جمعیت افتخارات جورج فلوید در چهارمین روز از فورت مایرز تظاهرات

استیسی Henson فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:32 PM EDT Jun 2, 2020جوهر بر روی برخی از آنها در خانه پلاکار

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

جوهر بر روی برخی از آنها در خانه پلاکارد در حال اجرا در heavy rain در مورد چهار ده معترضان بسیج در مرکز شهر فورت مایرز در روز سه شنبه بعد از ظهر.

فریاد "به اندازه کافی به اندازه کافی است" "عکسبرداری نیست" و "جورج فلوید" جمعیت آغاز شده در فورت مایرز ایستگاه پلیس و راه می رفت محله قبل از رفتن به لی شهرستان مرکز عدالت همراه مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار.

نشانه های خود را تکرار بسیاری از تم ها دیده می شود در تظاهرات در سراسر کشور و همچنین به عنوان "سیاه و سفید کودکان آتی ماده" "پوست من است نه یک تهدید" و "سیاه و سفید و سکوت است و خشونت."

آنها گوسفند باران احساساتی کردن چتر و باران, کت, کفش های خود را گرفتن soggier با هر مرحله و گودال کوچک آب غیر ممکن است برای جلوگیری از.

یک اتومبیل های گاه به گاه و یا کامیون honked در حمایت از.

پوشش مرتبط: تجمع ده ها تن به ارمغان می آورد به گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در فورت مایرز به افتخار جورج فلوید

در بونیتا اسپرینگز: صلح آمیز Black Lives Matter اعتراض برگزار شد در کنار رودخانه پارک در بونیتا اسپرینگز

در ناپل: چهار مرد دستگیر و در میان روز دوشنبه خشونت پلیس اعتراض در ناپل

حدود یک ساعت پس از ماه مارس آغاز شده, صدای زور زدن آنها را تغییر داد "به من نشان بده آنچه دموکراسی به نظر می رسد مانند" با پاسخ "این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد."

در همان زمان یک تجمع در ناپل ترافیک مسدود شده برای دومین روز در ایالات متحده 41.

محلی تظاهرات در میان چند اتفاق می افتد در سراسر کشور پس از جورج فلوید, سیاه Minnesotan درگذشت مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس. تماشاگران فیلم ضبط شده از روبرو می شوند که موجب تظاهرات و درگیری های خشونت آمیز در چند شهرستانها ایالات متحده است.

درک مایکل چوین سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه در طول این مرد غیر مسلح را بازداشت.

چوین چهره سوم-قتل درجه و طرح اتهامات در ارتباط با فلوید مرگ است. سه نفر دیگر از افسران دخیل هستند اما چهره هیچ هزینه و همانطور که از دوشنبه شب.

آینده SWFL تظاهرات

یک meetup.com ارسال متحده وجود عدالت برای جورج فلوید تجمع در 1 p. m. روز شنبه, ژوئن 5, خواستار عدالت و برابری "فقط پیگرد قاتلان او."

آن را به فورت مایرز اداره پلیس, آدرس 2210 Widman راه است.

از ذغال سنگ شهرستان شعبه NAACP برنامه "صلح آمیز تظاهرات/تظاهرات همبستگی" در 6 p. m., چهار شنبه, ژوئن 10, در ذغال سنگ County Courthouse مراحل 3315 ایالات متحده 41 شرق ناپل.

سازمان بپرسید کسانی که حضور در این تجمع به نام "ما نمی توانیم نفس" خود را نشانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن