Crime Stoppers به دنبال اطلاعات در مورد متهمان مورد آزار قرار گرفته در پشت توله سگ موجود در زباله

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:36 PM EDT Apr 23, 2020اطلاعات است که به دنبال در هر مورد آزار

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

اطلاعات است که به دنبال در هر مورد آزار قرار گرفته هشت هفته-توله سگ مرده را در یک سطل زباله در فورت مایرز مجتمع آپارتمانی.

جنوب غربی فلوریدا Crime Stoppers است که درخواست برای کمک به ردیابی کردن فرد مسئول گفت: یک رهگذر پیدا مخلوط نژاد, Chihuahua در سطل زباله شنبه در بریتنی آپارتمان مجتمع 4050 Winkler Ave.

دفتر لی شهرستان کلانتر محققان و Lee County حیوانات خانگی کنترل حذف نر توله سگ از صحنه است. یک کالبد گشايی چندگانه نشان داد نشانه هایی از سوء استفاده است که منجر به مرگ او.

پوشش مرتبط: لهیق اکرس بازداشت مرد به اتهام ضرب و شتم و کشتن سگ و قرار دادن آن در فر داغ

پس شب چهارشنبه محققان تماس مردم در بیش از 300 آپارتمان در مجتمع.

تنها اطلاعات موجود بود که شاهد دیده بود دو مشابه به دنبال توله سگ چند روز قبل.

Crime Stoppers است که به درخواست برای کمک های عمومی و محلی کلینیک های دامپزشکی برای کمک به شناسایی که متعلق به توله سگ و آنچه منجر به مرگ او. آگهی های نیز در حال توزیع به ساکنان این منطقه Brittany آپارتمان.

"کسی که با این ظرفیت به ضرب و شتم کوچک بی دفاع توله سگ و دور بدن خود را در یک زباله دانی مانند یک تکه از زباله نباید راه رفتن در خیابان های ما به عنوان یک فرد آزاد" گفت: Trish Routte, جرم, جلو هماهنگ کننده. "ما امیدوار هستیم که کسی را دیدم چیزی و رو به جلو خواهد آمد به طوری که کارآگاه می تواند اطمینان حاصل شود که در خدمت عدالت است و این فرد است که قادر به آسیب حیوانات دیگر دوباره."

هر کسی با اطلاعات در مورد صاحب توله سگ و یا فرد مسئول مرگ او خواسته است برای تماس Crime Stoppers در 1-800-780-راهنمایی (8477). تمام تماس گیرنده ناشناس باقی خواهند ماند و خواهد بود واجد شرایط برای پاداش نقدی از $3,000.

راهنمایی نیز ممکن است به صورت آنلاین در www.southwestfloridacrimestoppers.com و یا با ارسال یک نکته در P3Tips نرم افزار تلفن همراه.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن