دیکسی بزرگراه روزولت در نزدیکی پل پیش بینی شده برای باز کردن در صبح روز جمعه

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:03 PM EDT Jul 1, 2020استوارت— بخشهایی از دیکسی بزرگراه بسته به

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

استوارت— بخشهایی از دیکسی بزرگراه بسته به دلیل کاری که انجام شده به روزولت پل در حال انتظار برای باز صبح جمعه.

بخش هایی از جاده ها است که در کنار FEC آهنگ های راه آهن هستند تحت عازم شمال و عازم جنوب دهانه از پل.

فلوریدا وزارت حمل و نقل مقامات در توییتر گفت: آنها شده اند با استفاده از یک کامیون بزرگ رانندگی در این مسیر انحرافی را طی مسیرهای برنامه ریزی شده برای کامیون برای دسترسی به دیکسی بزرگراه از ایالات متحده 1. به دنبال هر گونه مشکلات بالقوه.

حدود دو هفته و سه دهم از یک مایل بخشی از دیکسی بزرگراه از خیابان سرخس به آلبانی خیابان بسته شده و خسته کننده برخی از رستوران ها و کسب و کار است که به تازگی بازگشایی در فاز 1 از ایالت COVID-19 بازگشایی طرح است.

مؤثر بر کسب و کار

در طول شش ماهه و بازرسی پل FDOT مقامات گفت: آنها متوجه کرک ژوئن 16 در southbound دهانه و بسته عازم شمال و عازم جنوب دهانه. بیشتر تست و بررسی در بر داشت خوردگی باعث جراحی تاندون ها در southbound span به پارگی. جزئی سطح خوردگی شد به گزارش عازم شمال پل است که پس از تعمیر شده است.

شمال span بازگشایی به دو راه ترافیک ژوئن 27.

کسب و کارهای محلی گفت: آنها هنوز هم شاهد رکود در مشتری ترافیک و یا مجبور به تغییر نحوه دریافت آنها محصولات خود را به مردم محلی به دلیل بسته شدن خیابان های اطراف پل و بسته عازم جنوب span.

بیشتر: برخی از کسب و کار در حال حاضر احساس اثر روزولت پل های فولادی, پیش بینی تاثیر بیشتر

ابیگیل روگان صاحب گیلبرت نوار قهوه در جنوب غربی لنگرگاه راه گفت: بخشی از پل و خیابان تعطیلی نهفته کسب و کار خود را بیش از COVID-19.

"مبارزه من فکر می کنم که ما تا به حال با این پل این است که ما یک مقدار زیادی کنترل کمتر با این موضوع," او گفت:. "این بدیهی است که بدتر از رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر اما من احساس می کردم که این پل وضعیت صدمه زدن به کسب و کار من بیشتر است."

برای کمک به مشتریان اشتباه در مورد چگونه برای رسیدن به نوار قهوه روگان گفت: او قرار است دستورالعمل در رسانه های اجتماعی, پاسخ های تماس و توضیح داد که هدایت مسیر به مشتریان. او حتی بنا یک نشانه با دستورالعمل در مورد نحوه دسترسی به این رستوران.

"این قطعا تحت تاثیر قرار کسب و کار برای اطمینان حاصل کنید," او گفت:.

بیشتر: FDOT: خوردگی شدید در یافت روزولت پل باعث حمایت از پل به پاره

امیلی Mauri صاحب JAR صفر زباله مغازه در جنوب شرقی دیکسی بزرگراه گفت: او شروع به ارائه به مشتریان با حمل و نقل رایگان پس از مسائل به وجود آمد با روزولت پل چند هفته پیش. فروشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات دوستدار محیط زیست و عمده مواد غذایی.

"من یک مقدار زیادی از مشتریان در پورت سنت لوسی و آن منطقه و این شد من ساعت به انجام زایمان بنابراین من باز حمل و نقل رایگان برای مدت زمان از پل" او گفت:.

او گفت: جامعه کسب و کار و ساکنان هیجان زده برای پل انجام شود.

اما نمی توان آن را به زودی.

FDOT و مسئولان شهرستان باید گفت که آن می تواند تا شش ماه قبل از عازم جنوب پل تعمیر و در دسترس برای رانندگان.

گذشته بازرسی

قبل از پل بازرسی از دو هفته پیش آن را بازرسی بالای آب و زیر آب در ژوئن 2018.

به شدت redacted 109-صفحه بازرسی گزارش مورخ اوت سال 2018 با اشاره به southbound روزولت پل بود "چندین طولی ترک" وجود دارد و بست کابل با سیم طناب که تا به حال سنگین خوردگی.

عازم جنوب را span ظرفیت بار تا به حال "هیچ نشانه ای است که زوال هندسی تغییرات اضافی یا بار مرده رخ داده است که حکم جدید بار امتیاز تجزیه و تحلیل."

به طور کلی عازم جنوب span شد رتبه "خوب" با اشاره به "آسیب جزئی است."

که عازم شمال span را روبنا — بخشی از این پل که از روی عرشه و متصل به یک زیربنای دیگر — دریافت یک امتیاز کلی "خوب است." زیر است که پشتیبانی از روبنا دریافت "رضایت بخش" امتیاز.

FDOT اطلاعات عمومی افسران و مقامات شده اند در پاسخ به ایمیل ها و تماس های تلفنی برای پاسخ به سوالات در مورد 2018 گزارش و یا پیشرفت کار تعمیر را بر روی پل.

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن