'مرگ است که ما greeter': پزشکان و پرستاران و مبارزه با بهداشت روانی به عنوان coronavirus موارد رشد

ریک جرویس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:47 AM EDT مه 3 سال 2020وجود دارد COVID-واحد پرستار که خواهر آل

توسط ABTINNEWS در 15 اردیبهشت 1399

وجود دارد COVID-واحد پرستار که خواهر آلوده کردم و تبدیل شد به یک بیمار است. این کارمند که با این نسخهها کار تا 12 ساعت شیفت تنها به خانه می آیند به سرکش و نا امید کودکان است. پرستار که احساس فشار اضافه شده برای حمایت از یک بیکار برادر.

دکتر جی کاپلان گوش به هر کارمند سهام خود را از ترس ها و مشکلات. او به آنها می گوید آن را OK به دریافت غمگین یا عصبانی بیش از coronavirus است که بیمار و بسیاری از طرح میتوانست زندگی خود را. او آنها را می خواند اشعار خود را. او سهام چگونه در اوایل شیوع او به خانه آمد و روز با گریه به همسرش غرق در سیل از مرگ بيمار.

بیشتر کاپلان 71 اورژانس پزشک و سلامتی متخصص در LCMC نظام سلامت در New Orleans می خواهد آنها را به می دانم که آنها به تنهایی نیست.

"ما نیاز به شکستن فرهنگ سکوت و اجازه دهید مردم می دانند که این خوب نیست که همه آن را با هم تمام وقت," او گفت:.

روانی خطرات کارکنان بیمارستان در coronavirus همه گیر آمد غم انگیز تمرکز این هفته زمانی که دکتر لورنا Breen, 49, یک منهتن پزشک اورژانس که درمان coronavirus بیماران بوده و آلوده به ویروس خودکشی کرد.

کاپلان چت با خط مقدم کادر پزشکی در coronavirus مبارزه – شناخته شده به عنوان "سلامتی" بازدید – یک استراتژی کلیدی برای نیواورلئان مبتنی بر سیستم بیمارستان در جلوگیری از آن کارگران از فزاینده به افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه در طول بیماری همه گیر.

بیمارستان در سراسر ایالات متحده – از سیاتل به شهر نیویورک – راه اندازی طرح های مشابه در آنچه آنها را به عنوان مرحله بعدی در جنگ علیه coronavirus: حفاظت از بهداشت و درمان کارکنان از جدی روانی خرید اینترنتی پس از هفته ها مبارزه بی امان ویروس.

از جمعه coronavirus آلوده بیش از 1.1 میلیون نفر در ایالات متحده و منجر به مرگ حدود 65,000. بیش از 9,200 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آلوده شده توسط ویروس, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته به دنبال در سلامت روانی نتایج 1,257 کارکنان مراقبت های بهداشتی با توجه به COVID-19 بيمار در 34 بیمارستان در چین که در آن شیوع آغاز شده و که در آن بیش از 4,600 مردم فوت کرده اند یافت می شود که 50 درصد نشان داد نشانه هایی از افسردگی 45 درصد گزارش شده اضطراب و 72 درصد نوعی از ناراحتی روانی.

حتی قبل از همه گیر در حدود 60 درصد از پزشکان اورژانس با تجربه فرسودگی شغلی در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای خود را با توجه به کالج آمریکایی پزشکان اورژانس. حدود 400 پزشکان خودکشی در هر سال.

بهداشت و درمان کارگران به برخورد با مرگ اما به ندرت شاهد آن در بالا مانند شماره دکتر گفت: Colin غرب متخصص داخلی که مورد مطالعه پزشک خوب بودن در کلینیک مایو در مینه سوتا برای نزدیک به دو دهه است. پرستاران و پزشکان نیز عادت به قرار دادن خود در معرض خطر ثابت در حالی که درمان دیگران, او گفت:.

"بهداشت حرفه ای – پرستاران – در حال حاضر به سطح بالایی از استرس و نرخ بالای فرسودگی شغلی" در غرب گفت. "یک بیماری همه گیر مانند این است که برای اضافه کردن فشار به یک در حال حاضر تیره و تار گروه از کارگران است."

پزشکان و پرستاران و تکنسین ها معمولا به صورت "دست دوم تروما" که در آن آنها را جذب تروما از قربانیان گلوله و سایر بیماران درمان آنها گفت: دبی مینسکی-کلی یک کار اجتماعی استاد در کارتاژ کالج در ویسکانسین می آموزد که تروما. با coronavirus آنها نیز جذب "دست اول تروما" به عنوان آنها در معرض خطر عفونت و شاهد همکاران بیمار و حتی مرگ او گفت:.

بدون کنترل تروما می تواند اندکی پایین جاده که caseloads روشن و آنها را از زمان به فکر می کنم در مورد تجربه خود را مینسکی-کلی گفت.

"آنچه که در حال رفتن به محرک برای پزشکان و پرستاران برای آینده PTSD ؟" او گفت:. "فرد انجام عمل جراحی من به طور ناگهانی می تواند با داشتن یک فلاش بک در وسط روش من."

کارگران در کوه سینا بیمارستان در شهر نیویورک تحت درمان اند بیش از 2000 COVID-19 بيمار و شاهد صدها نفر از همکاران خود را آلوده به این ویروس گفت: دکتر جاناتان Ripp سیستم سلامتی رئیس. حدود 20 کارگر فوت کرده اند از ویروس.

شروع در اواخر ماه مارس بيمارستان ramped تا طرح های مانند 24/7 سلامت روانی بحران خط و یک در یک مشاوره Ripp گفت. آن را نیز راه اندازی سلامتی و انعطاف پذیری مرکز است که پیگیری خواهد شد کارکنان " بهداشت روان در دراز مدت.

"تعداد (coronavirus) مرگ و میر ما در حال دیدن در این کشور بالاتر از مرگ و میر ما در طول جنگ ویتنام" Ripp گفت. "هیچ دلیلی برای نگران."

دکتر عایشه تری واشنگتن اورژانس پزشک و عضو هیئت مدیره کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت که او به طور معمول زمینه تماس از همکاران که در اشک بیش از آنچه که آنها شاهد.

دیگران شاهد برخی از مهمترین آسیب زا صحنه های شغلی خود هستند اما خود-جدا از اعضای خانواده برای جلوگیری از آلوده کردن آنها و لازم نیست که یک سیستم پشتیبانی در زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر, او گفت:. پزشکان اورژانس نیز احساس ناتوانی در مواجهه با یک ویروس ناشناخته درمان یا واکسن.

گروه ارائه شده است رایگان آنلاین جلسات مشاوره به اعضا و تلاش برای صدای زنگ که پزشکان و پرستاران در مبارزه با کروناویروس صورت جدی روانی خطرات, او گفت:.

"چیزهایی که نمی توانید به بازگشت به کسب و کار به طور معمول پس از COVID-19," تری گفت. "سلامت روان ما پزشک اورژانس نیروی کار به خطاب در یک راه قطعی."

بیمارستان کارکنان در سیاتل اولین کانون این ویروس در ایالات متحده در حال شروع به دیدن یک مسطح و منحنی کاهش موارد گفته میشل Bedard-Gilligan, یک دانشگاه واشنگتن روانپزشک کمک کرده است رهبری دانشگاه پزشکی سلامتی روحی تلاش.

اما مدیران بیمارستان در حال برنامه ریزی برای پیگیری و درمان کارکنان دراز مدت از جمله به صورت بالقوه موج دوم شیوع ویروس, او گفت:.

"به طور بالقوه ما به دنبال در یک سال دیگر تحمل افزایش استرس" Bedard-Gilligan گفت. "چگونه است که رفتن به مانند نگاه کنید و چگونه آن را به تلفات در ما باقی مانده است دیده شود."

در New Orleans کاپلان سلامتی متخصص شروع هر جلسه با به اشتراک گذاشتن اطلاعات در چاپ کردن نمودار رنگارنگ: سیستم بیمارستان به اندازه کافی فن های فشرده-تخت های مراقبت و حفاظت شخصی تجهیزات برای دیدن آنها را از طریق بحران نمودار نشان می دهد.

بعد او به شما به اشتراک گذاشتن یک شعر با عنوان "زمانی که تاج می آید ضربه زدن" ("در حال حاضر مرگ است که ما greeter که ما در راه رفتن به محل کار ... گاهی اوقات ما آن را در درب راه رفتن و بار دیگر آن چرخ در ... "). او می گذراند شعر در مجله خود را به عنوان همه گیر ضربه نیواورلئان.

کاپلان اغلب به پایان می رسد و 30 دقیقه جلسه با درخواست کارگران به فکر می کنم از چیزی که یکی از آنها آن روز که ساخته شده تفاوت. سپس او می خواند از مزامیر 23 در کتاب مقدس: "بله اگر من راه رفتن را از طریق دره سایه مرگ من ترس از هیچ شیطانی: برای تو با من."

"ما در دره سایه مرگ در حال حاضر" کاپلان گفت. "و ما را از این طریق دریافت کنید اگر ما می توانیم به یکدیگر نگاه چشم و یکدیگر را در آغوش, حتی اگر ما شش فوت از هم جدا است."

دنبال جرویس در توییتر: @MrRJervis.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن