پیچیده را زیر بشکهای باز می شود به خانه بسته بندی شده در شهرستان فورت پیرس مارینا

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:23 PM EDT Jul 7, 2020فورت پیرس —صاحبان پیچیده را زیر بشکهای تا

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

فورت پیرس —صاحبان پیچیده را زیر بشکهای تا به حال هیچ ایده چه انتظار هنگامی که آنها باز رستوران خود را در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اما زمانی که آنها را دیدم مشتریان در حال انتظار تا دو ساعت برای یک صندلی بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته صاحب گری Hardie که او می تواند بیرون.

"خیلی دور خیلی خوب" گفت: Hardie, یک فورت پیرس بومی و معاون رئیس جمهور از Beachside و مهمان نوازی که صاحب رستوران. "من بسیار تحت تاثیر قرار با چه جامعه آمده است برای حمایت از ما."

این رستوران دو طبقه در 2 خیابان یک تا به حال نرم باز ژوئن 25, قبل از اینکه به طور کامل باز پنج شنبه برای ناهار و شام.

بیشتر: افتتاح پیچیده را زیر بشکهای در فورت پیرس به دلیل تاخیر coronavirus

بیشتر: گنج ساحل رستوران: آنچه که به تازگی افتتاح شد با وجود COVID-19 و ترس از ناهار خوری خارج ؟

دو سال پس از این شهرستان انتخاب شده Beachside مهمان نوازی بیش اصلی Tiki Bar & Grill که اشغال کرده بود نقطه برای 20 سال و مولیگان Beachside رستوران برای اجرای یک رستوران در شهر مارینا. بسیاری را در جامعه خواستار شهرستان را انتخاب کنید نوار ماورا.

ساخت و ساز از 1.4 میلیون دلار اسکله رستوران آغاز شده و در دسامبر به پایان رسید و در ماه ژوئن.

بخشی از طبقه اول به یک مغازه بستنی خدمت تا 24 با طعم. طبقه دوم ارائه می دهد هر دو محصور بخش و تحت پوشش فضای باز ناهار خوری.

گسترش COVID-19 تاخیر باز از یادبود روز به پایان ماه ژوئن به عنوان پیمانکار تا به حال مشکل گرفتن مصالح است.

از 199-صندلی بازی گاه به گاه رستوران است کاهش ظرفیت آن قطع اگر نصف به پیروی اجتماعی-محدودیت فاصله و نوار آن محدود است به دلیل محدودیت در فروش مشروبات الکلی.

این آیتم محبوب برای ناهار تبدیل به نوعی ماهی دریاهای گرمسیر ساندویچ برای شام این Bairdi خرچنگ صفحه Hardie گفت.

رستوران بسته بندی شده بود برای ناهار جمعه.

دوستان Conni Clough و دیوید Gallasso هر دو از پورت سنت لوسی خود لذت می برد ساندویچ ماهی را دوست داشتم بیشتر از فضای باز ناهار خوری در طبقه اول.

"غذا چاشنی بسیار خوب بود اما خیلی بهتر از جو بود که آن را به ماورا نوار" Clough گفت.

"آن را در آب اما زمانی که شما در داخل این دیدگاه تا حدودی محدود" Gallasso گفت.

روز دوشنبه هنگامی که آن را در 90s پنجره بسته شد و هوا مطبوع بود کردیم تا گفت: Carly McGrinn منطقه manager. اما ویندوز خواهد شد نورد در خفیف روز در پاییز و زمستان و بهار روز McGrinn گفت.

دوستان کریستی اشراف و کورتنی Hawse هر دو از فورت پیرس هیجان زده بودند به یک مکان جدید را امتحان کنید برای استاندارد شنبه ناهار.

"من تا به حال کالی ساندویچ مرغ و آن را بیش از حد بزرگ بود و من تا به حال به بقیه صفحه اصلی" اشراف گفت.

برای Hawse "من فکر می کنم ماورا بود واقعا خوب است اما من دوست دارم غذا در اینجا بهتر است و آن را فقط متناسب با جهت جدید این شهر در جریان است."

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن