خدمه به سر رودخانه ساکرامنتو جستجو برای از دست رفته اندرسون مرد

گزارش کارکنان منتشر شده 4:01 PM EDT آوریل 4 سال 2020امدادگران از شستا شهرستان کلانتر دفتر قایقرانی واحد ایمنی

توسط ABTINNEWS در 15 اردیبهشت 1399

امدادگران از شستا شهرستان کلانتر دفتر قایقرانی واحد ایمنی و شیرجه تیم در روز دوشنبه خواهد شد بازگشت به رودخانه ساکرامنتو برای از سرگیری جستجوی خود را از 31 سال Anderson مردی که رفت زیر آب و از دست رفته است.

قربانی که هویت شناخته شده نیست رفت به رودخانه از Anderson رودخانه پارک. او سعی کرد به شنا در رودخانه به دوست خود که در ساحل مقابل چون جت اسکی او سوار بود و مکانیکی موضوع گفت: گروهبان. راب Sandbloom در بیانیه منتشر شده توسط کلانتر, یکشنبه شب.

آب شد و به سرعت در حال حرکت و سرد است. قربانی شد و حدود نیمی از راه را در سراسر زمانی که او شروع به رفتن زیر سطح آب است. هنگامی که او آمد تا او فریاد زد: برای کمک به.

"او رفت و بالا و پایین چند بار قبل از او دیده نمی شد متداول شدن است. یک رانش قایق در منطقه سعی در رسیدن به اما قادر به قبل از او رفت زیر آب و ناپدید شد" با توجه به این بیانیه.

بیشتر: ردینگ اخبار خلاصه: سعی کنید خود را کاهش ترافیک بلیط با یک برنامه آزمایشی جدید در شهرستان شاستا

بیشتر: 530 جرم سازمان دیده بان: مردی که 'شروع صبح خود را با صدای شلیک گلوله در حیاط خود را بعد از بازداشت

این حادثه گزارش شد در 2:08 p. m. روز شنبه به SHASCOM 911 اعزام سیستم.

افسران از Anderson, اداره پلیس کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت در برابر آتش, کلانتر, قایقرانی واحد ایمنی و فرو رفتن تیم و گشت بزرگراه کالیفرنیا عملیات های هوایی در پاسخ به این صحنه.

آنها برای جستجو قربانی در امتداد سواحل و در آب اما قادر به پیدا کردن او را.

در بیانیه کلانتر, به یاد مردم بازآفرینی در داخل و اطراف آب به پوشیدن یک ژاکت زندگی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن