مقامات انتخابات صورت 'پویا و در حال تغییر وضعیت

دارا کام سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 3:25 PM EDT Jun 30, 2020تالاهاسی --- در صورت سپر حرارت چک و قلم یکبار مصر

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

تالاهاسی --- در صورت سپر حرارت چک و قلم یکبار مصرف هستند و فقط برخی از پادمان فلوریدا مقامات برنامه ریزی برای استخدام به مبارزه با COVID-19 آنها به عنوان بند برای انتخابات در ماه اوت و نوامبر است.

جمعی فلوریدا 67 شهرستان ناظران انتخابات باید دهه تجربه در پاسخ به بلایای طبیعی. آنها combatted طوفان, گردباد سیل و آتش سوزی و حتی تاریخی بوش v. گور بحران در سال 2000.

اما این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه یک فاجعه از نوع های مختلف نما یک تهدید ناشناخته است که وادار کردن مقامات انتخابات به برنامه ریزی برای استمرار امکانات.

"این بسیار چالش برانگیز" Leon County سرپرست از انتخابات خوانده شده را علامت یرلی که مشغول به کار در انتخابات صنعت برای بیش از سه دهه گفت: سرویس خبری فلوریدا.

مقامات انتخابات به چه یرلی به نام "خشک اجرا" در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری به عنوان رمان کروناویروس که باعث بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19 به سرعت گسترش از طریق دولت در ماه مارس است.

تعداد COVID-19 موارد سر به فلک کشید در فلوریدا در طول چند هفته گذشته باعث شد دولت و مقامات محلی برای توقف و یا کاهش سرعت بازگشایی اقداماتی بود که با هدف احیای اقتصاد است. حتی به عنوان COVID-19 موارد سنبله مقامات بهداشت عمومی پیش بینی موج دوم این سقوط می تواند به همان اندازه و یا بیشتر بكوبد.

انتخابات سرپرستان در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از مشکلات است که فوران در مارس مقدماتی زمانی که آنها در مواجهه با لغو زود هنگام رای گیری و انتخابات در روز رای گیری سایت در آخرین لحظه نظر سنجی-کارگر غیبت و اندک منابع از ضد عفونی کننده دست و دیگر مواد ضد عفونی کننده عوامل است.

آنها در حال خرید بدون تماس دماسنج برای بررسی نظرسنجی کارگران درجه حرارت. آنها در حال برنامه ریزی برای راه اندازی منظقه چادر بنابراین رای دهندگان می تواند رها کردن پست الکترونیکی-در برگه های رای بدون خارج شدن از اتومبیل های خود را. آنها در حال ارسال اطلاعات کارت به رای دهندگان اجازه می دانم که اگر رای گیری سایت تغییر کرده است.

و آنها در حال کاهش تعداد "نقاط لمسی" برای رای دهندگان و نظرسنجی کارگران و همه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری بسیار مسری که مربوط به بیش از 3,600 مرگ و میر در فلوریدا که از سه شنبه.

Hillsborough County سرپرست از انتخابات کریگ Latimer خواهد تکیه بر چهره سپر و پلکسی گلاس موانع جداگانه نظرسنجی کارگران و رای دهندگان. Latimer را نیز داوطلب خدمت سربازی یکی از شهرستان شلوغ ترین انتخابات بعد مکان برای استفاده در طول دو هفته رای گیری اولیه دوره است. او با ترکیب برخی از سایت های رای گیری با توجه به از دست دادن از 21 روز انتخابات حوزه --- کمی کمتر از 9 درصد --- از مکان های در دسترس همه به خاطر COVID-19.

"یک چیز در مورد سرپرستان است انعطاف پذیری" Latimer, رئيس جمهور از فلوریدا ناظران انتخابات انجمن گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "زندگی در فلوریدا یکی از چیزهایی که ما همیشه به حال آماده سازی برای این است که طوفان و کار در اطراف آن است. و پسر از یک تفنگ آنها درست در وسط اصلی ما انتخابات و آنها می توانند در ما به طور کلی بیش از حد. بنابراین من فکر می کنم آن را فقط یک ماده از احتمالات است."

بزرگترین نگرانی در حال حاضر با این حال "این است که جامعه در بزرگ" Latimer گفت.

"ما در حال دیدن این خوشه در COVID-19 موارد است. این خطرناک است و مردم باید به هشدارها وجود دارد. ما در حال کار بسیار سخت در دفتر ما و اگر شما یک کارمند هستید شما در حال گرفتن درجه حرارت خود را گرفته و شما با پوشیدن یک ماسک. ما واقعا در تلاش برای مقابله با این حق در حال حاضر," او اضافه شده است.

رای دهندگان در سراسر کشور خواهد شد تنوع از اقدامات حفاظتی در صورتی که تصمیم به بازیگران برگه های رای در فرد در طول Aug. 18 اولیه انتخابات و نوامبر. 3 انتخابات عمومی.

برای مثال در حالی که Latimer را تست درجه حرارت از نظرسنجی کارگران او نمی خواهد نیاز به رای دهندگان به موضوع به دماسنج صفحه نمایش. نه Broward County سرپرست از انتخابات پیت Antonacci که منصوب سابق فرماندار تگزاس ریک اسکات دو سال پیش به سر دولت دومین انتخابات ،

"من نمی مطبوع کسی قانون اساسی حق" Antonacci گفت: سرویس خبری اضافه کرد که دماسنج و ماسک صورت در دسترس خواهد بود برای رای دهندگان در صورتی که می خواهید آنها را.

اما یرلی گفت: برخی از Leon County رای گیری سایت ممکن است نیاز به حرارت چک در روز انتخابات.

"اگر این چیزی است که رای گیری در سایت نیاز به, ما می توانیم آنها را مجبور به تغییر است. ما باید این گزینه از حرکت رای دهندگان خارج از سایت که به یک مکان جدید. به طوری که یک نقطه تصمیم گیری ما در حال تلاش به وزن به عنوان ما را نهایی ما برنامه ای برای انتخابات آینده" او گفت:.

برای به حداقل رساندن تماس با طول فرد رای گیری Antonacci گفت: رای دهندگان دیگر را به دست خود مجوز رانندگی به نظرسنجی کارگران قبل از اخذ برگه های رای خود.

"ما در حال غرق است که همه ما باید یک دستگاه دستی است که می تواند خود را بخوانید DL," او گفت:.

او همچنین با ارائه تک-استفاده از پلاستیک-روکش قلم برای رای دهندگان به ثبت نام و پر کردن برگه های رای خود.

"هر مرکز خواهد شد بسیاری از دست عفونی مقدار زیادی از الکل مقدار زیادی از دست دستمال مرطوب. ما فقط در حال رفتن به سهام آنها را" Antonacci اضافه شده است.

مانند Antonacci و دیگر سرپرستان یرلی است جوراب زنانه ساقه بلند در ضد عفونی لوازم و او را به هر مرکز رای دهی سایت اضافی $200 برای پوشش عمیق تمیز کردن هزینه های پس از انتخابات است.

اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب disparages آرا-توسط-mail روند به عنوان یک فرصت برای تقلب انتخابات شهرستان مقامات در بیشتر قسمت ها در حال تشویق رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند توسط ایمیل گزینه ای که در دسترس بوده و به فلوریدا از سال 2002.

برخی از ناظران انتظار برای دیدن درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای ،

"ما حزبی حمایت رای-توسط-mail در این دولت است. این یک تایید شده روش. این دولت روش. حتی رئیس جمهور آن استفاده می شود" Latimer گفت.

یرلی به نام پست الکترونیکی-در رای گیری یک "بیمه" برای رای دهندگان در میان عدم اطمینان ناشی از COVID-19.

"این چنین پویا و در حال تغییر وضعیت است." "ما در تلاش هستیم که برنامه های انعطاف پذیر و ... آن را ممکن است به نوبه خود که آن را یک معامله بزرگ در ماه اوت است. اما پس از آن در پاییز امسال می تواند با آنچه که ما از طریق این گذشته نگاه بهار مانند بازی کودکان است."

ناظران هشدار داد که فلوریدا که نشان می دهد تا در فرد به بازیگران آراء --- به خصوص در روز انتخابات --- باید صبور باشید.

"این رفتن به یک فرایند آهسته تر. ما در حال رفتن به اجتماعی فاصله. ما را حفظ حریم خصوصی و غرفه گسترش کمی. ما در حال کاهش نقاط لمسی برای نظر سنجی ما کارگران است. ما در حال رفتن به پاک کردن همه چیز پایین" Latimer گفت.

در Broward شهرستان است که برای بدنام ارسال نتایج انتخابات پس از انتخابات در 7 p. m. مردم "باید معقول و منطقی انتظارات در مورد نتایج انتخابات شب" Antonacci گفت.

"برای بخشی از من, من قصد دارم برای شکستن گردن من به ضرب و شتم میامی و غرب پالم" او quipped با اشاره به Broward جنوبی و شمالی همسایه است. "رقابت خوب است. و آن را به یک چوب اندازه گیری منظم مردم را درک کنید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن