دکتر اردن Taillon با این نسخهها کار به اعتصاب COVID-19. برادر خود را MLB پارچ جیمسون, است, بزرگترین فن

برایان کونای فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 23, 2020دکتر اردن Taillon رشد عا

توسط ABTINNEWS در 3 تیر 1399

دکتر اردن Taillon رشد عادت کرده اند به ویژه که در برادر کوچکترش جیمسون.

که چه اتفاقی می افتد زمانی که برادر کوچک شما اتفاق می افتد به آس از لیگ اصلی بیس بال تبادل کارکنان که جیمسون تبدیل شده است برای پیتسبورگ دزدان دریایی است.

اما اردن شده است در جلو و مرکز در مبارزه با کروناویروس. در طول 39 روز در ماه مه و ژوئن کیپ مرجانی اقامت در انجام وظیفه برای همه اما دو روز بین تغییرات در کیپ کرال بیمارستان لی بیمارستان یادبود و سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی. متخصص به عنوان یک ریه و مراقبت های ویژه متخصص او را صرف بخش عمده ای از های اخیر حجم کار در ICU.

"چیزی مانند این واقعا باعث می شود شما متوجه شور و شوق خود را" اردن گفت. "اگر شما در حال کار بر 37 از 39 روز و شما نمی سوزاند و شما تقریبا به دنبال به جلو به رفتن به مبارزه با این کار باعث می شود شما متوجه من تصمیم درست برای رفتن به پزشکی. من که خدا قرار داده و من و این جایی است که من تصور می شود."

جیمسون تعجب نیست که برادر خود قرار داده و خود ایمنی پشت سر دیگران و داشتن رشد کرده تا با او به عنوان یک رهبر طبیعی به دنبال.

"او باور نکردنی ویژگی های رهبری و او واقعا همیشه به حال کسانی که به" جیمسون Taillon گفت. "من فکر می کنم او با چیزی کمی متفاوت به عنوان دور به عنوان یک رهبر. او بازی های ورزشی, او با بازی تنیس در دانشگاه و آموخته ارزش بودن در یک تیم و دیگران بهتر است."

اردن بود و سه بار همه آمریکایی در تیم تنیس در دانشگاه ترینیتی در سن آنتونیو و توسعه راه خود را از یادگیری به رسیدگی هر چه در او پرتاب شد. فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در سنت ماتیوز دانشگاه در سال 2010 او شروع اقامت خود در نیویورک Methodist بیمارستان در بروکلین. در پایان یاران خود را در ريه و مراقبت های ویژه کار خود را به ارمغان آورد او را به جنوب غربی فلوریدا در سال 2016.

اردن معتقد است جنوب غربی فلوریدا است شانس نسبتا خوبی است اما مثل همه در حرفه او را نگه داشتن یک چشم بر روی داده ها و افزایش های اخیر در موارد مثبت.

"من فکر می کنم جنوب غربی فلوریدا به نفع بودن کمی پشت های اولیه که منحنی به جایی که ما تا به حال زمان برای تحقق بخشیدن به این است که برای واقعی" 37 ساله گفت. "این فقط چیزی است که ممکن است بزرگتر از آن کردم ، جنوب غربی فلوریدا من فکر می کنم به عنوان یک کل انجام داده است یک کار خیلی خوب."

خرید و فروش در بالا و استرس محیط اردن اذعان نگه داشتن روحیه بالا در میان کارکنان بهداشتی یک چالش بوده است. یک عضو از شهرستان برای اولین بار کلیسای کیپ کرال اردن خواسته شده بود توسط پاستور کریس مقرر آنچه می تواند آنها را برای نشان دادن حمایت خود و قدردانی به اولین پاسخ دهندگان.

با کلیسا نزدیک شدن به اسکودوی کیپ مرجان بیمارستان یک رویداد اجتماعی فاصله در ذهن به نام پارک و دعا به ارمغان آورد یک کاروان از خودروها به پارکینگ بیمارستان با علائم و شاخ و وافغان و دور از کف زدن در تغییر.

توسعه به معنای جهان به اردن و همکاران و آنها را احساس می کنم مثل تمام ستاره ها.

"این یکی از مهمترین و نشاط بخشی, جذاب, لحظات, من تا به حال در یک مدت زمان طولانی است." "این تقریبا مرا پاره کردن آن فقط تا قریب به احساس می کنید که حمایت و انتشار عاطفی داشتن که پشتیبانی می کند. دانستن است که جامعه خود را 100 درصد پشت سر شما و آنها می خواهند برای تشویق شما و انجام همه چیز آنها می توانند به بالا بردن شما آن را شگفت انگیز ترین احساس. این باعث می شود شما متوجه چقدر مهم جامعه است به دلیل این که ما در حال مبارزه برای در بیمارستان کل جامعه."

اگر چه نه در حرفه پزشکی جیمسون, 28, صرف مقدار زیادی از زمان در اطراف پزشکان در حرفه خود. 6-پا-5 right-hander تحت تامی جان عمل جراحی در سال 2014 و از دست رفته 2015 فصل به دلیل فتق ورزشی. پس از شکستن را به لیگ های بزرگ در سال 2016 شد که او مبتلا به سرطان بیضه در طول سال 2017 فصل اما موفق به بازگشت برای دزدان دریایی است که همین فصل بعد از درمان.

او غلبه بر تمام کسانی که شکست با دکتر در خانواده اش وجود دارد برای حمایت و جیمسون عنوان یکی از بیس های امیدوار کننده استعدادها. او رفت و 14-10 در سال 2018 با 3.20 عصر و 179 strikeouts در 191 نوبت. اما آسیب اشکال دوباره زده به عنوان یکی دیگر از بازوی آسیب منجر به دوم تامی جان عمل جراحی در ماه اوت سال 2019.

در حالی که خود را MLB حرفه ای متوقف شده است بسیار شبیه به بقیه جهان ورزش, دیدن چگونه اولین پاسخ دهندگان مانند برادر خود را پیدا کردند و با هم به امن نگه داشتن مردم به ارمغان آورده است جیمسون احساس غرور دانستن خطرات اردن چهره هر روز او به کار می رود.

"ما چهار بچه در خانواده ما و من می دانم که پدر و مادر ما هستند و واقعا افتخار همه ما موفق بودن در زمینه های ما و اردن گرفته شده و بسیاری از علاقه من به حرفه ای بودن یک طرفدار ورزش" جیمسون گفت. "در حال حاضر که ورزش و واقعا تمام جهان در انتظار هستند با ویروس من فکر می کنم ما تمام شده فوق العاده سپاسگزار از او."

با زندگی روزمره بودن نهفته COVID-19, جیمسون شده است قادر به انجام کار خود را از طریق آخرین توانبخشی روند بدون تردید با تشکر به راحتی از کلمات داده شده به او از بهداشت حرفه ای است که او نمی تواند بیشتر در معرض خطر با توجه به تاریخچه سلامتی.

به عنوان بحث در MLB ادامه خواهد داد یا نه مختصر از فصل را انجام خواهد شد Taillon مصمم به بازگشت به میدان قوی تر از همیشه هر زمان که آن نقطه خواهد آمد.

"من تا به حال خواسته ما تیم, دکتر, پرسید, اردن خواسته انکولوژیست من اگر من می تواند در هر خطر بالاتر از هر کس دیگری" جیمسون Taillon گفت. "من تعداد سلول های سفید خون کاهش یافته بود خیلی کم بود, بنابراین من کمی نگران اما من بدیهی است کمی محتاط تر از بیشتر است. من به این زمینه دریافت کار من در من پرتاب شده است و اجتناب از تنظیمات گروه."

به عنوان اگر او نیاز به هر گونه بیشتر یادآوری هدف خود اردن نشان دهنده یک عکس از خود و جیمسون گرفته شده در پارک PNC در پیتسبورگ. در عکس برادران هستند side-by-side لمس کردن نشانه ای از اواخر روبرتو کلمنته با نقل قول معروف او "زمانی که من در مدرسه, من احساس می کنم من proudest مرد روی زمین است."

"که عکس دارای یک معنای کاملا متفاوت برای من در حال حاضر" اردن گفت. "ما قرار داده ما scrubs قرار داده و بر ما ماسک و این یک نوع متفاوت از یکنواخت اما این همان چیزی با این COVID-19 مبارزه کنند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن