تجهیزات الکتریکی بهبود به منظور بهبود قابلیت اطمینان از ناپل کارخانه آب

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:31 PM EDT 22 مه سال 2020شهر ناپل تصفيه آب اخذ شده است قابل توجهی ت

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

شهر ناپل تصفيه آب اخذ شده است قابل توجهی تجهیزات الکتریکی پیشرفت است که می تواند کمک به گیاه انجام بهتر در طول طوفان و قطع برق.

ناپل شورای شهر در این هفته رای دادند 6-1 به تصویب $2.8 میلیون قرارداد برای ساخت و ساز به ارتقاء تجهیزات الکتریکی در تصفيه آب. این شهرستان اهدا شد قرارداد ساخت و ساز به ادو Gallie برقی مستقر در ملبورن فلوریدا.

ناپل تصفيه آب آب را فراهم می کند به ساکنان شهر و برخی از ساکنان در unincorporated ذغال سنگ شهرستان است.

بیشتر: چهار مصنوعی صدف صخره ساخته شود در راک کریک در ناپل

بیشتر: ناپل برای تصمیم گیری در مورد چهارم جولای رژه آتش بازی, بعد, در, مه, ژوئن,

آب تصفيه در اصل ساخته شده در سال 1954 اما چند شده ساخته شده اند و پس از آن برای افزایش گیاه اندازه و ظرفیت گفت: باب میدلتون آب و برق مدیر برای شهر ناپل.

تجهیزات الکتریکی که در خدمت تصفيه 35 سال یا مسن تر با توجه به شهرستان یادداشتی در مورد این پروژه است.

احتمال خرابی تجهیزات را افزایش می دهد با تجهیزات و شهرستان نیاز به قادر به تکیه بر نمی داشتن شکست در کارخانه میدلتون گفت.

"این است که قابلیت اطمینان را به مطمئن شوید که تمام قطعات برقی در این کارخانه را یک منبع خوبی از قدرت و آنها در حال اجرا است و ما می توانیم حفظ آنها را به انجام کار خود" منچستر گفت.

چه تجهیزات به روز رسانی خواهد شد?

تجهیزات است که خواهد شد به روز رسانی از طریق شهرستان پروژه مانند کنترل موتور, مراکز توزیع قدرت در اطراف گیاه است.

"این فقط یک ساده تابلو برق در خانه خود" شهر ناپل مدیر چارلز چپمن گفت: شورای شهر در 20 جلسه. "این یک تعهد بزرگ."

آب تصفيه دریافت برق از انرژی خورشید و نور است. که قدرت توزیع شده است به موتور مراکز کنترل و موتور کنترل مراکز و سپس ارائه قدرت به تجهیزات الکتریکی در سراسر گیاه میدلتون گفت.

تابلوهاي در کارخانه را نیز به روز شود. تابلو است که یک قطعه از تجهیزات است که اجازه می دهد تا این گیاه برای انتقال به ژنراتور برق اگر قدرت از FPL می رود در یک طوفان یا طوفان میدلتون گفت.

ارتقاء به تابلوهاي تغییر خواهد کرد که توانایی انتقال قدرت از دستی به اتوماتیک.

"در آن طول می کشد دور عنصر انسانی از آن و باعث می شود آن را بیشتر 100% مکانیکی و الکتریکی" منچستر گفت.

هر دو موتور مراکز کنترل و تابلوهاي در گیاه تجهیزات مهم اما نیاز به ارتقاء به دلیل سن و چالش پیدا کردن قطعات یدکی با توجه به شهرستان یادداشتی در مورد این پروژه است.

بیشتر: Beachgoers لذت بردن از هوای گرم و آفتابی آب و هوا در ناپل

بیشتر: ناپل بازیکنان نشان دادن یکی از اولین مجوز زوم پخش در آمریکا

طراحی ارتقاء تجهیزات توسط جانسون مهندسی است که در حال حاضر کامل میدلتون گفت. ساخت و ساز در پیشرفت است و انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن با هدف تکمیل برنامه ریزی شده در مارس 2021.

"وجود دارد 40 سال از زندگی که ما فقط نفس به آن گیاه و با ارتقاء دیگر ما انجام داده اند ما را بسیار قابل اعتماد گیاه پس از این بخش انجام شده است" منچستر گفت.

در طول بحث از این پروژه قبل از رای شهر ناپل نمایندگان در نظر گرفته که در آینده از تصفيه آب.

"در چه نقطه ما در این سن از امکانات ما به سن ما گیاهان و یا عملیات ما و شروع به دنبال آن در راه های مختلف به جای به طور مداوم به دنبال تعمیر؟" عضو شورای مایک McCabe پرسید.

McCabe شد تنها رای در برابر تصویب این شهرستان ساخت و ساز قرارداد با ادو Gallie الکتریکی است. McCabe گفت: پیشرفت های مورد نیاز برای نگه داشتن گیاه به آب در حال اجرا در شهرستان استانداردهای اما او قبول نمی کنند از $100,000 احتمالی شورای شهر اضافه شده به قرارداد ساخت و ساز.

در اوایل این سال قبلی ناپل شورای شهر تصویب خرید سه اضطراری ژنراتور برای تصفیه آب کارخانه هزینه در حدود $782,000.

ژنراتورهای جدید جایگزین خواهد شد دو موجود از ژنراتور است که در خدمت تصفيه آب یکی که تجربه شکست در 2019 با توجه به شهرستان در دستور کار یادداشت بر روی تجهیزات پروژه.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن