حزب دموکرات به چالش کشیدن در کنگره ایالات متحده برایان دکل های تایید شده توسط منطقه سابق کنگره

کریستین Stapleton پالم بیچ پستمنتشر شده 9:41 AM EDT Jun 3, 2020دموکرات اونس Vazquez برداشت تایید از سوی کنگره

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

دموکرات اونس Vazquez برداشت تایید از سوی کنگره ایالات متحده پاتریک مورفی در پیشنهاد خود را برای سرنگون کردن جمهوری در کنگره ایالات متحده برایان دکل در منطقه 18 خانه مسابقه.

اونس وازکوئز از حزب دموکرات به چالش کشیدن جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده برایان ماست برای ایالات متحده آمریکا مجلس صندلی پوشش شمال پالم بیچ و مارتین شهرستان برداشت تا تایید از سابق دموکرات کنگره ایالات متحده پاتریک مورفی — که به نمایندگی از منطقه بین 2013-2017.

"به عنوان یک کودک اونس تجربه آنچه در آن مانند برای خانواده هایی که بستگی به برنامه هایی مانند مدیکر و امنیت اجتماعی به" مورفی نوشت: در بیانیه ای در توضیح خود را تایید. "من می دانم که او مبارزه خواهد کرد در هر روز به دفاع از این برنامه ها و مطمئن شوید که floridians تماس با دسترسی به بهداشت و درمان مقرون به صرفه و آب پاک."

وازکوئز از کوبا و کلمبیا مهاجران بزرگ در پورت سنت لوسی. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه هاروارد قانون Vazquez مشغول به کار به عنوان یک اتحادیه به سمت کار وکیل در دفاع از سالمندان و بازنشستگان و خدمت به عنوان معاون وکیل عمومی برای ایالت فلوریدا است.

مورفی به عنوان نماینده ایالات متحده از فلوریدا 18 کنگره منطقه از سال 2013 تا 2017, زمانی که او در سمت چپ دفتر ناموفق تلاش برای سرنگون کردن جمهوری خواه مارکو روبیو برای سنا.

دیگر تاییدیه Vazquez برداشت تا شامل لاتین, پیروزی, CHC پررنگ PAC, Planned Parenthood اقدام صندوق و رای دهندگان حفاظت از پروژه.

وازکوئز روبرو خواهد شد خاموش در مقدماتی حزب دموکرات در ماه اوت 18 برابر سابق مجلس نمایندگان و سنا نامزد Pam کیت. هیچ حزب وابسته نامزد K. W. Miller نیز در حال اجرا برای صندلی.

دکل قلب بنفش مبارزه با جانباز شد و اولین انتخاب در سال 2016 خواهد شد و دیدن یک چالش در اولیه از همکار جمهوری خواه نیک Vessio.

کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده در پالم بیچ کانتی در همه رقابت. ماست و دموکرات Alcee Hastings لوئیس فرانکل و تد داچ همه چهره های متعدد رقبا.

Cstapleton@pbpost.com

@StapletonPBPosttinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن