نخبگان راه های هوایی می پردازد رسیده لایحه به عنوان ورو شورای شهر تایید فرودگاه هزینه های کاربر برای شرکت های هواپیمایی

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:28 PM EDT مه 5 سال 2020ورو بیچ — نخبگان ایرویز قصد دارد برای ا

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

ورو بیچ — نخبگان ایرویز قصد دارد برای از سرگیری پروازها در اینجا جمعه این زمان به عنوان شهر اولین, رسمی, شرکت هواپیمایی حامل مقامات گفت.

شورای شهر روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب یک کاربر-ساختار هزینه برای شرکت هواپیمایی حامل است که مطابق با مدارک و تنظیم یک حساب کاربری پوشش سه ماه از هزینه های کاربر. خطوط هوایی تجاری است که موفق به واجد شرایط به عنوان یک حامل هنوز هم می تواند زمین در ساحل Vero منطقه ای فرودگاه اما در رده های مختلف موضوع به هزینه های بالاتر.

زمان از جوهر بود به تصویب ساختار هزینه از آنجا که نخبگان برنامه ریزی شده برای از سرگیری پروازهای, شهرستان, مدیر مونت می افتد گفت. بدون قطعنامه در محل نخبگان — و یا هر هواپیمایی می تواند زمین در شهرستان فرودگاه به صورت رایگان گفت: وکیل پیتر Kirsch استخدام به مشورت با شهر در مورد قطعنامه.

بیشتر: نخبگان ایرویز برنامه به ادامه ورو بیچ پرواز در ماه مه به عنوان مسئولان شهرستان گام به اتهام هزینه های فرودگاه

بیشتر: کمک های مالی فدرال برای کمک به گنج ساحل فرودگاه بازیابی از coronavirus مربوط به ضرر و زیان

در ماه مارس شورای فسخ قرارداد خود را با نخبگان به ارائه خدمات مسافر به دلیل عدم پرداخت هزینه. نخبگان پروازهای لغو شده در مارس و آوریل به دلیل COVID-19 محدودیت.

اما با توجه به اداره هوانوردی فدرال این شهر نمی تواند منع هواپیمایی تجاری از فرود در آن فرودگاه بدون خطر کمک های مالی فدرال Kirsch شناخته می گفت.

همانطور که از صبح روز سه شنبه نخبگان پرداخت کرده بود $16,695.95 آن را بدهکار این شهرستان برای استفاده از فرودگاه بین ماه های ژانویه و مارس می افتد گفت: شورای.

برای واجد شرایط به عنوان یک حامل نخبگان در حال حاضر به ایجاد یک حساب کاربری با $11,279.90 که پوشش سه ماه از پیش بینی اتهامات مقامات گفت: در هفته گذشته. نخبگان نشان داده است این برنامه به درخواست یکشنبه برای یک نامه اجازه می افتد گفت.

این داستان به روز خواهد شد.

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن