DeSantis وتو $650K برای ساخت و ساز از مارکو جزیره اصلی ایستگاه آتش

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 11:59 AM EDT Jun 30, 2020A $650,000 تخصیص بودجه برای ساخت و ساز از مارکو

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

A $650,000 تخصیص بودجه برای ساخت و ساز از مارکو جزیره اصلی ایستگاه آتش بود را وتو کرد توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis او به عنوان امضا دوشنبه بودجه دولت برای سال مالی 2020-21.

در مجموع DeSantis قطع $1 میلیارد دلار در هزینه و در نتیجه $92.2 میلیارد بودجه با توجه به انتشار اخبار از فرماندار ،

این شهرستان از مارکو جزیره تا به حال برنامه ای برای استفاده از این بودجه برای کمک به ساخت یک $10.4 میلیون ایستگاه های آتش نشانی و اورژانس مرکز به جای ساختار فعلی ساخته شده در سال 1991 در 1280 سن مارکو Rd. با توجه به آتش نجات رئیس مایکل مورفی D..

مورفی نوشت: در یک ایمیل ژوئن 29 پروژه "بحرانی" ادامه خواهد داد و با وجود DeSantis' وتو.

"شهر را دوباره اعمال قوه مقننه برای کمک هزینه جلسه بعدی," او نوشت.

مورفی نوشت که شورای شهر است ارزیابی منابع مالی دیگر مانند شهر سهم ذغال سنگ شهرستان 1% مالیات بر فروش و بخش سرمایه جایگزینی برنامه.

در حدود 25000 فوت مربع ساختمان برآورد هزینه تا آنجا که $11.7 میلیون, با توجه به هزینه نظر ساخته شده توسط BSSW معماران.

این ساختمان خواهد بود در بالا برای جلوگیری از جاری شدن سیل و آن را به مقاومت در برابر تا 200 مایل در ساعت بادها با توجه به مورفی. آن را شامل ویژگی های جدید مانند پیشگیری از سرطان, فناوری, گسترش آتش در منطقه خلیج و آموزش برج.

آتش منطقه خلیج را یک درجه سیستم اگزوز برای حذف ذرات کربن از اگزوز موتور وجود خواهد داشت و یک اتاق و دور از خلیج برای تمیز کردن آلوده پناهگاه دنده او نوشت: ژوئن 9.

کارکنان را به دوش و محل آلوده به لباس در لباس های شسته شده قبل از ورود به ایستگاه اگر آنها شده اند به آتش سوزی و یا قرار گرفتن در معرض خون از پزشکی تماس او نوشت.

در ژوئن 1, Marco Island شورای شهر رای دادند 4-3 اجازه کارکنان به دنبال یک مدیر در معرض خطر برای توسعه و ساخت و ساز از ایستگاه های آتش نشانی 50.

در ژوئن 15, شورای شهرستان, رئیس اریک Brechnitz دستور شهرستان manager برای ارزیابی هزینه های استخدام یک حزب دوم به نظارت بر ساخت و ساز.

تماس با عمر در omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او در توییتر دنبال as @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب