آیا پورت سنت لوسی گرفته شده برای سوار شدن در آخرین معامله زمین? | گیل هوشمند

نظرگیل هوشمند Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:08 PM EDT مه 7 سال 2020بنابراین شما ممکن است را دیده اند, اخ

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

نظر

بنابراین شما ممکن است را دیده اند, اخبار بندر سنت لوسی قصد دارد به فروش 300 هکتار آن صاحب در جنوب گرو "شغل محور" به Sansone از سنت لوئیس برای $420,000.

که $1,400 یک هکتار.

"چه خبره ؟" به شما ممکن است می گویند. و شما ممکن است استفاده از یک کلمه قوی تر از "هک" با توجه دیگری وجود دارد خواستگار که پیشنهاد $15.4 میلیون.

چه دسته از rubes شما ممکن است فکر می کنم. پورت سنت لوسی rooked دوباره!

یا شاید نه.

به دلیل تند و تیز پچ پچ آنلاین, مقامات شهر فکر می کنم آنها در حال گرفتن یک معامله خوب است که اضافه خواهد شد تا 2600 شغل خوب و پردرآمد کاهش این شهر تعهد بدهی و ارائه هزاران مزایای دیگر.

این پیچیده; آن را در پورت سنت لوسی.

اما یک دلیل وجود دارد شهرستان مدیر اهل بلکبرن خواستار آن یک "فرصت باور نکردنی" — و آن را به ارزش تلاش برای درک استدلال خود را قبل از ما به سنگ فلاخن.

بیشتر: پورت سنت لوسی میدارد Sansone گروه برای توسعه 300 هکتار در جنوب گرو

بیشتر: آیا PSL نیاز به یک پارک آبی و یا معامله گر جو? آسمان محدود در جنوب گرو | گیل هوشمند

از طریق مه آلود مه از زمان ما بازگشت... 2018: سنت زمین شرکت. افسردگی برخی از 1,223 هکتار صاحب آن در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 در شهرستان دامان پرش در حدود 5 میلیون دلار در مالیات و ارزیابی. این شرکت می خواهد تا بد آن را در واقع می پردازد شهرستان 1.2 میلیون دلار را غیر مسکونی سطح زیرکشت را از دست. در حال حاضر در شهرستان دولت در امور مالی شرکت کنترل آن – اما PSL را در قلاب برای کسانی که مالیات ویژه ارزیابی استفاده می شود به پرداخت اوراق قرضه صادر شده در اواخر دهه 2000 برای تامین مالی زیرساخت ها مانند I-95/Becker تبادل جاده.

اما نگران نباشید: به عنوان بسته فروخته شد و برگشت به بخش خصوصی که تعهد را کاهش می دهد. و — تا زمانی که COVID-19 حداقل — در آنجا واقع شده است علاقه قابل توجهی در منطقه: شهرستان برقی Oculus فولاد و بیشتر. این شهر تعهد مالیاتی در این منطقه به حدود 4.7 میلیون در سال گفت: بلکبرن.

اما گفت: PSL شهردار گرگ Oravec وجود دارد بیشتر به جنوب گرو از مالیات و یا قیمت هر هکتار: همه چیز در مورد توسعه اقتصادی "شغل بيشتر و دستمزد و سرمایه گذاری.

"کسانی که در حال سرمایه گذاری است که در ادامه به بلند کردن جامعه در طول زمان," او گفت:.

بنابراین در اینجا آمده دو خواستگاران در این آخرین معامله Sansone و Leonardi گروه سرمایه & رنسانس ملک همکاران هر دو چشم دوخته اند حدود ¼ از این شهر تعیین شده "شغل راهرو." و در واقع وجود دارد نه یک تن از نور روز بین دو مناقصه با توجه به کارکنان شهرستان گزارش.

یکی از تفاوت قیمت خرید. Sansone پیشنهاد به پرداخت $13.97 میلیون بیش از سه فاز — از جمله گزینه هزینه و یا به عنوان اگر آن تصمیم به حرکت به جلو با هر پی در پی فاز. پول را تا حد زیادی استفاده می شود برای پرداخت هزینه زیرساخت های جاده ها و بیشتر — در 300 هکتار Sansone خواهد خرید به علاوه اضافی 45 هکتار در این شهرستان را نگه دارید و می تواند بازار را به طور جداگانه.

هزینه زیرساخت به علاوه هزینه خواهد total $13.5 میلیون معنی این شهر درآمد خالص در معامله خواهد بود $420,000. این جایی است که شکل می آید.

Sansone در نهایت پرداخت حدود $941,000 سالانه نسبت به کسانی که ویژه ارزیابی پول این شهرستان که دیگر مجبور به سرفه کردن.

Leonardi در مقابل پیشنهاد یک زمان $15.4 میلیون پرداخت با پول اختصاص داده شده به پرداخت یک تکه بزرگ از ویژه ارزیابی بدهی. این شهر نمی متوجه هر گونه خالص درآمد حاصل از این معامله اما سالانه خود بدهی تعهد خواهد شیرجه رفتن.

"اگر من بازی مدافع شیطان, این Leonardi پیشنهاد پول نقد در دست, و شما می دانید آن استفاده خواهد شد به بازنشسته ارزیابی" Oravec گفت.

Sansone, در مقابل گزینه و "اگر جهان از هم جدا می افتد, آنها ممکن است هرگز نزدیک" Oravec گفت.

دو واژه (یا آن یکی؟): COVID-19.

یک "clawback" ارائه تصریح شهرستان را به زمین برگشت اگر Sansone مردد به ورزش گزینه های آن; Sansone خواهد پرداخت "هزینه حمل" — ویژه ارزیابی مالیاتی— در ضمن.

اما hmm. خط های قدیمی در مورد یک پرنده در دست و دو بوش نوع به ذهن می آید اینجا.

Oravec گفته بود وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دو پیشنهاد: Sansone خواهد بود آماده به "عمودی" تقریبا بلافاصله.

کار بر روی توسعه زیرساخت ها و ساخت و ساز از دو ساختمان در مجموع 748,000 متر مربع آغاز خواهد شد "بلافاصله پس از بسته شدن" با توجه به کارکنان شهرستان گزارش "که در نتیجه ایجاد اضافی کوتاه مدت بازده اقتصادی برای این شهرستان در قالب هزینه های ساخت و ساز و اشتغال; اموال مشمول مالیات ارزش بالقوه و فرصت های شغلی."

نیز وجود دارد یک شرط که اگر شغل های ایجاد شده را پرداخت نمی بالای شهرستان به طور متوسط Sansone خواهد پرداخت جریمه 20 سنت در هر فوت مربع.

"Sansone در شکار برای پلاتین چشم انداز" گفت: Oravec اضافه کرد که یک علاقه مند به شرکت فورچون 100 شرکت است.

"آنها در حال رفتن به ارائه این توسعه اقتصادی بالابر راست در آغاز (ایجاد) این شغل با درآمد بالا ما می خواهم برای دیدن" گفت: Oravec.

Leonardi, مقابل, نیست آماده به حرکت به سرعت.

با اینحال گفت: Oravec این Leonardi پیشنهاد خواهد شد در شهرستان Plan B اگر Sansone بازدید گیر. هر دو پیشنهاد خوب بودند گفت: Oravec و بلکبرن; Sansone تمایل به منفجر شدن از دروازه به نظر می رسد به آن داده اند بزرگ لبه.

شورای شهر برداشت Sansone پیشنهاد در مارس 2 جلسه و شهر را در روند مذاکره یک توافق است. و شاید این است که در بلکبرن کلمات یک فرصت باور نکردنی.

خداوند می داند که اگر Sansone قادر به حرکت به سرعت در توسعه و اضافه کردن کسانی که شغل های وعده داده شده — به خصوص با توجه به محیط زیست در حال حاضر — آن خواهید بود یک مزیت به شهر و منطقه است.

در اینجا امید جهان و مقابله نمی کند سقوط از هم جدا در این میان است.

گیل هوشمند است TCPalm مقاله نویس و عضو هیئت تحریریه. خود ستون منعکس کننده نظر خود را; اگر شما مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده لطفا به اشتراک TCPalm. گیل را می توان در رسید gil.smart@tcpalm.com با تلفن در (772) 223-4741 و یا از طریق توییتر در @TCPalmGilSmart.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن