DeSantis' تامل در گسترش اخراج ban برگ اجاره املاک و مستغلات در برزخ

کریستین Stapleton پالم بیچ پستمنتشر شده 6:13 PM EDT 29 مه سال 2020فقط سه روز قبل از اجاره و پرداخت وام مسکن دل

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

فقط سه روز قبل از اجاره و پرداخت وام مسکن دلیل برای بسیاری از فلوریدا Gov. ران DeSantis روز جمعه گفت او تصمیم نگرفته است که آیا برای تمدید مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت است که منقضی دوشنبه.

برای بسیاری از فلوریدا برای اولین بار از ماه اجاره و وام مسکن پرداخت شده را علامت دوم یا سوم ماه آنها شده اند و قادر به پرداخت هزینه های مسکن. خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل بعد از ظهر جمعه در غرب شهر بوکا راتون هنگامی که او تصمیم می گیرید که آیا برای تمدید مهلت قانونی DeSantis پاسخ داد: "خیلی زود است."

"ما باید یک دسته از چیزهای مختلف است که در حال انقضای," DeSantis گفت. "بدیهی است که ما نیز به نگاه در فلوریدا به طور کلی وضعیت در برخی از محدودیت های اعمال شده و بنابراین ما خواهید بود با داشتن بسیاری از اطلاعیه ها بیش از چند روز آینده."

DeSantis یک فرمان اجرایی را امضا تعلیق اخراج و سلب حق مالکیت برای 45 روز در 2 آوریل پس از تجدید نظر توسط دموکرات ها و مستاجران گروههای حقوق. سفارش استاندارد چگونه اخراج و سلب حق مالکیت را به کار گرفته ایالت در طول بیماری همه گیر.

سفارش صادر شده توسط فلوریدا دیوان عدالت چارلز canady را از دست در مارس 24 مجاز کارمندان دادگاه در فلوریدا 67 شهرستان به حالت تعلیق در صدور اخراج سفارشات اجازه می دهد که اجرای قانون برای حذف ساکنان متخلف در پرداخت های خود را.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis آسانسور محدودیت در فعالیت های جوانان

بیشتر: Salvation Army بسته خانواده, فروشگاه باز می شود سرریز سرپناه به طور موقت به خانه بی خانمان

در حالی که کارمندان در برخی از استان ها به حالت تعلیق سفارشات دیگران نیست. DeSantis " منظور استاندارد سازی سیاست. به عنوان 45 روز مهلت یافتند در اواسط ماه مه در DeSantis تمدید سفارش خود را به مدت دو هفته و تا روز دوشنبه, ژوئن 1.

دموکرات ها باید دوباره خواست DeSantis به گسترش خود را سفارش دهید. در نامه ای به فرماندار در مه 27, دولت, رهبر اقلیت سنا آدری گیبسون نوشت:

"هزاران نفر از فلوریدا هنوز از وضعیتی وخیم از نظر مالی با توجه به از دست دادن شغل و در ادامه به نیاز مسکن امنیتی است. به ساقه چه می تواند ایجاد یک بی سابقه ای افزایش بی خانمانی من مصرانه از شما به طول مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت از 2 ژوئن تا 1 جولای."

در سراسر جهان coronavirus همه گیر شده و باعث شکستن رکورد بیکاری در فلوریدا, با داده های اخیر نشان 12.9 از فلوریدا ، بیش از 1 میلیون بیکاری کارگران را دریافت کرده اند و دولت فدرال مزایای بیکاری.

DeSantis در سخنرانی خود در یک خانه انبار در غرب بوکا ریتون اعلام کرد افتتاح میکرو-تست سایت در پارکینگ مقدار زیادی از را انتخاب کنید صفحه اصلی انبار و Publix, فروشگاه ها. در حال حاضر CVS, Walgreens و خارج ایجاد کرده اند coronavirus مراکز تست در فروشگاه های سراسر کشور.

سایت های که در آن 100 نفر می تواند آزمایش می شود هر روز در علاوه بر این به کسانی که توسط آزمایشگاه خصوصی و دولتی را 15 drive-thru و پیاده روی تا مراکز تست.

در حالی که DeSantis تاکید کرد که نزدیک به 1 میلیون خارجه ساکنان تست شده اند پس از همه گیری آغاز شد و در ماه مارس او اذعان کرد که بیشتر نیاز به swabbed.

اپیدیولوژی باید گفت به عنوان بسیاری به عنوان 32,000 مردم باید آزمایش می شود هر روز برای کنترل گسترش ویروس است که کشته 2,495 مردم ایالت از جمله 347 در پالم بیچ شهرستان.

ایستاده در مقابل یک دیوار از ژنراتور و دیگر طوفان لوازم DeSantis خواست فلوریدا به استفاده از دولت مالیات تعطیلات برای جوراب زنانه ساقه بلند در طوفان لوازم. مالیات تخفیف پنج شنبه به پایان می رسد.

ایستاده در کنار DeSantis جارد Moskowitz, مدیر فلوریدا بخش مدیریت اضطراری گفت: پروتکل جدید بودند در حال توسعه به ارائه برخی از اجتماعی-فاصله در طوفان پناهگاه است.

دو صد هتل ها در دولت ثبت نام کرده اند به ارائه مسکن Moskowitz گفت. مدارس نیز ممکن است خواسته شود به گسترش پناهگاه امکانات فراتر از خود سالن ها و به فرد کلاس های درس Moskowitz اضافه شده است.

اگر چه دولت مقامات اورژانس در حال کنار هم قرار دادن برنامه های آن خواهد بود تا به مقامات محلی برای تصمیم می گیرید که چگونه به پیاده سازی آنها از جمله این که آیا به تماس های قبلی برای تخلیه به عنوان طوفان تهدید ساحل.

"مهم ترین چیز به نظر من رفتن به فصل طوفان است که اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه و آن منطقه امن نیست برای شما با یک طوفان نزدیک شدن ما باید مطمئن شوید که شما احساس می کنید راحت به خانه خود را ترک کنید و از مضرات راه" Moskowitz گفت. "ما باید به ارائه که اعتماد به نفس و... ما می توانیم بازگشایی همه چیز اما اگر شما اعتماد به نفس ندارد, شما در حال رفتن به ماندن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن