چرخد و به آموزش مجازی در ماه مارس زمانی که مدارس ایالت بسته به دلیل بیماری همه گیر.

حداقل تغییر در ثبت نام می آید به عنوان کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور دست به گریبان با کاهش تابستان ثبت نام و افزایش عدم اطمینان در مورد چگونگی ترم پاییز را نگاه کنید.

"داستان ما این است که فقط کمی متفاوت" گفت: Andy Treadwell, IRSC اداری مدیر قانونگذاری و اجرایی ارتباطات است. "ما غافلگیر شده که در آن ما خودمان را" روز قبل از شروع تابستان, جلسه, او گفت:.

Treadwell نسبت کالج ادامه داد: ارتباط تلاش برای مثبت نشان دهد و از دانش آموزان است.

کالج, دانشجو, بخش خدمات است به نام "هزاران نفر از دانش آموزان" به آنها اطمینان کلاس ها هنوز هم در حال ارائه و کالج "باز برای یادگیری" Treadwell گفت.

بیشتر: دانش آموزان در حال انجام همه چیز': IRSC حرکت پرستاری clinicals آنلاین به دلیل COVID-19

دانشگاه دانش آموزانی که ثبت نام در جای دیگر اما ممکن است به خانه بازگشت و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر نیز تماس گرفته شد, او گفت:.

IRSC دیده است یک افزایش در تعداد گذرا-برنامه های کاربردی دانشجویی به عنوان یک نتیجه, او گفت:.

کالج مقامات همچنین پیش بینی بیشتر دانش آموزان برای ثبت نام برای جلسه B به عنوان آن در ژوئن 24 تاریخ شروع نزدیک Treadwell گفت.

یکی Martin County High School senior سابرینا قیمت, 18.

"من نمی تابستان چون ما از لحاظ فنی هنوز در دبیرستان" قیمت گفت. "من هرگز فکر نمی کردم در مورد تاخیر در آموزش و پرورش من," او گفت: هر چند او می تواند درک احتمالا انجام این کار اگر او از رفتن به کالج.

بیشتر: IRSC به تعویق انداختن مهلت درخواست برای ریاست جمهوری جستجو به دلیل coronavirus

او قصد دارد به پایان خود AA در رشته پرستاری در IRSC و امیدوار است تا در ادامه به دانشگاه فلوریدا به دست آوردن تخصصی رشته پرستاری.

با وجود این اعداد مثبت گزارش شده برای تابستان, جلسه, آن را هنوز هم بیش از حد به زودی به در نظر گرفتن سقوط ثبت نام شماره Treadwell گفت. آیا در کلاس های حضوری را سر هم ناشناخته است, او گفت:.

سقوط ثبت نام باز می شود ژوئن 29 و کلاس شروع Aug. 19 با توجه به تقویم مدرسه است.

"آن را سخت به ساکن در چه پاییز را نگاه خواهم برای ما در حال حاضر" Treadwell گفت.

"ما در حال ادامه برای تمرکز در تابستان را در به عنوان بسیاری از دانش آموزان و امیدوارم بازگرداندن بسیاری از دانش آموزان," او گفت:.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن