خوردن امن: غذای آماده در takeout (و دیگر مواد غذایی)

در هفته های پس از این امن تر-در-خانه فرمان به اثر رفت و در لس آنجلس, ما تا به حال به یاد بگیرند که برای انجام

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

در هفته های پس از این امن تر-در-خانه فرمان به اثر رفت و در لس آنجلس, ما تا به حال به یاد بگیرند که برای انجام بسیاری از کارهای متفاوت است. راه که در آن ما مطالعه و کار و برقراری ارتباط و تعامل فیزیکی با یکدیگر باید همه به طور چشمگیری تغییر.

بنابراین بیش از حد با ما چگونه خوردن و فروشگاه برای مواد غذایی است. در عین حال حتی با محدود کردن سفر به بازار و بسیاری از رستوران ها تبدیل به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل بسیاری از ما هنوز هم سوال در مورد چگونه به بهترین رسیدگی به مواد غذایی ما را به خانه های ما.

ما تبدیل به کاترین نجار استاد پزشکی دانشکده پرستاری و بهداشت عمومی در دانشگاه UCLA مرکز برای تغذیه انسان و متخصص در ایمنی مواد غذایی و تغذیه برای راهنمایی در takeout, خرید, و بهداشت مواد غذایی.

آن را امن برای سفارش بایگانی اطلاعات?

اجماع عمومی این است که آن را's امن است. وجود دارد'هیچ شواهدی وجود دارد که coronavirus انجام شده است در مواد غذایی و یا منتقل شده توسط مواد غذایی است.

فقط به دقت و توجه در انتخاب رستوران شما واقعا اعتماد. بسیاری از ما دریافت اعلامیه و دیده تبلیغات از رستوران ها برجسته سازی مواد غذایی خود را, شیوه های ایمنی. اگر شما هر گونه شک در مورد یک رستوران خاص فقط دون'تی از آنها سفارش.

می توانم COVID-19 از takeout جعبه یا کیسه?

این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی است که از تنفس و ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و دارو را هر دو به این نتیجه رسیدند که وجود دارد'تی هر گونه شواهدی وجود دارد که این ویروس منتقل می شود از طریق بسته بندی مواد غذایی.

بنابراین پاسخ کوتاه است. از آنجا که شما دان't استنشاق و یا خوردن ظروف مواد غذایی خود را می آید, در, مسئله اصلی این است که دست خود را که در تماس با بسته بندی به خصوص اگر آن را توسط کسی که با این ویروس آلوده. Wآنکه احتمال انتقال در این راه بسیار کم وجود دارد اقدامات احتیاطی شما باید.

پوشیدن یکبار مصرف لاتکس, دستکش, اگر ممکن است, زمانی که پذیرش و یا چیدن سفارش خود را; اگر شما در حال انجام این کار در فرد پوشیدن ماسک. خالی کردن غذا از رستوران های پلاستیکی یا مقوایی ظروف بر روی غذاهای خود را و سپس دور انداختن بسته بندی جعبهes یا کیسهs. اگر شما با پوشیدن دستکش و شما می توانید آنها را حذف کنید اما در هر صورت مطمئن شوید که به استفاده از ضد عفونی کننده دست و یا دست خود را کاملا بشویید و صورت خود را لمس نمی قبل از انجام این کار. استفاده از خود را در ظروف.

در حال حاضر لذت بردن از مواد غذایی خود را!

آن را امن تر به سفارش بایگانی اطلاعات بيشتر به فروشگاه برای مواد غذایی در بازار ؟

از آنجا که قرار گرفتن در معرض بیشتر به دیگران زمانی که ما به بازار ممکن است آن را امن تر به بایگانی اطلاعات و یا تحویل. اما هزینه های می تواند اضافه کردن به طوری که شما را به یک سفر به بازار سعی کنید به مولد و خرید همه چیز شما نیاز به در یک دیدار. دستکش بپوشید اگر شما آنها را داشته باشد. آوردن یک لیست و حرکت به سرعت از طریق فروشگاه. اجتناب از لمس کردن صورت خود راو فراموش نکنید که به پوشیدن ماسک.

مهمتر از همههنگامی که شما دریافت صفحه اصلی از بازار شستن دست های خود را! به عنوان با takeout بسته بندی وجود دارد بدون نیاز به پاک کردن و یا پاک کردن هر جعبه و می توانید. فقط باز کردن مواد غذایی خود را. و حدس می زنم آنچه شما باید انجام دهید پس از آن ؟ راست: شستن دست های خود را دوباره.

آنچه در مورد تولید ؟ من باید شستن میوه ها و سبزیجات با آب و صابون?

مانده از صابون و مواد شوینده می تواند جذب تولید و خوردن باقی مانده از آنها می تواند شما را بیمار است. هنگامی که خود را شستشو تولید چوب با سرد آب در حال اجرا. شما می توانید با این حال شستن میوه ها و سبزیجات که دارای پوست مانند پرتقال و موز و سیب زمینی را با یک برس یا اسفنج.

چقدر مهم هستند دستکش ؟

دستکش شما می توانید محافظت از مواجهه با ویروس ها که ممکن است در حال حاضر بر روی سطوح. بزرگترین چیزی که به یاد داشته باشید در مورد پوشیدن دستکش را به دست و صورت خود را, به خصوص اگر شما با پوشیدن آنها را در حالی که خرید در فروشگاه مواد غذایی. هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی حتما آنها را قبل از ورود به خانه خود را. فکر می کنم از خانه خود را به عنوان یک منطقه امن. اگر شما با پوشیدن یک ماسک آن را خاموش با استفاده از تسمه به خصوص اگر شما در حال حاضر گرفته شده دستکش های خود را خاموش. شما حتی ممکن است بخواهید برای حذف کفش خود را. هنگامی که در شک, شستن دست های خود را.

من شده اند به بازار در چند هفته و برخی از مواد غذایی است که در گذشته تاریخ انقضا آن. آیا من می توانم هنوز هم به خوردن آن ؟

این بستگی به مواد غذایی است. با مواد غذایی خشک مانند پاستاها و غلات شما احتمالا خوب خواهد بود. بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که آن را ممکن است تبدیل به بیات. شما باید بیشتر در مورد مواد غذایی فاسد شدنی پس از این آمده از بافت زنده. اعتماد به حواس خود را. نگاه در مورد مواد غذایی. بوی آن. اگر آن را به نظر می رسد بد یا بوی بد آن بازی شیر یا خط.

وجود دارد هر گونه مواد غذایی که من باید غذا خوردن در این زمان استرس?

شما می خواهید به تمرکز بر روی خوردن مواد غذایی که به تقویت سیستم ایمنی بدن شما. رنگارنگ میوه ها و سبزیجات حاوی آنتی اکسیدان ها است که کمک به حفظ سلامت موانع به بیماری است. پرتقال میوه ها و سبزیجات سرشار از ویتامین A یک ماده غذایی کلیدی سیستم ایمنی بدن است که وابسته به. تیره سبزیجات برگ حاوی آهن است که ما افزایش سلول های قرمز خون. این مهم است که پروتئین کافی در رژیم غذایی ما از آنجا که بسیاری از سیستم ایمنی بدن تکیه بر پروتئین است. علاوه بر غلات سبوس دار و حبوبات حاوی روی یک عنصر کلیدی و مهم در مبارزه با بیماری در حالی که آجیل سرشار از سلنیوم است که کمک می کند تا برای حفظ سالم پاسخ ایمنی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب