تظاهرات از طریق مرکز شهر ناپل پس از Juneteenth تجمع

جیک آلن ناپل اخبار روزانهانتشار: 10:26 PM EDT Jun 19, 2020پس از چند هفته تظاهرات با تمرکز بر نژادی و بی عدالتی

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

پس از چند هفته تظاهرات با تمرکز بر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در سراسر کشور و در جنوب غربی فلوریدا یک گروه از مردم با تجمع در مرکز شهر ناپل به جشن Juneteenth.

حدود 50 نفر که عمدتا جوان با حضور در این تجمع در Cambier پارک و گوش به همکار شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با نژادی و بی عدالتی است.

"امروز من شده فکر کردن زیادی در مورد گذشته و حال گفت:" Tharina Oris یک سازمان از این رویداد. "این دیوانه چرا که در این روز نشانه پایان برده داری, اما در برخی از راه های آن را هنوز هم احساس می کند مانند ما به بردگی گرفته شده."

Oris, 17, دروازه طلایی گفت: این مهم است به یاد داشته باشید 13th متمم یک راه گریز اجازه برده داری هنوز قانونی اگر کسی مرتکب جرم و جنایت است.

بیشتر: کامالا هریس, Stacey آبرامز, BLM بنیانگذاران و دیگر رهبران سیاه و سفید در چه Juneteenth 2020 به معنی

بیشتر: Black Lives Matter معترضان و حامیان الفی Oakes و Oakes مزارع در ایممکلی

Juneteenth علائم روزی که مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر رفت و به گالوستون تگزاس به اطلاع مردم سیاه بردگی که رئیس جمهور آبراهام لینکلن تا به حال برده داری را لغو کرد 2½ سال قبل در secessionist متحده با امضای رهایی ا ... گرنجر آگاهانه مردم در 19 ژوئن 1865.

"تا کنون و پس از آن بوده است یک روز نمادین است که نشان دهنده آفریقایی-آمریکایی آزادی" Oris گفت. "این به من یادآوری از مبارزه است که در ادامه به دلیل تمام بی عدالتی من شاهد بوده ام به تازگی."

Oris خطاب به شرکت کنندگان در مورد برنامه ریزی خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر به reallocate برخی از پول به مدارس و نسبت به تسطیح زمین بازی و رفع اختلافات بین جوامع در شهرستان است.

"ما باید به طور مداوم فشار و فشار و فشار به طوری که قانونگذاران ما نمی توانم نفس بکشم بدون گوش دادن به ما" Oris گفت. "آنها به معنای واقعی کلمه نمی تواند انجام کسب و کار خود را, آنها می توانند اقامت در دادگاه آنها نمی توانند بدون ترک شنوایی ما و احساس ما حضور در همه جا."

دارن چری, که همچنین رشد در منطقه ناپل گفت: او تصمیم گرفت به صحبت می کنند را به خاطر او شده است به ناحق عذاب ضرب و شتم و آزار جسمی توسط افسران پلیس محلی.

بیشتر: Black Lives Matter معترضان و حامیان الفی Oakes و Oakes مزارع در ایممکلی

بیشتر: صدها نفر از معترضان مارس از طریق مرکز شهر ناپل پس از " ما نمی توانیم نفس رالی

"به اندازه کافی به اندازه کافی است" چری گفت. "این همه نیست, پلیس, این همه نیست سفیده. این فقط سکوت چسبیده است تا برای پلیس بد. از آن سکوت که چسبیده است تا برای نژادپرستان. بیشتر سکوت ما خشن تر از آن می شود."

پس از تجمع در Cambier پارک شرکت کنندگان راهپیمایی از طریق مرکز شهر ناپل در حالی که شعار "سکوت خشونت" سیاه و سفید "زندگی ماده" "رفتن به خانه نژادپرستانه" و "نه عدالت بدون صلح است."

"تمام زندگی مهم است اما ما در یک نقطه محوری در زمان که در آن سیاه و سفید زندگی می کند واقعا هدف در خیابان ها و ما این را هر روز" چری گفت. "آنچه ما می گوییم این است که نگاه کردن برای ما در حال حاضر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب