دومینو بازی منجر به تیراندازی اقدام به قتل بازداشت و در فورت پیرس

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:57 PM EDT مه 7 سال 2020فورت پیرس — 54 سال است که در مواجهه

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

فورت پیرس — 54 سال است که در مواجهه با اتهامات پس از فورت پیرس پلیس گفت که او به ضرب گلوله یک مرد بعد از یک بحث بیش از یک بازی دومینو با توجه به سوابق به دست آمده پنج شنبه.

دادستان ماه گذشته در زمینه اتهامات علیه جانی توماس نیکلسون تلاش درجه اول قتل با اسلحه گرم — تخلیه یک اسلحه گرم و در نتیجه بزرگ بدن آسیب برساند و در اختیار داشتن اسلحه گرم و مهمات توسط یک جنایت کار محکوم.

نیکلسون از فورت پیرس رزرو شده بود روز شنبه به سنت لوسی زندان شهرستان است.

اتهامات بنیادی از یک Feb. 5 مورد در فورت پیرس اما محل redacted از دستگیری اسناد و مدارک. این مرد شناسایی توسط پلیس به عنوان قربانی گفت dispatchers حدود 2:45 p. m. او می خواهم ضرب گلوله کشته شده بود و در راه خود را به یک مرکز پزشکی.

بیشتر: جدید معاینات پزشکی رزومه شامل مواد مخدر, مرگ و میر, 'Boston Strangler'; او را آماده برای COVID-19 کار

فورت پیرس پلیس صحبت کرد که انسان به ضرب گلوله کشته شده بود Feb. 7. او گفت: هیچ کلامی اختلاف است که تبدیل فیزیکی با یک مرد شناخته شده به عنوان "تامی لی" بعد از شناسایی به عنوان نیکلسون بیش از یک بازی دومینو.

او گفت: نیکلسون عصبانی بود با نتیجه مبارزه و گفت: "من چیزی برای از همتون." او گفت: نیکلسون رو در یک فورد وانت و چپ اما بازگشت 5 تا 10 دقیقه بعد.

او گفت که او سعی در آرام نیکلسون اما گفت نیکلسون کشیده "big gun" قسم می خورد و شروع به تیراندازی.

بیشتر: دو 14 ساله بازداشت, اتهام, سرقت, سلاح سرد در PSL

پس از ضربه های مرد زد و شروع به پریدن کرد یک حصار که در آن او بود برداشت.

او به پلیس گفت که "همه" می داند نیکلسون چرا که او رفع اتومبیل.

نیکلسون دستگیر شد مارس 18 در ارتباط با این پرونده دستگیر شد اما دوباره روز شنبه پس از, دادستان بهینه سازی اتهام قتل به یکی که افزایش مجازات با توجه به سوابق و دادستان.

نیکلسون برگزار شد پنج شنبه در سنت لوسی زندان شهرستان در $50,000 باند یک زندان رسمی گفت.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن