طرفداران دیزنی پیدا کردن COVID-19 احتیاطی نور جمعیت به عنوان "جایی که رویاها به حقیقت می پیوندند' بازگشایی

بریت Kennerly فلوریدا امروزمنتشر شده 4:14 PM EDT Jul 11, 2020چهل و چهار سال پس از آنها honeymooned در پادشاهی

توسط ABTINNEWS در 22 تیر 1399

چهل و چهار سال پس از آنها honeymooned در پادشاهی سحر و جادو, سرود و استیو نمایش ملبس به گوش موش با "44" مزین در یاد روسری و مطرح برای عکس در مقابل سیندرلا قلعه.

این دو در میان هزاران نفر از مردم که فرود در والت دیزنی جهانی روز شنبه به عنوان سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات استقبال مهمانان برای اولین بار پس از COVID-19 مجبور پارک' بسته شدن 15 مارس.

کسانی که برای اولین بار دو دیزنی پارک به بازگشایی حتی به عنوان یک افزایش شدید در عفونت های جدید در دولت آفتاب است جدولها. روز شنبه, فلوریدا, وزارت بهداشت, گزارش 10,360 جدید موارد 18 روز متوالی است که حداقل از 5000 مورد جدید از رمان coronavirus اعلام شده است و هل دادن مجموع موارد به 254,511.

و کسانی که ساخت راه خود را بازگشت به "جایی که رویاها به حقیقت می پیوندند" یافت کوچکتر بسیار بیشتر از مقادیر و COVID-19-آگاهانه جهان است.

Coronavirus-مجبور تغییرات بسیاری از لمس-رایگان پیشانی متوسط چک به دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و شش پا جداسازی بین مهمانان در خطوط. اجتماعی فاصله است تاکید کرد با علامت بر روی همه چیز از زمین به دیوار به سطل زباله و تقویت شده توسط علاوه بر این از پلکسی گلاس-صدر پارتیشن بندی در خطوط و پارتیشن بندی در ثبت نام در مغازه ها. ماسک الزامی به جز در هنگام غذا خوردن. اعضای بازیگران پوشیدن ماسک, بیش از حد, و یا در صورت سپر. جمعیت ظرفیت محدود بوده است. مواد غذایی از تحصن کردن رستوران ها که برخی از آنها نیست و در عین حال باز باید تلفن همراه-دستور داد قبل از مهمان می تواند وارد رستوران خود را حذف ماسک و خوردن.

هیچ کدام از آن متوقف دیزنی وفادار از snagging رزرو به زودی آنها را باز کرد تا در اواخر ماه ژوئن برای اولین بار برای کسانی که با توسل رزرو و سپس برای annual passholders.

قبلی پوشش: Passholders پیدا کردن نشانه هایی از COVID-19 بار به عنوان Disney World استقبال آنها 'صفحه اصلی' به صورت ویژه پیش نمایش

بیشتر: دیزنی چلپ چلوپ کوه برای دریافت تم جدید میان تماس به خندق نژادپرستانه تاریخچه

این نشان می دهد هر دو 64 "کاملا" نگرانی در مورد گسترش COVID-19 در فلوریدا.

و پورت سنت لوسی ساکنان "شنیده می شود تمام گنجینه" ویژه "چرا شما می خواهد برای رفتن وجود دارد در حال حاضر؟"

اما پاسخ خود گفت: کارول نشان می دهد این است: "چرا ما؟"

"ما در مورد این زیادی گفت:" معلم بازنشسته. "ما فکر می کنیم دیزنی است که مصرف بسیاری از اقدامات ما احساس امن تر از اینجا در فروشگاه. ما خیلی ترس مردم است. ما شکل اجازه دهید زندگی می کنند."

دیزنی است و مشخص نیست که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان این برنامه ریزی به اعتراف شنبه یا آنچه که شمارش خواهد شد و در آینده قابل پیش بینی. اما لعن Testa, co-نویسنده کتاب "راهنمای غیر رسمی به والت دیزنی جهان" گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او انتظار می رود برای دیدن حدود 15000 مهمان — فقط 25 درصد از ظرفیت — در روز افتتاحیه.

"برای قرار دادن این تعداد در چشم انداز پادشاهی سحر و جادو به طور متوسط کمتر از 60 ، 000 در هر روز," او گفت:, و اضافه کرد که این هفته پیش نمایش وقایع برای annual passholders جلب بین تقریبا از 7000 و 8000 در هر روز است.

مهمانان صف تا اوایل در والت دیزنی جهانی مرکز حمل و نقل که در آن آنها می تواند هیئت مدیره مونوریل کشتی یا اتوبوس برای پادشاهی سحر و جادو.

کسانی که تصمیم گرفتند برای سوار شدن یاد مونوریل از حمل و نقل و بلیط مرکز به سحر و جادو پادشاهی ورودی ایستاده بود به خوبی مشخص شده به لحاظ اجتماعی فاصله صف. قطار کابین تقسیم شده اند با استفاده از وینیل موانع و تنها یک یا دو خانواده اجازه داده شد در هر.

در حالت عادی قبل از COVID-19 روز قطار شده اند پر به اتاق ایستاده تنها ظرفیت اما جس و براندون بولاک از ساراسوتا نمی پیدا کردن مقدار از یک خط است. آنها پیدا کردن تازه مقادیر صندلی — یک حزب در هر مشخصه و هیچ کس ایستاده حلق آویز بر روی نرده — و یک مقدار کمتر اتشی جمعیت بیش از حد معمول.

"این احساس را از طریق امنیتی و خطوط مونوریل خیلی استریل گفت:" جس بولاک, 31. "قطعا معمول شامپانی جو اما قابل فهم است."

در داخل پارک آنها کوتاه تر منتظر جاذبه های مورد علاقه و هر چند در زمان بولاک گفت: منتظر شد بسیار طولانی تر نمایش داده شده در دیزنی برنامه یا نشانه.

آن را بارید در برخی نقاط به 100-درجه-به علاوه شاخص گرما خفقان بود. سیندرلا قلعه glistened خلاصه بعد از یک بارندگی آن آبی و صورتی اسپارس تأمل در گودال کوچک آب بر روی سیمان. سحر و جادو پادشاهی مرکزی hub شد میزبانی نور جمعیت از عکس گرفتن به عنوان مهمان از ظهر.

به طور کلی گاو خوشحال شدند با چه دیزنی انجام شده برای استقبال از مهمانان اما "برای اینکه کاملا صادقانه, من فکر می کنم جهانی انجام داده است یک کار بهتر" بولاک گفت.

"اما دیزنی خواهد بود دوم نزدیک" او گفت:, و اضافه کرد که او و همسرش خواهد بود برای یک آخر هفته طولانی اقامت در هفته آینده.

"من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که دیزنی ندارد به عنوان بسیاری از مکان ها برای استراحت و شما نمی دیدن به عنوان بسیاری از مردم از تمیز کردن به عنوان شما را در جهانی است."

خواهر ماری گریفین و Leslie, Harry از رککلدگ تحت تاثیر قرار گرفته بودند با استقبال آنها از اعضای بازیگران به عنوان آنها راه می رفت خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا نسبت به سیندرلا قلعه.

یک نشانه بصری از یک کوچکتر جمعیت: "ما شاهد چهار کالسکه با چرخ فلک به جای صدها نفر" گفت: گریفین 56. "و هیچ یک پله در پاشنه خود را."

عمده اما به شدت اجرا نزولی: کسانی که اجباری ماسک که خواهر موافق هستند "کاملا ضروری است" با توجه COVID-19 اما "کابوس" به پوشیدن ساعت در 90-plus-درجه حرارت Harry گفت.

با وجود هر گونه اشکالات منتظر و باران سرود و استیو نشان می دهد می گویند آنها فقط خوشحال به بازگشت به محل آنها را دوست داشت همه زندگی خود و بازدید اغلب پس از انتقال به شهرستان سنت لوسی چند سال پیش.

در Decked عروس-و-داماد لباس دو بازنشستگان شد سخت به دست در یک نسبتا کم جمعیت است. حتی بولاک گزارش دیدن "سالگرد, زن و شوهر" خریداری شده که "دوباره با هم" تی شرت های جدید به دیزنی مغازه ها به افتخار بازگشایی.

"ما نمی تواند راه رفتن در هر نقطه بدون احساس مانند یک هنرمند مشهور" کارول نمایش گفت. "هر کس به ما ارائه تبریک همانطور که ما راه می رفت پایین خیابان اصلی .... تمام اعضای بازیگران حتی دیزنی, معاون رئیس جمهور, تبریک به همه.

"ما" خوشحال است ، و ما خیلی خوشحال می شود."

کمک: Jayme Deerwester ایالات متحده آمریکا امروز و ست Kubersky. تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا bkennerly@floridatoday.com. توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

تصویری: Disney World سهام نگاه در داخل پارک به عنوان روز بازگشایی نزدیکtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب