اوایل لاک پشت دریایی تودرتو فصل می تواند نتیجه های گرم خلیج فارس آبهای

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 AM EDT مه 7 سال 2020لاک پشت دریایی تودرتو فصل آغاز شده در اوایل س

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

لاک پشت دریایی تودرتو فصل آغاز شده در اوایل سال جاری و برخی بر این باورند که گرم خلیج درجه حرارت ممکن است به این دلیل.

ذغال سنگ شهرستان اصلی زیست محیطی متخصص Maura کاروس ثبت اولین لانه آغاز مارس 21. پابرهنه, ساحل, Parkshore و مارکو جزیره همه قابل رویت سایت های تودرتو زودتر از سال گذشته است.

کاروس وجود دارد گفت: 46 لانه سراسر شهرستان نزدیک به 30 بیش از داشت و از این زمان در سال گذشته است.

"(آب گرم) نوع جرقه آنها را به شروع به در آمدن و لانه" کاروس گفت.

کاروس همچنین گزارش شده 63 غلط می خزد تا کنون در این سال در حالی که 22 ثبت شد در سال گذشته در این زمان. غلط خزیدن است که از یک لاک پشت دریایی می آید به ساحل اما نمی دراز او کلاچ.

"فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مشغول تابستان!" او نوشت: در بارگیری به روز رسانی ایمیل.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی رکورد-مثل گرمای جنوب غربی فلوریدا, بهار سال جاری, و درجه حرارت آمار 90s در اواسط ماه مارس.

بیشتر از بیشتر داغ, آب و هوا بر راه برای جنوب غربی فلوریدا به عنوان فشار غالب

چارلز Gunnels دانشیار رفتار حیوانات در دانشگاه بین المللی چابهار گفت: اوایل تودرتو با توجه به گرم شدن درجه حرارت می تواند یک بیت از یک شمشیر دو لبه است.

از یک سو افزایش درجه و دمای سطح دریا می تواند شاخصی از تغییر آب و هوا, اما در اوایل تودرتو می تواند نشان می دهد که لاک پشت های دریایی در حال درستی در پاسخ به این تغییرات.

Gunnels گفت: آن هنوز روشن نیست اگر زود تودرتو است نشانه ای از یک دوره طولانی یا نه.

"آنچه روشن است این است که این داغتر درجه حرارت هوا با افزایش دما از سواحل و افزایش ساحل دما بر فرزندان به عنوان تبدیل شدن آنها به زن مغرضانه" او گفت:. درجه حرارت گرمتر به معنی بیشتر زنان کشی و کمتر از مردان است.

سرخ لاک پشت ها در فلوریدا نشان داده اند و نه خوب پاسخ به گرم شدن دمای اما برخی از شمالی جمعیت شده اند قادر به پاسخگویی به درستی با توجه به 2012 مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی می باشد.

"ما نمی دانیم که چرا" Gunnels گفت. "بسیاری از این مطالعات بسیار اخیر و به نوعی با ابتلا به انتظارات مرتبط با تغییر آب و هوا. ما در مواجهه های جغرافیایی جنوبی به نظر نمی رسد برای پاسخ به دریا دمای سطح و اگر ما دیدن پاسخ آن را نشانه خوبی است."

در ضمن محافظت از جنوب غربی فلوریدا مانیتور سرخ لاک پشت دریایی لانه در Keewaydin جزیره است. کتی Worley های محافظت از مدیر محیط زیست, علم ثبت کرده است هشت لانه تا کنون در این جزیره است.

"این کمی زود به عنوان ما در بر داشت اولین آشیانه در پایان ماه آوریل" Worley گفت. "آب کمی گرمتر به طوری که ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار داده اند."

بیشتر: لاک پشت دریایی تودرتو فصل شروع می شود به زودی در سواحل ساکت تر

در سال گذشته محافظت یافت شکستن رکورد 448 لانه در Keewaydin.

سواحل آرام شده است با توجه به کروناویروس تعطیلی, اما آنها پس از بازگشایی شد. نه Worley و نه کاروس متوجه هر گونه تفاوت در تودرتو با عادات مردم آمدن به سواحل.

"لاک پشت نمی مراقبت از آنها می آیند تا در شب و آنها لانه" Worley گفت. "مردم در حال رفتن به تحت تاثیر قرار چه لاک پشت های انجام شده برای قرن ها."

بیشتر: محبوب لاکپشتهای سنبله و گاس به ناپل بازگشت صاحبان پس از ناپدید شدن از حیاط خلوت

اما کاروس گفت که او تا کشف حفره های در شن و ماسه است که مردم را نادیده گرفته اند برای پر کردن در. این چاله ها نه تنها یک خطر برای لاک پشت های آینده در ساحل به لانه بلکه به مردم است. Shes خواست مردم برای پر کردن حفره های آن انتخاب کنید تا به سطل زباله و حمل هر گونه چتر یا صندلی با آنها را قبل از آنها ترک شن و ماسه.

هنگامی که لاک پشت لانه در بر داشت در ساحل کارگران را با طناب آنها را به هشدار عمومی است. آن را در برابر قانون فلوریدا به لمس و یا مزاحم تودرتو لاک پشت hatchlings یا لانه.

"لاک پشت ها بسیار حساس هستند و به مردم و مردمی می تواند باعث لاک پشت ها برای رفتن در آب" کاروس گفت. "اگر آن اتفاق می افتد به اندازه کافی لاک پشت می تواند رها کردن کلاچ خود را در دریا."

اگر هر کسی اتفاق می افتد در سراسر یک لاک پشت های عقب ماندن یک فاصله امن کاروس گفت.

"ما را به خواندن آهنگ های خود را در صبح و اگر مردم در راه رفتن بیش از همه آنها ما را نمی تواند تعیین," او گفت:.

در Keewaydin, Worley و محافظت نیز راه اندازی موانع در اطراف لانه.

"اگر شما هر گونه پرچم در ساحل و یا قفس تنها ماندن — به خصوص سگ آنها می خواهم برای پیدا کردن تخم مرغ" Worley گفت. "نگه داشتن سگ در یک دسته سه تایی اگر شما آنها را."

"مردم باید به ویژه توجه" Gunnels گفت. "به عنوان یک پاسخ به تغییرات دما (لاک پشت) خواهد بود تاکید کرد بنابراین مردم باید به این باشد که خیلی بیشتر مسئول است."

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب