آیا Treasure Coast اقامت در خارج از جاده و در طول امن تر-در-خانه? بستگی دارد که شما بخواهید

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 11 سال 2020بر اساس برخی برآوردها ترافیک قطع ش

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

بر اساس برخی برآوردها ترافیک قطع شد تا آنجا که نیمی چند روز در ساحل گنجینه در طول رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' ماه امن تر-در-خانه سفارش.

به طور گسترده ای استفاده می شود تلفن همراه داده های سایت به متوسط به پایین اجتماعی فاصله نمرات به رودخانه هند مارتین و سنت لوسی شهرستانهای استان است. اما پلیس محلی و مقامات حمل و نقل گفت: این منطقه هم هست.

"من فکر می کنم مردم واقعا در خانه بمانند" گفت: Vero Beach, سخنگوی پلیس استاد افسر دارل رودخانه ها با توجه به کاهش مشکلات ترافیک و تصادف با خودرو او گفت: آژانس با آن برخورد کرد.

DeSantis به سفارش خود را در اوایل ماه آوریل در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

هفته قبل که بسیاری از عمده ترافیک و ژنراتور از قبیل مدارس و پارک در حال حاضر بسته در فلوریدا. که هنوز هم در سمت چپ ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, آب و برق, بهداشت و درمان و اجرای قانون ساخت خود رفت و آمد

بیشتر: COVID-19 متوقف نخواهد شد gator شکارچیان از آمدن به فلوریدا

ترافیک پایین

"من می تواند ارائه دهد از این Indian River County Public Works دیدگاه موردی مشاهده کاهش قابل توجه در مشاهده حجم ترافیک گفت: شهرستان ترافیک مهندس جیمز انیس.

فراتر از کره چشم, تست, شهرستان, حمل و نقل, مقامات تا به حال برخی از نقاط مرجع نشان دادن ترافیک در ماه گذشته در مقایسه با همین تاریخ در سال 2019.

در شهرستان مارتین عمومی خود را با این نسخهها کار گروه ترافیک در مقابله با آمریکا و 1 بین پل جاده و عقاب خیابان در حوب ساند نشان داد بین 21 درصد و 28 درصد کاهش در اتومبیل وجود دارد در ماه های مارس و آوریل از این سال در مقابل آن ماه سال گذشته است.

Unacast را "اجتماعی فاصله رتبه بندی" یک ابزار ایجاد شده با استفاده از داده های حذف شده از گوشی های تلفن همراه برای تعیین تغییر در میانگین مسافت طی شده, شکسته توسط کشور و شهرستان است.

داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت مستقر در نروژ و نیویورک Unacast تصفیه شده آن روش برای ردیابی بیش از میانگین مسافت طی شده. اجتماعی فاصله رتبه بندی در حال حاضر فراهم می کند نمرات به سه دسته همه نسبت به قبل از COVID-19 دوره: میانگین مسافت طی شده, دیدار های غیر ضروری سالن و کاهش احتمالی انسانی مواجه است.

بیشتر: چه اجتماعی فاصله فارغ التحصیلی به نظر می رسد مانند

به عنوان یک کل ایالات متحده به دست آورده C و D نمرات از Unacast برای بسیاری از روز در ماه مارس و آوریل.

فلوریدا مشابه بود هر چند آن را به یک B در تاریخ یکشنبه, آوریل 5. که همچنین بهترین روز برای هر یک از گنج در سواحل استان ها, با کلاس, نمایندگی که ساکنان به حال خود را کاهش تحرک بین 55% و 70% آن روز نسبت به سال گذشته در همین تاریخ.

به طور کلی Unacast مدرج گنج در سواحل شهرستان با Cs و Ds از اواسط ماه مارس به پایان ماه آوریل است. یک "C" به معنای تحرک شده است کاهش می یابد فقط 40 تا 55 درصد است. یک "D" به معنای مردم کاهش می یابد جنبش بین 25 تا 40 درصد است.

یک "یک" درجه — کاهش تحرک بیشتر از 70% — بود گریزان در وب سایت. بهترین-انجام متحده Nevada (B-plus) و ورمونت (B-منفی).

در فلوریدا مونرو تنها شهرستان برای رسیدن به یک "یک" که به آن رسیده مارس 26. این شامل کلید های فلوریدا.

مقامات در Unacast نمی تواند نظر رسیده است.

رفتن به جلو

در حال حاضر که رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار در حال بازگشایی فاز تحت یکی از DeSantis' سفارشات پورت سنت لوسی افسر پلیس جوزف بایرن گفت: او با توجه بیشتر اتومبیل در جاده ها است.

"آن را به جایی که از آن استفاده می شود اما آن را خیلی بیشتر ترافیک" بایرن گفت. "آن را به دو سوم از آنچه در آن استفاده می شود."

بایرن متوجه شده در اوایل روز کاهش ترافیک در عمده معابر مانند ایالات متحده آمریکا 1 و پورت سنت لوسی بلوار.

"گذشت زمان مردم رو cabin fever" بایرن گفت.

یکی دیگر از سایت منبع MS2 نشان داد فلوریدا نگهداری می شود حداقل 30% کاهش در ترافیک برای بسیاری از روز در ماه آوریل از جمله چند روزهای یکشنبه که ترافیک کاهش 50٪.

اعداد بازگشت به ویژه بعد از DeSantis اعلام مارس 30 مرحله برای پایان دادن به خود را امن تر-در-خانه سفارش. که تاریخ, ترافیک پایین بود 37 درصد از سال گذشته است.

در مارس 1, تفاوت بود و تنها 25 درصد از 2019.

میلواکی ژورنال سنتینل کمک به این گزارش.

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با او را در 321-987-7179 یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil. برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب